Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

Bez voditka, palila ji zem, tak se drzela na panicky botach. Ja bych mel asi problem s vencenim, na prochcanym parkovisti natape, ocucha, olize vsechno mozny a pak leze vsude po aute.
čtv úno 06, 2020 10:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Docela koukám jak to ta Tesla vidí :shock:
https://navratdoreality.cz/co-vidi-tesla-9785.html
Kdysi byl v TopGearu test Range Roveru proti armádnímu speciálu přes vojenský cvičistě.. ten náklaďák byl "autonomní" zčásti taky, ale viděl akorát barevný čtverečky.. video je Anglicky
https://www.google.com/search?q=top+gea ... ate=vlb_25
Pořádnej kus vpřed, když si člověk uvědomí že armáda má věci o 10let dřív a krapet hi-tech..
Do auta bych to ale nechtěl, já rád sám :think: To mě sejří už jen to, že nejde vypnout ESP a to ani na osobáku :wall: Sem zvědavej, jak to budu honit v lese, když to každý uklouznutí rovná a ubírá plyn, někdy bylo vhod, když to umělo házet blato a sníh na 10m :mrgreen: Se aspoň vyčistil dezén :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 07, 2020 12:34 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Štěstí přeje připraveným, tak sem musel zase doplnit arzenál, bo v sešláplejch osumačtyřicítkách můzu lítat tak leda po skladech 8)
Ocelovou lopatu sem zaparkoval doma a vzal rýčolopatu, sehnal holinky s ocelovou špicou, boty do sr*ček z kompozitovou špicou a kevlarem, šikovnou helmu s cykloutahováním a integrovanejma brejlema..
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
O výkendu naladím přenosnej budík na tlak v měchách a mám to všechno :wink:
No a vlastně, bo su z moravy, a němčinu mám vklidu, tak by mi tu moh někdo hodit jihočeskej slovníček :D Ten váš pikador, nejčko a Buďejc už sem chyt, ale co kolem práce :think: Bo až mu řeknu, že ven nendu, že tam je kláda, tak aby si nemyslel, že se bojím dřeva :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 10, 2020 12:04 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Nevím jak TGX, ale tenhle malej se nehne a vypnutí ESP taky moc nepomůže.


Obrázek
BES - běs
pon úno 10, 2020 8:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak jestli s tím malím jezdíš, tak pak víš, že tahač je na tom nejhůř.. Tady na tom si posuneš kontejner dozadu až se ti to málem postaví a jedeš :D Jinak je to o gumách a to taky víš. Spíš sem narážel na to, že to ESP vypnu resp. přepnu na Offroad, a stejně jak to vemu i na mokru tak mě to nedá plnej, přibržďuje a jak vemeš v koleji rejd, tak tě zabrzdí návěs, bo to udělá všechno proto, aby to jelo tam kam točíš i za cenu zastavení :arrow: průser :think: Leda vyndat pojistku :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 10, 2020 8:39 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak tady je to stejný, prostě ESP nejde úplně vypnout, zlatej Mercedes a na tyhle práce zlatá Avia Komunistka, ta vyjede, že se o tom jiným autům nezdá.
BES - běs
pon úno 10, 2020 8:47 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak se říká, že nejrychlejší auto na světě je firemní :D To bude podobný aj s tou Afkou, nárazník čtverka plech kolem dokola :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 10, 2020 8:52 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza: hlavně si sežeň pořádný laso,ať to máš čím tahat a klubo rádlovacího drátu na utrhaný blatníky... :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon úno 10, 2020 10:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak Man a Swarzmüller ty blaťáky tolik nerve, ale podložit točnu by to asi sneslo. Hlavně já to mám na 70kách gumách, tam vleze skoro aj řeťez, než to orve :D Myslím ze to bude jak samica ze všech stran :D Jó mejt svoje a volnou ruku :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 10, 2020 10:43 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Prouza88

Příspěvek

...pokud máš dlouhý,tak přiměřeně zkrátit zástěrky,jak couvneš do měkkýho,chytne ti guma zástěrku opřenou o hlínu a půjde aji s blatníkem...u návěsu nejlepší oddělat ty zadní úplně a nahradit velkou zástěrkou na nárazníku,ty reklamní není problém sehnat zadara adip apod...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon úno 10, 2020 10:50 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Prouza88

Příspěvek

Jsem se trochu nasmál od srdce u toho životopisu. Na ty chujoviny to ty máš štěstí. :D :D :clap:
pon úno 10, 2020 11:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak to budu řezat švajcem, bo mám celoplastový :D Normálně sou tak 15cm nad terénem :doh:
Obrázek
Leda vyštípat klešťama to vroubkovaný zevnitř, ale stejně. Já to nechám projevit a rak případně namontuje kráč nový 8) Teď mám jiný starosti :wink: Mimochodem ty velký zástěry nakoncu nám mechoši řežou pryč, hned jak se mu nezdá :wall: A ta taky bude hodně trpět..

Mareczek: Ty se chlámeš, ale mě tehdá do smíchu nebylo, třeba na tom ledě tam, sem malinko vyvalil zavařěniny vod Nováka z Hevlína. Celej návěs šel přes pojistku složit na plac pod zámek a nejmíň rok tam chodila celá firma pro vokurky.. já dostal akorát tak pojeb.. Vůbec když sem viděl, jak mi to de a dotoho dycky bác, taková smůla :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 11, 2020 12:28 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Největší kaňa mýho truckerský života..
Byl sem tehdá mladej, blbej, ale zdaleka nejlepší :D
Z několika mladejch po autoškole sem dostal po dvou měsících praxe na kampani, první a jedinej(pokud vím) fungl auto aj plachtu.. Tu si někdo o víkendu půjčil, tak sem v pondělí musel zapřáhnout starou bednu.. Psal se listopad 2007 a bedna byla začátek 90. let.
Celej tejden sem poznával čehunland, až ve čtvrtek sem se dostal do Olomóca na kauf :roll: Večer mi pak přišlo, kamsi k Uničovu nakládat ráno, a já měl žízen, tak palba, vymotat Olomouc a šup. Samozřejmě po cestě nějaká objízďka, český značení a už sem letěl lesama po trojkách, tam zákaz 12t, tam 12m, tam most.. Asi 2km od cíle sem konečně chytil stopu :dance:
Sletím z lesa dolu přemejšlím že si jedno otevřu a vidím trať, po pravý straně, zhruba ve vejšce okna mýho 450dxi Prémia, mělo 2500km. No dovedlo mě to až k přejezdu, kterej byl jen přes trať na druhou stranu a tam ve stejný vejšce jako tady :think: Takový esíčko a kočičí hrb naráz a ouzký.. Tak si Prouzík zastavil, rozblik to a šel to vzadu dát nadoraz, zvedačku dolu, koníka taky trochu, malá 3, nadjet a jedem, prostě zívačka, jako dycky :hvizd: Přejezd měl světla, svítily bíle a gumovej pás vprostřed.. A pěkně na tom gumovým to se mnou škublo a stálo to :shock: A sákra, asi nohy! Spojka, 3 :arrow: R, pomalu a nic :shock: Tak ručka a ven co se děje.. Hodil sem placáka, auto všude 10cm nad silnicou a slyším vzduch, někde na koncu tahača :think: Letím do boudy a už vidím, jak to na mě houká nízký tlak :doh: Šlapu pedál akcelerátoru až na zem, spojka jak beton a vlastně zjišťuju, že aj sicna je dole.. Sleduju jak tlak leze přes 6Bar, spojka de k zemi a já dávám rukou R a dvěma prsty špéru a ESP. Pravá noha stále na zemi, levá letí nahoru, auto hrabe, otáčky padají, leč ni krok :doh: Dávám páku dopředu a cítím jak mi tvrdne pedál, nemám vzduch :wall: Neudělám asi nic, panikařím a zatím co pravou nohu mám až na chladiču, beru telefon a přemejšlím, kde vlastně su :think: Motání po okolí, panika.. Spása, za mnou zastavuje auto, letím ven, slyším unikat vzduch, přemýšlím a utíkám k osobáku. Tam baba, naléhám že nevím co se děje,ale potřebuju aby zavolala bengáče a sdělila kde jsme a zastavila vlaky. Souhlasí, že má kontakt přímo na nádraží.. Děkuji pánu.. vlastně ne, a běžím do auta, sešlapávám opět plyn a vidím, jak se za mnou dělá rudo.. Ty vole, VLAK :shock:
Mám vzduch, dávám páku co nejvíc dopředu to jde a zkouším.. E ee, ani kousek, koukám do špíglu a osobák je fuč. No nic, není už co, došli možnosti, beru telefon, rozsvicuju všechno co jde a lezu ven, že si hodím, na kterou stranu půjdu zastavit vlak. Bouchám dveřma, dělám krok před kabinu a v tom my za prdelí za obrovský rány proletí rychlík aj s autem :shock:
Zastavil po 120m, a já polkl :doh: Normálně sem myslel, že se mi to snad zdá :wall:
No nic, zatímco mi běželo hlavou co se stalo a jestli vůbec, sem já běžel k tomu vlaku. Auto vohlí z obou stran přes koleje, všude palety, pěna z izotermický nástavby a smrad nafty.. Lidi čuměli a hnali se ven, já oběh auto, držel se za hlavu a nechápal.. Všecko vylezlo ven, nikdo neměl ani škrábnutí :pray: Došel za mnou strojvůdce s průvodčí a říká mi, že měl štěstí, že nebyl vepředu.. No já ho měl, že sem byl o ten krok vepředu..
Dojela televize, policajti, hasiči a nakonec drážáci a autobus. A přišla první krev, nádražácký zvíře, který lezlo do vlaku sčotnout škody si nabilo hubu o stupačky a musela dojet aj sanita :roll: Cajti mě vyslechli a došli sme k závěru, že šlo o technickou závadu.. To už sem měl asi 20 nepřijatejch hovorů, protože to bylo v asi 7hodin a já stihl svoje první večerní zprávy na Nově :doh: Kdo to neviděl, tak to bylo i ráno :wall:
Hasiči dojeli s rukou, dorvali to, co zbylo, šoupli to mimo koleje, vlak odjel a já si "pospal".. Ráno proběhl po telefonu sex se šéfem a vyproštění na podval a ještě jednou kobereček..
Bylo proti mě vedený vyšetřování, když sem byl odejit, bylo změněno na obecné ohrožení s úmyslem poškodit firmu(to se postarala firma), zabít atd. a mimo jiné i msta a sebevražda. Asi po roce sem byl pozván k podání výpovědi, kde mi bylo řečeno, že si mám dobře rozmyslet co řeknu, a že je jedno co, protože ta původní výpověd se nepočítá(nevím). Trval sem na svým. Tam sem se dozvěděl, že mě žaluje firma(pěkný že), dráha i stát, chtěli po mě několik milionů a až snad 8let natvrdo. Třeba stojvůdce tam změnil výpověď, že byl v kabině, zatáh rychlobrzdu a skokem si zachránil život, když mu ten šílenec vjel kamionem na přejezd, což neviděl(jel asi 50km/h a měl to do zatáčky napravo :wall: Tahali jsme se 3 roky. I přes technickou závadu byl znalcem vrak sešrotován, bo závada nenalezena. Auto opraveno, data smazány(vše v můj neprospěch). Bylo mi vyčteno, mimo jiné, že jsem jel jak pirát(konkrétně že jsem za posledních 100km šlápl asi 180x na brzdu), že jsem manipuloval se vzduchotechnikou vozu(ano čtete dobře) a že jsem řadil na přejezdu :wall: Aby to nebylo vše, tak objížďka nebyla objížďka, ale to jen stavaři zapoměli postavenou cedulu a na vlakovém nádraží ten den zrovna nešlo záznamové zařízení, kam volala ta baba :doh: Dle tacho jsem na tom přejezdu od zastavení po přerušení napětí, stál 48vteřin..
Dost mě to tehdá srazilo, šici to viděli, každej měl jasno, v rodině šici jezdí, hotovo..
Jak to dopadlo? 200tis Kč právníkovi, než sme jim ty smeče vyvrátili, nakonec to po jednom stáhli, hlavně tam právník tehdá přišel na nějaký čachry mezi soudcem a znalcem, kterej na to neměl glejt, a po řadě procesních chyb(Strojvůdce lhal a měnil výpověd, bo brzdná dráha neseděla. Právník nebyl přizván. Expertýza řekla že ne, ale rekonstrukce prokázala bezproblémovej průjezd) jsem byl uznán nevinnen s tím, že pravděpodobně šlo o technickou závadu a bylo doporučeno osadit silnici zákazem nad..
Tak, můžete špekulovat čím to bylo, já to vím, ale nemám to jak dokázat :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 11, 2020 2:47 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

To bylo hustý , aspoň že to dopadlo dobře , zasmál jsem se ale prdel to nebyla , bez právníka by tě svlékli z kůže nějaký poučení z toho bylo ? Co by si ďělal jinak ?
úte úno 11, 2020 6:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No jo, dneska zkušenost k nezaplacení, ale tehdá..
No poučení, tam toho je, třeba jít příště na práva a nelízt za volant :D No a víckrát mě do Uničova nedostali :mrgreen:
Dneska, bych udělal to stejný, jak sem zkoušel popojet a tak, pak bych hned volal(a to sem blbec měl), ať zastaví vlaky v celý evropě(přejezdy potom dostali číslo pro identifikaci) a zkusil zachránit tahač odpřažením.. Tehdá sem byl prázdnej, ale kde je problém sem nevěděl, tak sem to chtěl dostat dolu celý.. Co chceš dělat no, kdyby to šlo, tak sem to vyrval, proletět to se zavřenejma očima mě nějak neštimovalo tehdá a stejně bych ohl nohy a zůstal bych na nich oběšenej(než bych to nafouk), ukázala expertýza :think:
Každopádně ty sviňstva co valil státní zástupce se znalcem a v pozadí našeptávající firmou.. Já už tam ani nejezdil k těm slyšením :think: Všecko si už nepamatuju, ale zírali sme.. Jak s Horákovou :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 11, 2020 6:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Kop, paldo a 17 hostů