Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Příspěvek

Trochu z ruky,ne?
pon led 07, 2013 9:58 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ani ne, když v tom budu bydlet... :-)
Obrázek
pon led 07, 2013 10:26 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Příspěvek

Tak to se tam můžu nastoupit už také i já... :) ...Čemu to bude vadit,že to budu mět do práce 200km???? :) ....A já si až do dnes myslel,že pan Resl bere lidi v okolí Náchoda... :) ...Pavle a nemáš exekuci,že ne....Jseš čistéj... :D :D
pon led 07, 2013 10:38 pm

delivio

Příspěvek

No pěkná práce a slušný obývák :D

ale překvapil jsi teda :D :roll: a mnoha dalším dal motivaci :D
úte led 08, 2013 12:27 am

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přátelé, kamarádi!
Tak jako každá pohádka, i moje kariéra řidiče končí. Tímto vám oznamuji, že tuto práci věším na hřebík. Hlavním důvodem je má rodina, se kterou chci být a která je pro mě vždy to nejdůležitější na světě. Dalším důvodem je dnešní situace, ve které jsou všichni řidiči MKD. Neustálý stres, kriminalita a nakonec chování řidičů mezi sebou. Mám spoustu přátel, na které se mohu spolehnout a které vždy rád uvidím, ale v tomto povolání se nesetkávám jen s nimi. Spousta řidičů jen nadává po parkovištích, v hospodách, nebo u počítače. Ale tady to skončilo. Například známá to akce "VESTA" Také jsem ji měl na zrcátku, než jsem potkal pár takových, co ani neví, proč ji tam mají a pár těch, co ji mají jen proto, aby se zviditelnili, přitom se chovají přesně naopak názvu této akce - Sjednocení řidičů. Mezi takové nechci patřit. Dokud se nezmění chování řidičů samotných, hlavně mezi sebou, nedocílí se ničeho. Místo toho, aby se situace nějak zlepšovala, pořád se horší a u toho já už nechci být.
Spousta z vás, mých přátel ví kde mě najde a kde bydlím a doufám, že tomu bude jako dřív a když pojedete kolem Velké Bíteše a budete mít čas, rádi se zastavíte na chvilku, ať už na pokec, nebo jen třeba seřídit CB.
Jsem rád, že jsem dostal příležitost pracovat u firmy Resl Transport Servis, kde jsem vždy vycházel se svým šéfem a v neposlední řadě se svým dispečerem Bobanem. To je chlap, který je pro tuto práci předurčen, který opravdu ví co dělá a se kterým jsem vycházel myslím velice dobře. Samozřejmě jsme neměli vždy stejný názor, ale pokud to šlo, vždy jsme se domluvili na všem. Vážím si jeho práce.
Díky Tomáši Reslovi, který mě 7.1.2013 přijal do firmy, jsem procestoval tyto státy:
Polsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Itálii, Francii, Španělsko, Portugalsko, Lucembursko, Belgii, Holandsko, Anglii, Dánsko a také naši Českou Republiku.
Na těchto cestách jsem navštívil spoustu zajímavých míst, kde jsem měl příležitost krásných výletů po okolí, na které budu rád vzpomínat. Na těchto výletech jsem ujel 321209 Km a poznal místa, kam bych se nikdy nedostal a za to opravdu děkuji.
Děkuji vám všem, mým přátelům, mezi které jsem mohl patřit a doufám, že do budoucna patřit budu.
Přeji vám spoustu najetých Km bez nehod, a jak se říká "Šťastný dolet" všem.
Kolama dolů, anténou navrch, Váš Pavel Bíteš
Obrázek
sob srp 01, 2015 8:45 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

...

Příspěvek

Toz uzij civilní život, kolego a vsak se ke kolečku vrátíš :D
sob srp 01, 2015 8:57 pm

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

Příspěvek

Palec nahoru. Tak se odchází od firmy. (Netopejr nepochopí) Poděkovat,nešpinit a nechat si dveře. Ať se ti daří v civilu kolego!
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
stř srp 19, 2015 9:02 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Pavel Bíteš: tak ať se daří.. a teda koukám, kam ses všude podíval.. cos to jezdil? :-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
stř srp 19, 2015 10:41 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já jezdil Unii. Všechno možný. Zkoušeli jsme různý kšefty...
Obrázek
úte zář 22, 2015 9:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů