Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Prouza88

Příspěvek

Asi už ste si mě tu všimli a je načase se trochu představit 8)
Jmenuju se Lukáš V...., su ze Znojma a jsem 88 ročník a tedy ještě pěkně čechoslovák. Už od mala sem sedával za řidítky(zmenšenej fechtl, pak pařez, 21, babeta jedno i dvourychlostní, později 175ČZ, MZ150) to ještě bez papírů něco sem si i sám složil, pak v 16 sem osedlal "harleje" 8)
Obrázek Obrázek
Obrázek
Mezitím mě táta místo školky bral do JZD na "matesa", 12011 Crystala a škodofku ŠT180, později mě povozil Liánou Maxíkem, nebo Steyrem s volantem napravo(lidi čuměli) :D To už mí bratři byly těžcí truckeři a párkrát mě svezli po Evropě ještě s Liazkou a já nemoh odolat.. začátkem 90. sedět v FH to bylo pro kluka hotovo a těch peněz :D
Pak přišla střední, auto R19 Chamade, ale to už se psal rok 2007 a já měl našlápnuto na kariéru v IT, ale po škole(IQ 129) mě to lákalo k policejnímu sboru(bo když je nepřemůžeš, tak se k nim přidej).. leč byl rok 2007 a tedy vstup do unie a policie měla beznadějně plno celníků a v IT prt vejplaty.. Tak sem pošlapal maturitní vysvědčení a šel udělat C+E na Ifě :D
V září už sem v tom seděl na řepný kampani pod Vapasem na Premku 440(boha to tahalo) a za tím Stas sklopku.. Vyzbrojen rozumama a mládím sem předváděl výkony hodné Stachanovce, což neuniklo pozornosti vedení, já měl fakt talent.. Dostal sem hned v listopadu smlouvu, fungl Premko se skříňí, ale přišla smůla. Po týdnu mě ho rozpůlil vlak, technická závada, o tom jindy.. Dostal jsem ještě šanci, bo sem nebyl kopito, ale černej led udělal svoje a já v prosinci zůstal u Votic ve škarpě.. No už sem si důvěru nezískal :think: Pomohl mi ale známej a tak sem pojezdil půl roku linku s R420 v lowdecku, ale to už sem zaučoval šoféry od BDS opět na kampani(Man f2000 a Stas), a to opět ve svém nedostižném tempu(rekord 55450kg na 5ti osách :oops: ), kdy já jezdil sám a na druhém autě dvojka, výkon stejný, ovšem do té doby než sem to zapích sklopeným návěsem v cukrovaru pod most :oops: To už to vypadalo s mou kariérou zle, 3. průser, soud kvůli vlaku(nevinnen).. Naneštěstí sem u BDS zůstal a později šel na mlíkařskou soupravu(Many v soupravě, 4, 5 a 6 os) , kde jsem se zase předváděl(posouchat mě v kopcu jak řadím, to byl koncert!), bo sem honil body na hypotéku.. Opět sem se z mladické nerozvážnosti uhnal. Měl sem na svozu jednoho střídače a jezdil dva dny v kuse/den volna. Byla krize a ostatní byli na autě tři.. No nedopadlo to, mikrospánek a prolít sem vesnici 90 aniž bych si to pamatoval.. Takže noty do čistírny :wall: Mé ego neskutečně utrpělo, a tak sem se zkusil vrátit ještě jednou, pomalu, na 12ti tuně(Eurocargo 12e220).. Od tý doby(~2009) už sekám latinu, ale trvalo ještě pár let, než ze mě vyrostl řidič, no a teď sem nejlepší na firmě :D Zkušenosti k nezaplacení :idea:
Mám sjetou střední evropu, dál netřeba, v mapách tápu, bo si nepamatuju města, jména a s trasama dycky stresuju(největší slabina) :D S volantem to ale umím dopředu i dozadu, s čímkoli 8)

No jinak sem takovej ferda brabenec (kutil, mechanik amatér, zahradník, truhlář, machr na PC, řidič profesionál, lingvista) nemám rád blbce, komanče a frajery, nemachruju a sem rovnej, ale rád chytračím(Podle toho Prouza z české policejní akademie) a rejpu (i sarkasticky), ale ze srandy.. Zajímá mě pivo, žrádlo, věda a technika, všecko musím rozebrat a upravit(vylepšit, případně zkurvit), bo mám rád něco extra, sem pohodlnej(neplést s línej) a rád nakupuju věci do dílny.. Doteď sem sedlal Passata 2003 v plný, nově už mám MPV citrona, mašina šla z baráku už dávno(chci Virago xv1100) výměnou za kuchyň :wall: Nechal sem postavit(nadvakrát) dřevostavbu a mám v ní 3 buchty a kocoura, tak si jezdím do práce odpočinout :D
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne ned lis 06, 2022 1:34 pm, celkem upraveno 1 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 31, 2020 9:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Už bylo načase ty svoje moudra psát někde uceleně :D Nicméně, dnes mi bylo oznámeno(Němec mi to říkal už ve středu), že 1. Března sem zkončil :shock: Vyšoupla nás jiná špedice, jak jinak cennou, bo já tu jezdil jak bůh :snooty: Všechno jednou končí, a mě bohužel zkončilo i hájení, ale dispečer mě snad dostane na dřevo(slíbil). Tak mě to tak nějak mrzí, člověk se tady honí, tak nějak všecko jak si písknou a pak tě jen tak vyšoupnou.. A ano naša firma kupuje klaničáky, já po tom pokukuju už dlouho, tak teď budu muset.. Snad sem ještě nějakej "dřevák" chodí, budu tahat moudra :D Mno uvidíme, mám ještě 4 týdny, auto mi zůstane.. Chudák 400tis jezdil po prázdnu a teď mu za hrb hodím 30t :doh: To nemůže jet :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 31, 2020 9:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sem to musel přiznat ženě, že budu končit a že budu vozit dřevo.. Padla otázka: "A ty s tím umíš?" Říkám, jasný, deset let praxe s tebou :smich: Tak nejde zvuk :D
Když já si nemůžu pomoct :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 01, 2020 2:34 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

Supr životopis, si mi zpříjemnil sobotu. Ještě bych chtěl vědět jak si to vychytal s tou dřevostavbou a jak ti to šlo jako staviteli, názory a postřehy. Když jsem byl na vojně v Havlobrodě tak tam byl se mnou Psota taky ze Znojma a ve znojmě jsme dělali křk a přísahu . Tak hlavně když se ničeho nebojíš , fandím ti ať se ti daří
sob úno 01, 2020 3:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak já jezdím, tak sem to nechal postavit na klíč, tady od místní firmy. Někdy v roce 2009 sem nechal udělat ale 80m a pak sem nechal přistavit ještě 65m nebo kolik..
Obrázek
To první sem vyběhával stavebko a ptákoviny okolo a je to na hlavu.. teď u tý přístavby sem to nechal za 15tis na nich.. je to už na hlavu(hygiena, armáda, telekomunikace, báňskej ůřad, kokotiny)..
Udělali celou stavbu, na nic sem nesáh, přesně jak sem chtěl, co sem dodal použili.. aj po sobě uklidili.. Já jen řeším to okolo.. Bydlím v tom 10let a supr, všechno na eletriku, teplo, vletě klima(sem na jihu máme tu 40ky), platím 2500 energie a čau.. Zádná plíseň, zdi sou teplý, obraz pověsíš na vrut, když je zima vemeš vysavač a máš hic. Zeď má 30cm sakum prdum, tepelnej odpor jak metr ytongu nebo tak.. Problémy jen s vosama, vlezou všude svině, hlavně do vaty na střeše. Jinak myslím, že ještě tak 20 let na nic nesáhnu, podle toho jak to kuchali při přístavbě, celková životnost větší než moje :D cena 1.400.000(2009) a 1.300.000(2017) dneska tak tři a půl. Šlo to nahoru :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 01, 2020 4:44 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Cauko mal by si foto ? Rad by som videl tu drevostavbu
sob úno 01, 2020 5:00 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Lepší nemám :oops:
Obrázek ObrázekObrázekObrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 01, 2020 5:24 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Dosť dobre,
Ja som dostal starý dom a začínam ho prerábať ale koketujem z myšlienkou na novostavbu.... neviem sa rozhodnúť čo by bolo lepsie
sob úno 01, 2020 5:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No nám to nepřijde :D Dneska sou ty ceny uplně vpr..i, jako nejlépe prodat starej a nechat postavit když máš kde, ale je už taky drahý :think: Starej barák to je dřina, vůbec když jezdíš, ale zas máš pak větší.. Hlavně to nebourej a nestav znovu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 01, 2020 5:34 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Pozemok mám 300metrov dlhy a asi 40 metrov široký na jednom konci je ten starý dom a na druhom chcem nový postaviť - bungalov plus dielnu
sob úno 01, 2020 5:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Runway :D, jó rozpůl to a pak to prodej to starý :wink: Máš si aspoň čím ručit. Já měl děsnej problém s tou hypotékou tekdá i teď.. diety no :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 01, 2020 5:40 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Ja po mojej podnikateľskej kariére hypo už nedostanem...
sob úno 01, 2020 5:43 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak nejak to vyzera
Obrázek
sob úno 01, 2020 6:20 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No to poznáme prt, to musíš na vlastní oči, takovej styl u jezera :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 01, 2020 6:23 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Na vlastne oci teraz vidím toto.... zajtra dodám lepšie foto
Obrázek
sob úno 01, 2020 6:28 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů