Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Děkuji za výtah z našich pravidel :think: Už sem s ním mluvil, má i psychotesty.. Kamarád kamarádovia a.. :wink:
Já zatím nic, jen si volali o trvalí pobyt a pojištovnu zdravotní.. počítám ve středu kolečko doktor, czechpoint, podpis smlouvy a v pondělí školící středisko :think: Zatím toho moc nevím, šici mě teď sledujete, že snad dostanu trému :D

Iveco: Peníze sou až na prvním místě :D Hned za rodinou a já nevím ještě čím :think:
Možná se mýlím, ale není to vůbec jedna z nejlíp placenejch šoférskejch pozic? Možná fekál a kafilerka ještě :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon kvě 18, 2020 7:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

153.ja te uklidnim.9z10 truckeru necouvnou s vlekem 20metru.je to vysoka skola.je treba to umet,na to prijdes casem sam.neni to tak slozite jak to vypada.nesmis to prehnat se zalomenim,pak uz to nesrovnas.maly rejd,dlouhe auto.ja byl kdysi solidni couvac si myslim,strasne me to bavilo,osmicku na place vycouvat nebyl problem,ale reknu ti na nemce,ty vexlbrucku,nemam...tam je to na cm.klobouk dolu pred nema.
pon kvě 18, 2020 7:32 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Je nejlíp placená to ano ale platí co jsem napsal. Vím o nejméně 5 lidech co šli za penězma a nedali ani týden. Je to totiž velká makacka a masakr tak jsme zvědavý jestli to dáš. Budeš úplnej nováček X let na asfaltu ti je k nicemu
pon kvě 18, 2020 7:35 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Máš velky plus a to je slušný pocasi
pon kvě 18, 2020 7:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jožine, on jezdí už dlóuho :mrgreen: A ty weschslbrücky sem měl možnost pozorovat 3 roky a někteří nic moc, někteří OK, jen pár to umělo na loket z okna na blbou rampu :think: A hodně měli tandemy a to nevým kdo to vymyslel, bo se s tím nedá pod ten brück couvnout jinak než narovno(buď hrneš brück, nebo gumy jak tam šteluješ rolny) :wall:

Iveco: Třeba nedám, jsem hódně pohodlnej člověk(neplést s línej) ale motivace je.. A že mi "mazáci" vylepí Z-ko na auto je mi jasný :D No V.I.P cedulky se nevzdám :mrgreen:
Počasí je gut, to jo no :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon kvě 18, 2020 7:54 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

O zetku to není tady naštěstí je to jiné než na silnici každéj poradí pomůže a je trpělivej. Všichni jsme se to učili a víme co to obnáší takže tohodle se vůbec neboj. V lese v tomto odvětví je svět naštěstí ještě v pořádku. A proto tam jsem a klidně bych dělal i za půlku platu.
pon kvě 18, 2020 8:06 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

A jedna rada nemachruj a buď pokornej v opačným případě neplatí co jsem psal a každéj se na tebe vysere.
pon kvě 18, 2020 8:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak příští měsíc za půlku jo :mrgreen: No já moc nemachruju, zas takovej nejsu, tady je to samá srandička, víš jak, ale zas aby mě sekýrovali nepotřebuju :wink:

Jinak, dnes nepracuješ? :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon kvě 18, 2020 8:21 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Pracuju příprava auta na stk
Klido za půl když budu denně doma nemám problém. Ale zatím není třeba teď mám příjemné bonus tak není důvod na změnu.
pon kvě 18, 2020 8:34 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Nemyslím tady ale pak před ostatníma v lese na pilach.
pon kvě 18, 2020 8:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ajó, tak ať to nemáš dlouhý :mrgreen: Nemám tam kde machrovat, teda jako spíš s čím, maximálně že tam budu rychlejc :D Začínám, vím, že nic nevím.. Na každý pile sem šel za autem vpředu poptat jak to chodí, jeden němec tam se mnou chodil zjišťovat, dokonce se mnou šel za čechem a ptal se ho za mě na papíry co máme :D Nevím co myslel že sem za národnost, docela prča ten nevěděl co po něm chce, tak sem mu to říkal česky co říká, ten zas nerozuměl odpověd :D Pomohli, to jó a snad ještě pomůžou, nerad bych jim složil něco někam blbě :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon kvě 18, 2020 8:53 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Prouza88

Příspěvek

Iveco: naprostá pravda. A kemo Prouza vem si z jeho slov každý slovo. Je to tak
úte kvě 19, 2020 7:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza.vloni jsem videl helmuta..v dortmund,nejake prekladiste.dojel s vexlbrukem,auto,vlek klasicky.zadny tandem.potahnul vpred a pres ruku,couvnul napoprve pod dve bedny ktere staly kolmo k nemu,tzn.pravy uhel.bez potahnuti vpred.navic s citem,zadne lamani nohou,zeleza.klobouk dolu prednim,lepsiho jsem nevidel.
úte kvě 19, 2020 7:46 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jožine, to sem byl já na záskoku :smich: No jo sou co to umí.. frajeři :think:
Mickl: neboj, já to tu čtu jak bibli, ale dokud to neděláš, není to ono.. :think: Šak si se mnou mluvil "chvilu", tak sis obrázek udělal, jestli nejsu magor ne 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte kvě 19, 2020 8:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

No já si to myslel hned :D ,jen ta rouška teď je klame :)
úte kvě 19, 2020 10:16 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů