Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Plecka to je.rikam to x let.kovani blbci to nectou,a tvrdi sve.jak muze odejit starter na rocnim aute?kecy o tom ze to mame vyrobene turkem na fajront uz jsou trapne.vsechny jsou z belgie,u nas.dve svedske.mrdaji se uplne vsechny.
úte zář 15, 2020 8:19 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Nikdo z nás nejezdí rád po servisech, ale nevím jestli pořád jen nadávat je k něčemu. Serou se v dnešní době asi všechny auta, tak nevidím rozdil. To co šéfové koupí s tím jezdíme. Já měl velký servis a STK v březnu, od té doby jsem vyměnil dvě žárovky, jinak se mi potíže vyhýbají. Najeto mám na babičce 515000tis a, zatím jsem nějak extra velké závady řešit nemusel. Vždy jsem dojel, to je pro mě podstatné.
úte zář 15, 2020 8:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Já mam poláka :!: A je to némlich to samý :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 15, 2020 8:51 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

A jaké je řešení?
úte zář 15, 2020 8:55 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Řešení není, měl semrak FH, Manů a Actrosů a Volvo v poruchách nejhorší! :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 15, 2020 8:57 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Já už jsem tak nějak smířený s tím co mám a nejsem žádný zažraný volvista. Prostě firma kupuje a přidělila mi toto tak se s tím poperu. Starám se o něj, ale pro mě je důležité kolik jedenáctého přistane na úctě.
úte zář 15, 2020 9:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Vis co.to nasere 30let zivis servis volvo a tak se postavi?zaplatit cash baterky a starter na rocnim aute?at jdou do pice,kdysi fm,ted havirov.my sme jezdili na volvech model F,cerne s pruhama,jak tu chuji jezdily s Ifama...naposled mu rikam,pak mi kup Mana..ja ti ho nakonfiguruju sam.nepotrebuji zadne ganz full top.budka xxl,motor 52,intarder na hlinach.postel vrchni hned vyhod,i tu lednici.to nepotrebuji.ani subwofer,ksilt,atd..tak cosi zahuhnal a sel.
úte zář 15, 2020 9:13 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Víš já nevím jaké tam má na Volvu vztahy. Vím, že u vás byli Volva a Scanie. Naši mají ty auta v goldu. Výměna baterek zatím nebyl problém. U nás je jedno s těmi čtyřmi baterkami, už bude taky mít rok a zatím neříkal, že by měl s nima klopot. A jak dlouho je vlastně záruka na baterky??? Nevím jestli si dobře vzpomínám možná kecám blbosti, ale nejsou jen tři měsíce nebo 10 tisíc km.??? Něco takového myslím kdysi říkal technik když mi při první fuře na novém autě odešly. Ale to už je XXX let zpátky. Tak je možné, že se mi to popletlo.
úte zář 15, 2020 9:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Při první fuře :valetsesmihy: To snad nemůžeš myslet vážně :doh: Nám(a mě to říkal rak ve Weiskirchenu) řekli 6měsíců, jako na všecky baterky.. Vijou dobře že to stojí za kokot a stejně ti nový nedá, měli tam imrvére paletu v rohu z baterkama, každej tejden jinou, použitejch :doh:
Dyť to vidíte, co s tym máme za trápení, a to se o auto snad postarat umím(to snad vidíte taky ne) :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 15, 2020 9:37 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To auto ma deset mesicu.tak je uplne jedno zda mas gold ci ne.navic ma 4 baterky.vrchni gelovky,spodni normal.ty odesly a snim i starter.pochopis to?ja ne ... A ve volvo rekli ze na spodni se zaruka nevztahuje...navic nejake atipy to jsou.
úte zář 15, 2020 9:39 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Raku,ted scifi.paty rok kroutim na baterkach.postup furt stejny,zastavim klic ven.mikrovlnka,menic,nic takoveho tu uz nemam.rano zasunu,24,98v,nactu kontrolky,maut,startnu,odfukne a jedu do riti po minute.nic nezahrivam hodinu a nechladim dve.
úte zář 15, 2020 9:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

A sem vám říkal, že mi to žere gumu napravo venek na tupláku? Prej klasika, jak se vytahaj hlinikový kosti na hnaný, tak to pak hrká cenťák dopředu dozadu a žere to gumu :doh: Prej měkký sikentbloky v tom hliníku, ocel to prej má OK :doh: A já furt rvu točnu na kleštích a ono to cuká na nápravě.. Mi řek ve Volvu v Humpolcu, svolávačka nic :roll:
Sem Tondu lámal, ať ty dvě co máme stejný prodá a koupí jiný na 48t aspoň :pray: Prej ne, Broňa jezdí celkem bez obtíží, jen já to dostal v dezolátním stavu no + je to Volvo, tak nevím s čím jet na servis dřív :doh:


Jožine :smich: Eště v lednu si psal 3roky a v září už máš 5 :valetsesmihy:
Ty už seš jak ti kovaní s tym :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 15, 2020 9:48 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Proč nee, první jízda. Dojel jsem za Norimberk, šel spát, zapl topení a ráno už byl u mě servis. Článek v řiti. 🤔
úte zář 15, 2020 9:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Didi, to jeožný jen u Volva a u čínský elektrokoloběžky :wall:
A vsadím se že řekli záruka se nevztahuje, šofér nedodržel postup pri odstavení vozidla(jak do kopřiv) :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 15, 2020 9:54 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Zlaty moje budouci problemy s ctyrcestakem u dafa
úte zář 15, 2020 9:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů