Moderátoři: Olda, Globe, Pavel Bíteš, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

...Kašli na drátek,dej bufika na přímo a zbytek elektriky přes odpojovač z Tatry a je to cajk... ,,žlutý drát na červený kolík,modrý drát na zelený kolík...bum...,, :onfire:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv led 12, 2017 10:38 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Žlutý drát na červený kolík dát nemůžu, došla mi fialová stahovací bužírka, a v elektře mají novoroční inventuru, musím chvíli počkat :cry: :cry:
pát led 13, 2017 5:53 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

Obrázek
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
čtv črc 27, 2017 7:33 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

Kamos vcera koupil superba,3 generace.sedan,nafta vybava Laurint.Takze opravdu nalozene auto,zadne ,,v plny palbe jak se rika u piva a ma to okna elektricke a popelnik.,,Tak hned zajel ke me samozrejme at mu reknu svuj nazor,zna moji uprimnost i to ze sem mel plno aut doma,naposled bmw 7er.Musim rict ze to je moc pekne auto,z venku krasa i uvnitr.Ta palubka,ovladani vsech,velky monitor,fajn to je.Moderni.Motor me sice neohromil,140kw myslim,za to brzdy to ma exxelentni,lepsi nez bmw.Ma tam i tu funkci parkovani mezi auta,sice to chvilku trva nez nez to zauvazuje ktera mezera je dostatecna na to aby to tam vlezlo ale pak uz to jde.Super hudba uvnitr,lepsi nez Pro logic7 u bmw,Vzadu mista na rozdavani,ale na sirku,dva vetsi chlapy vedle sebe uz to neni tak skvela,bavor je sirsi prostornejsi.V tomto zklamani,taktez pomaly nastup topeni,trva to nez se to zahreje a topi, tomto je benzin lepsi.Spotrebu ma dla pc 9litru,alůe to je dano jeho stylem jezdeni,lepsi mrtvej nez druhej,normali clovek stim pojede v klidu do 7litru mesto.Takze myslim dobra kup krasneho auta,dal za to 700,puvodni cena pres meloun.Dvojkoveho superba jsem mel doma pul roku,taky nafta 125kw,ale toto je o tridu lepsi a hlavne hezci auto.Tesime ze skodovka konecne vyrobila neco co stoji za rec.On sam ma doma oktavu v kombajnu,taky s DSG,bixenon atd a rika,ze proti oktave je to rozdil nebe a dudy.
Neřeším...
pát led 05, 2018 10:51 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

Mám ho doma 14dní. Nový, 110kw, manuál, cappucino.


Obrázek
čtv led 18, 2018 12:06 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

krasavec, benal alebo nafta?
čtv led 18, 2018 7:29 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

Benzín bych asi na těch dálkách neuživil, takže nafta. Ale překvápko pro mě bylo, že už i verze 110kw je s AD blue. Doteď mělo AD blue je verze se 140 kw. Ale to mě zas tak netrápí. S autem max. spokojenost.
čtv led 18, 2018 7:54 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

Hezke.Bavor sel do sveta?Pokrok nezastavis :D
Neřeším...
pát led 19, 2018 10:12 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

BMW si odjezdilo svoje- 430 tis. bez poruch! Zůstalo v rodině. Nechá si ho nejstarší dcera co jsem vyzenil. Na to ježdění po Frýdku ji to stačí. Jestli bude Sup aspoň způlky tak spolehlivý, tak budu spokojen.
sob led 20, 2018 11:03 am

Mr.Desolator
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 01, 2013 4:32 pm
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

Přidávám se ke gratulantům, ať slouží! :D

Vidím to podobně jako Jožin, trojkový Sup je jediná Škodovka, která by se mi líbila v garáži.
Naposledy upravil(a) Mr.Desolator dne sob led 20, 2018 3:28 pm, celkem upraveno 1 x.
sob led 20, 2018 1:08 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

Je to fakt pekne,z venku zevnitr.Sedel jsek sice jen vtom L@K,takze asi ganz full naloz,ale i tak pekne.Ze se tam leje Ad blue neni pro tebe zadny problem myslim,zemekoul imas objetou sto krat,ale verim tomu ze nejaky ,,ajtak kravatak,,do bude nalivat do nadrzky od ostrikovace :D .Me uplne zarazi ty vykonove paramtry dvojlitru TSI,benzin,206kw.Udajna hodnota zrychleni je 5.6s coz povazuji za fantasticky cas na tak velke auto,cely zivot sice tvrdim ze objem nicim nenahradis(a asi se myslim)muj bavor mel V8,4,4 obsach ,bez turba a cas 6,5 dle TP.Takze ten motor musi byt mimoradne povedeny.Byl jsem kouknout na letitou S80,Volvo,motor 3.0 s dvema turby,210kw myslim,a to je pomalejsi nez novy superb 2.0tsi 206kw.
Neřeším...
sob led 20, 2018 1:50 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

souhlasím, že to fakt pěkná kára ....šef ho má v kombíku ,,,jakou verzi nevím , nějak se nezajímám, ale , malej obsah a velkej výkon a krouťák mě jako mechanikovi moc nesedí ...jistě na normální provoz a občas tomu šlápnout na krk asi v pohodě , ale hnát to na doraz delší dobu..... nevim , ale třeba se pletu..... ale v kuži v báwu se mi sedí líp, a to nemám extra luxus typ....asi je to podle vkusu každého soudruha :mrgreen: :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 20, 2018 9:01 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

On ten benzín vypadá nadupaně a jet to asi taky jede. Ale stěžujou si na velkou spotřebu oleje, tak nevím. Třeba to tu někdo má, tak by sem mohl dát nějaké fundované info. Osobně zastávám názor, že tak velké auto by si zaslouzilo V6, ať benzín či v naftě...Zkřížit to s takovým 3,0d od BMW... hmmm.
Ale to už by si pak A6 asi nikdo soudný nekoupil... Teda ne za ty prachy.
pon led 22, 2018 12:51 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

V6 jsou debilní motory.
BES - běs
pon led 22, 2018 2:20 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Škodovky - simply clever

Příspěvek

Mezi svátky jsem měl možnost se svézt jako zadní spolujezdec v tom 206kw benálu, musím říct, že se v tom jezdí hodně příjemně a žádný extra žrout to není.
Možná jsi ho mohl vyzkoušet.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pon led 22, 2018 7:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Osobní auta“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů