Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak jestli mas standart 13.6 plachtu tak po vnitru muzes 42t celkovou
ned dub 11, 2021 9:39 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Prouza88

Příspěvek

Já když se mi práce nezdá, tak to nevezu. Naložili mi v Rakousku řezivo do nejmenovane firma co dělá palubky. Od pohledu vidím že to přeložený. Moje námitky je nezajímali. Dostal sem papíry a 24t. Fajn. Ze své vlastní iniciativy sem si zajel do jiné firmy kam jezdíme časo na váhu. Domluvil jsem si to. 45600kg. Oznámil sem že sem tam byl naposled. Od te doby sem tam nebyl, ale vozí se to.
Podobně sádroš a dřevotříska. 125cm a rve ti tam dvě vedle sebe. Bo to na naves na sirku nedas. Má to tak 254 a víc. Zákazník řekl at tam nedavam sloupky a jedu, že se to vozí běžně. Nemci si to slozili a odjel jsem. Pak se to řesilo u nas. Že by to šlo tak a tak. U mě nešlo. Už tam nepojedu. Nvm proc bych to někomu vezl a dělal mu kokota. Pak kontrol a na firme mi reknou ze sem s tim nemel jezdit a cvaknu to ze sveho. Nasrat. Za dva roky poslední sem měl 5x velkej problém s nákladem. 2x to na nakladce udělali k mé spokojenosti. 1x to jelo s vyhradou v papirech. A 2x sem odjel praznej.

4215: Všimni si co máš napsany v papirech třeba z porfixu. Že naklad muze mit až tolik a tolik a že za to ručí dopravce, že ma přistavit odpovidajicí vozidlo. A podobny hovna. Sem si to i fotil ale uz sem to smazal. Krejou se všichni.
ned dub 11, 2021 10:01 am

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza mi vozíme jenom svoje dřevo které máme nakoupený a ceny nastavený na konkretní dřevo a lokaci. Se nediv že u zieglera hodně vyhazujou dřevo které je suché tak je i rozpraskané a to se jim taky už moc nelíbí a když to jde na zem tak tam kvůli prasklinám také něco srazí. A další věc že máš čepici když jdeš na zem je ti houby platný protože měří kraj. Loni k nám přišlo od zieglera že se nesmí vozit více jak 40m3 kvůli tomu že se jim ničí cesty a že co bude navíc nebude placena doprava. Vozíme mas 40 tak nevím co by nastalo.
ned dub 11, 2021 12:23 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Iveco, to bylo jen bububu, sám sem tam několikrát měl 49-50kubiků na návěsu :wink:
My taky máme víc za ty dálky, ale stejně, když jedu točku 650km s 30kubikama tak mi ta cena nepokryje tu vzdálenost :wink:

Wckr: dobře ty :mrgreen:

Venca, nemužeš, bo máme šici auta na unii kde je povolená 40t v techničáku skrz silniční daň.. kdo tam má víc, může..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned dub 11, 2021 12:43 pm

tomspajk
Příspěvky: 163
Registrován: pon pro 31, 2012 11:11 am
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Prestal bych resit ceny za kubik a kdo co kurvi. A prouza bude dal davat zajimavy fotky a pribehy z nakladek. Protoze to je zajimavy a na plachte nikdy nezazijes :wink: :wink: :wink:
ned dub 11, 2021 1:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Zajed si s plachtou treba Omsk a budes mit zazitku na dve knizky a to muzes mit 5t nalozenych.v zime na tri,a muzes fotit imervere a davat na fb,at si zajimavy.ja ztoho ze vezu 30t nic nemam,krome toho ze vypadam jak kokot u kazdeho rondlu treba,tak to nevozim.a naopak,videt to Petr muj sef cislo 30t,vola mi hned zda jsem normalni.
ned dub 11, 2021 1:49 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Len pre zaujímavosť, pre tých čo nejazdia do Nemecka a ani do iných krajín. Takto vozia drevo v Nemecku. Fotky nie sú nijak vyberané, ja si fotím autá už dlho a takto naložené autá sú v Nemecku štandart.

Tri autá z jednej firmy za sebou. V CZ by majitel šoférov za takýto náklad asi vyhodil, alebo by si nezarobili ani na montérky.
Obrázek

Bežný náklad nemeckých bezrúk. To volvo neviem či je nemecké, ale scania, man a mercedes mali nemecké značky. Na foto keď som ich spojil to už nieje vidieť.
Obrázek

Takto jazdia autá s rukami.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zo všetkých fotiek čo som vo svojom PC našiel, tak toto boli najviac naložené autá v Nemecku, s nemeckými značkami.
Obrázek Obrázek

Naložené rakúske auto s rukou.
Obrázek


Francúzke auto.
Obrázek

Naložený Dán, má 8 náprav a možno nevozí ani toľko ako Rak na šiestich.
Obrázek

Takto vozia drevo Švédi. Na prvej fotke je štandartná švédska súprava. Podobná ako má Rak, ale na prívese má o jednu nápravu viacej.
Obrázek

Ani vo Švédsku im takéto súpravy nestačili, náprav bolo málo a preto tam začali jazdiť takéto autá. Podobné návesy ako je na foto, ale častejšie sú tam vidieť 5 nápravové prívesy.
Obrázek Obrázek

Zaujímavé na Švédsku je, že si teraz nemôžem spomenúť či tam vídavam aj autá s drevom-bezruky. Asi áno, ale nejak ich neregistrujem. Väčšinou vídavam autá z rukami a často v severnejších končinách, keď som jazdil cez lesy, som tie ruky vídaval odpojené.
Obrázek

Toto bola nová súprava, páčila sa my a tak som ju odfotil keď som ju obiehal.
ObrázekObrázek Obrázek

Bežné auto na drevo vo Švédsku a podľa toho ako vyzerá po ťažkom teréne nejazdí.
Obrázek Obrázek
ned dub 11, 2021 5:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Zajimavé.. Ti první zelení, asi bříza v trojkách, klidně mohl bejt přes, bo na autě má ten rukáč nějak moc..

Ta druhá série, scania pětky smrk, čerstvý, jestli je do 44t tak zázrak, bílej Man ok, suché.. Zelenej Mergl borovice, natuty 50t..

Ti nejvíc naložení němci, kdo ví, první nahnilý dvojky, dvapadesátky, oba vláknina, oba nejspíš přes, ikdyž druhej veze nějaký trojky, 3,6m možná a veze suchý..


Ten naloženej rak nepoznám dřevo, jestli dub, tak má přes 40t..


Ono se to nezdá, ale raci maj taky 6x6ky a váží jim to taky 21-25t.. tak to potom vypadá, že veze míň, ale je přes 40t víc, jak já přes 48t :wink:


Švéd s 8mi osama, buk? 80t by tam měl..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned dub 11, 2021 6:31 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Ok Rak, v tomto ti musím veriť. Ja sa v tom nevyznám. Môže to ešte pre zaujímavosť odhadnúť iveco.
Ale, podľa toho, ako vyzerajú naložené autá v Nemecku a u nás sk-cz, tak u nás musite voziť len nejaké balzové drevo :D
-----------------------------------------
Ja už som ti raz radil, aby si určité veci na toto fórum a ani nikde inde nepísal. Skúsim to zas, nepíš o tom koľko nakladáš. Vyser sa na to. Keď zas budeš po 10hodinovej jazde pokračovať na OUT, tiež o tom nepíš a nechaj si to pre seba. To, že si najrýchlejší, odvezieš najviac a zo všetkých najďalej si tiež nechaj pre seba. Určité veci by mali zostať v kabíne auta, alebo na firme. Ťahať ich na verejnosť a šíriť cez internet nieje dobré.
ned dub 11, 2021 7:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Aha, to už se ale krotím :mrgreen: No nic :lol:

Taky by mě zajimal odhad iveca.. ono ty fotky taky nic moc :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned dub 11, 2021 7:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rakus.u Neurupin.DDR,za berlinem,jezdi milion nemeckych drevaru.nefotim,nemam pixel prece.kazdy to ma metr pod kabinu.drevo nepoznam od pohledu,jako Sof.u nas jak to nema metr nad boudu ani nevyjizdi
ned dub 11, 2021 7:35 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza, piš dál. Tvé zážitky mě zbavují depresí, že nejsem na tom nejhůř.😀😀😀
ned dub 11, 2021 7:47 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To nejseš, dneska sem to byl namazat atd.. vylezu hore, namažu páky a koukám, vzal sem páku a otočil s ňou po směru hodinovek a vypadl mi kloubek :doh: Takový vůle po dvou letech a blbounech :doh: Musim říct o nový, to se nedá s tym, a já myslel že su kretén já, a ono mě to ani poslouchat nemuže :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned dub 11, 2021 7:53 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Jsem koukal, fasa jsou ty budky. Ty tam na jedné fotce sedíš jak vosa na bombóně. V takovém nečasu to musí být taky fajn tam odsedět půl dne.🤔
ned dub 11, 2021 7:58 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: didi

Příspěvek

Prouza, piš dál. Tvé zážitky mě zbavují depresí, že nejsem na tom nejhůř.😀😀😀

tak to jsme dva . Luky ty jsi kovboj :dance: :lol: :lol:
ned dub 11, 2021 8:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů