Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak to by jsi mohl už do práce, chodit můžeš, točit volantem taky, to fitko si dej při kurtování a nebo ať šéf hledá paletové přepravy, kdy si zacvičíš s paleťákem. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 13, 2019 11:41 am

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Já se tam necpu,neudělam drep takže nic.ani bez činky.jeto bloknute nějak.
pát pro 13, 2019 1:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak dnes ve špitálu na tzv rehabkach.kozata doktorka mi říká udělejte drep :shock: se červeným říkám nemůžu radši 50 kliku??? :D je jasné ze ho neudelam mám blok v hlavě jen do pul a dost.tak dnes elektrolecba a injekce CO2…...a to az do konce ledna :shock: jak jsem říkal zimu mám asi osefovanou letos :) udělám vše kliky zhyby to se da trénovat i ted ale stín drepem jedla vtipnou kaši.Tak mi to zmerila nějakým uhlomerem pokud to dam :D
stř pro 18, 2019 1:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak dřep udělám jednou nohou i se 120kg, jestli ti nejde ohyb sám o sobě tak musíš furt protahovat, ty šlachy máš zkrácený a vůbec jak sou sešitý :think: Dej si na bolest po našem a val.. Kolo by bylo dobrý, né měnit ale jezdit naň :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 1:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

120 kg na jedné noze?jsi dobrý...
stř pro 18, 2019 3:02 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jožine, né že si dám za krk 120kg, předkopnu levou a udělám dřep. Já se svejma 120kg udělám dřep na jedný noze, možná i tři čtyři.. Když sem eště nehonil ženský a motorky, teda ženský už jó, ale honil sem u toho figuru v 16ti. Dělal sem ve fitku dřepy se ~100kg 8-10x a přestal sem s tím hned jak sem tam přišel v zimě v riflích a dom šel v kraťasech, bo sem gatě nenatáh :D No a pak sem sed za volant a všechno je pryč. Sem pohodlnej no :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 19, 2019 12:26 am

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Na 4 na jedné noze jsi talent ne každý to da.se stovkou drepovat taky nebyl proble!m benc ještě lepší na to jsem mel kdysi talent ja :D .to není o zaměstnání ale o pohodlnost i já jsem schponej v zimě na návěsu cvičit.jen tak.ani nepottrebujes fitness.kliky na podlaze.shyby na zabrané....
čtv pro 19, 2019 6:32 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak 2 -3 měsíce zpátky jsem si vzal do auta činky, celkem mě to chytlo, tak cvičím, i kliky, sed lehy a tak. Jediný problém je, že jsem začal víc žrát, ať mám bílkoviny a kromě trochy svalů mi narostla i menší pneumatika :-D Tak jídlo už omezuju...
čtv pro 19, 2019 12:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

:D klasickej problém, po fitku sme chodili na škopky, to je taky špatně :D
Kdyby to někoho zajímalo, před pár lety sem "vyvinul" tréningový plán za volant. Normiš za jízdy si protitahem vlastních svalů zacvičíš, jako s činkama, vršek těla až po pneumatiku, ale nějak sem zpohodlněl :oops:
Rád se podělím :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 19, 2019 12:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Pavel,to je chvalihodne.činky taky vozům jednorucky jen.prisei jsem už dávno na to ze základní tři cviky drep.klik a shyb já naprosto dokonalý na cestách.aspoň já to tak cítím.šeré me ze mrtvola takto nejde improvizovat.vozit dlouhou tyč a tunu kotoučů se mi nechce navíc jsem po ni tak rozbity ze stačí jednou týdne ale to je věkem.množství bílkovin těžko prezenes jak bys mel mít 2 g na kilo váhy musíš sníst 200g nereálné uplnebbeznou formou to je tak deset tvarohu denně.já se ubiram jiným směrem už.každé kilo navíc je špatně.ani tunu svalu bych nechtěl tahat
čtv pro 19, 2019 1:43 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jožin, bílkoviny jím skrz proteiňák, vajíčka, maso, mléko, celkem si to hlídám, ale na 2g/kg se určitě nedostanu. Možná tak 1-1,3g/kg. Ale jako moc velké výsledky nečekám, nemám postavu na nějaký extra růst svalů. Co je ale super, tak o víkendech dodělávám barák svépomocí a než jsem začal cvičit, byl jsem z toho do středy vždycky celý rozbitý. Od té doby co cvičím, tak pohoda a celkově mě to daleko míň zmáhá.
čtv pro 19, 2019 2:19 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jak je často je podle tebe ideální cvičit? Já cvičím většinou úterý, čtvrtek + víkend různé práce na stavbě. Cvičil bych víc, ale přijde mi nesmysl cvičit, když ještě cítím ve svalech únavu a nezvládnu to samé, co odpočatý. Nebo je to špatně?
čtv pro 19, 2019 2:28 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Děláš to správně.stačí 4 krát bohaté.i tři krát.já cvicim jak se mi hlavně chce.max hodinu i s rozvickou.spise tak 45 minut.tempo mám vyšší.váhy nižší než je běžně a krátké pauzy mezi seriama.2g je hovadiny si myslím pokud nemeris na Olympii teda.stěna doplňky asi opatrně sam si dam lehký proteinak po a ty Bcaa to je OK na regeneraci zkousim je tak měsíc a únava z minulého žádná.pokud stávky je to drina vim o čem mluvís.ve citu potkas plno bláznů co berou moc.deka kreatinu denně a klilo bílkovin pak vypadají jak tlustší ho tam hodí tři série bicepsu a kdo domu to je úplně špatně si myslim
čtv pro 19, 2019 3:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Pavel,netusim kolik ti je.čím si starší tím to vice unavuje.me táhne na padesát takže to cítím další den.kup ty bcaa.vyser se na reklamu, nějaký zlatý střed.já si koupil tekuté co byla akce 300 korun litr a pul.slehnusi před a hned po.a opravdu jsem další den OK a ne rozbitejnna atomy.já ted chodim na rehabky do špitálu.mám to 6 km tam a zpět.chodim pěší.hodinu tam.mám sice dost ale ujdu to a hlavně ten den už nic necvicim.zítra už nejdu tak jebnu benc a ramena hned dopo.mám na to klid prázdný barák.večer už nemám tolik sil.ale to je věkem ted i urazem
čtv pro 19, 2019 3:31 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

je mi 32, coz je snad jeste v pohode na sport. :-) ty bcaa zkusim. krome toho proteinu jsem to zatim nijak neresil.
tohle je tak mij 3. pokus v zivote o posilovani. dopadlo to vzdy stejne. po nejake dobe zlepsovani jsem se zasekl na jedne vaze a dal to neslo, tak me to prestalo bavit a nechal jsem toho. ale az ted poprve resim stravu. bilkoviny jsem v podstate nejedl. tak uvidim. zatim dobry.
čtv pro 19, 2019 7:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů