Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Teď je akce plech radeg plnotučné za 12,banda to tahá po platech domu, Kaufland.
čtv kvě 07, 2020 10:46 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Když mluvíme o tom posledním víkendu.. Aby to byla pravda, máme to domluvený ústně, tak sem zvědavej :roll:
Jožine, když u nás tehdá otevřeli Lídl a tak nějak současně prodali Hostan(a to se nedalo pít), tak sem přešel, bo sem to znal z vejletů s bráchama na Grafenwalder.. Sice to vyráběli ve Frankfurtu/Oder ale 5.2% v akci za 8.90 a v plechu nemělo chybu, vůbec jak si ho dal do mražáku, udělalo tříšť a neprasklo.. Bomba 8) Chlastala to celá banda včetně všech doma, pak změnili etiketu a pak z toho udělali Perlenbacher, a to už nešlo.. Z bráchama a tatem sme tahali mraky kartonů na víkend, a to už se hromadil plech, tak tata dovez z ASA popelnici na plech a začli sme recyklovat :D Za měsíc byla plná sešlapanejch plechovek :mrgreen: Tak sme to hodili na vozejk a ve sběrně na nás čuměli jak na egzoty :D Nevzali to, prej tam není žádnej materiál :think:
No nebylo neobvyklé, že sme šli tři, naráz pro karton a šli sme i 3x přes pokladnu, než se naplnil kufr :hvizd:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 6:21 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

To mi nechutná,vím které pivo myslíš.franfurkt je jen překladiště.argus z Lidlu je pitelná,beru ten červený čtyř pack,na večer ok.
pát kvě 08, 2020 8:22 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Mmm, řeším problém, ostatně jako dycky :mrgreen: Nakládal sem lešení, 9ldm měli psáno, Itoš se ptal jestli budu dokládat(asi teda :oops: ) a že mi to dá po celým.. OK, dojel a za kabinu mi nacpal 4 balíky podlážek a za to 6balíků lešenářskejch trubek 2-3m dlouhý.. já kurtoval a on pak dovezl eště pár tyček a spojek a gitrů a skončil na zadní nápravě návěsu(foto dodám v pondělí) :think: No zkrátka je to všecko vpředu, na nápravu na hranu.. De o to, že si potřebuju nakoupit a tedy odpřáhnout, no mám pocit že si to lehne :mrgreen: U Mnichova v Garchingu se dalo zastavit u Aldiny ale je to už dlouho, tak počítám s nejhorším..
Naštěstí sem to už ale vyřešil 8) Prostě to zlomíš do 1 a na pod čelem podložíš paletama a odjíždíš :D Sice to je pak drbačka zapřáhnout, ale de to :idea:
No Italové, eště se mi řechtali že tam lítám s gumama a rohama :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 12:08 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Bych se vysral na odprahani,kor tak debilne nalozene.necham to v prumys.zone v nemecku,do peti minut dojdes k getrankemarket,vezmes dve bedny a udelas si trapezaky jeste aspon.bezne jsem to delal.s jednou se jde blbe ale,potrebujes vyvazit,tak dve.
pát kvě 08, 2020 3:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

:D To sem tudle říkal ženský, že je jedna málo, že vemu dvě ať se mi líp de.. Tak mi ukázala co mám skládací půlbednu na 20ks :mrgreen: Já toho beru hodně, to bych neutáh(voda, pivo, víno, žrádlo, na dom pár věcí).. Uvidíme, já nemám problém odpřáhnout a zajet, ikdyž musím dávat blaťáky.. Lepší jak pitomci co tam zbouraj půl parkáču :idea:

Jinak práce furt nic, dnes sem našel chlapa, z Havlbrodu, dává 2000čistého na den.. Slušný
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 3:52 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Zontes 170 skoro dá https://www.youtube.com/watch?v=H4Ks7exk-Vc

A mě by to asi úplně stačilo na ježdění do práce, protože někam dál a ve dvou bych jel stejně autem, ale teď budu stejně peníze strkat někam jinam, takže o tom nemusím přemýšlet.
BES - běs
pát kvě 08, 2020 4:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Pavle :D Kam koukáš, to je silnica, tam to bylo enduro od nich :arrow: Aero uplně jinde :D

Říkám chce to rozebrat jinak nevíme :wink:
Copak máš za investici? Předpokládám nenadálé těhotenství :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 4:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Ja radeji teda ponesu 2krat 20kg,nez jedna ruka 20.nelogicke mozna ale je to tak.kor jak stim pujdu 5km.ja mam fajn tasky,pevne,s uchama,ne igelitky,a vzdy jak jsem delal nakup na vikend,vzdy na stridacku,jedno pivo v pravo druhe vlevo,jedna voda tam druha tam.aj jsem to rad nosil me to neva takovy pohyb,po sezeni v te pixle tyden v patek ideal.
pát kvě 08, 2020 4:37 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Ono to zase tak rozdílná motorka není a co jsem měl tu DR 600, tak ta jestli jela 140? Ale to je jedno, já moc vysoký rychlosti nemusím ani v autě, mám to asi jako Jožin, s Toyotou max 240 asi 5 vteřin, jinak ostatní auta co jsem měl, tak max 200 tacho, víc by to stejně nejelo, na to už jsou potřeba koně, no a na motorkách taky tam 200 na pár pár vteřin - Kawa 750, Suzuki GSX-R 750, Fazer 600, BMW R1200R, Suzuki TL1000.

Kde jsem aspoň trochu využil výkon motorkovýho motoru, tak tady


Obrázek


No a investice půjdou do stodoly
BES - běs
pát kvě 08, 2020 4:42 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ty v*le to bych byl jak ten v S čerty nejsou žerty, jak dělil prachy do pytlů :mrgreen: Já kupuju termotašky když mám chlazený, nebo ty za 0.40€ ty máš na furt :wink: Ale raději to rozpřáhnu, bo mám stejně dvě ty velký tašky a k tomu karton a ještě balík piv a třeba vrtací kladivo si koupím :mrgreen: Ušetřím euro za tašky a projdu se po obchodě taky :idea:

Pavle ta DR600 mejvala gut zvuk, když byl dobrej tlumič, jednovál :think:
Malinko se tím ale vysvětluje proč vám to v zimě tak trvá :mrgreen: Ale chápu, já to taky nemusím, nic na tom není letět tři kule..
Stodola? Na auta? Njn, buduj :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 4:50 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Prouza88

Příspěvek

A to nedopadlo ten klanicak?
pát kvě 08, 2020 6:57 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kterej? Furt vybírám :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 8:54 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Prouza88

Příspěvek

Si neco psal o firme dvou bratru... S peknyma autama... Tak sem myslel ze je to hotova vec.
pát kvě 08, 2020 9:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nó, ten by po mě šáhl hned, a zatím to u něj mám jistý.. teď ještě hledám co by kde líp, pán mi nenabídl nic špatného, zní rozumně a hlavně to 20let dělá taky, tak nebude problém z gumama a podobnejma věcma co kancelářskej nechápe.. jen já mířil o štaci(10.000) výš, ale upřímě, na to nemám kvalifikaci a naráz to prostě nezlomím. Zatím to mám tak, že to vemu, zajedu se, a dle mé zkušenosti, vždy když sem přišel, tak mě vyhověli tak i třeba zde se po roce budem bavit o podmínkách jinak.. Jó auta má pěkný, ale o tom to není, spíš naopak :think: Mě de ale o volno a spousta věcí mi tam vyhovuje, či se líbí. No mám na to ještě pár dní a chci se taky osobně vidět a rozhlídnout co to vlastně provozuje :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 9:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů