Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Mykesh

Odpovědět
Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Příspěvek

Lev3871: mně to dělalo taky a byla to "vypálená" objímka na parkovačkách-naštěstí.Ona vypadá jako dobrá, ale je "vyhořelá". Pak taky záleží na "watáži" myslím, že dole na parkovačky se dávaj 5W a nahoru na přední pozičky na kabině 3W, nepamatuji si to teď z hlavy, ale já dávám watáž vždy podle knížky Iveco jaká tam má bejt. Horší by bylo,kdyby to byla závada jako u kolegy, kterému to takhle praskalo a svítilo mu BC (body control) a závada byla na tý stříbrný desce jak je za pojistkama,nevím podrobnosti už je to dýl a mám to jen z jeho vyprávění, ale tu desku mu měnili v Ivecu asi za 10 litrů. Nevím jak se ta deska přesně jmenuje :(
Elektřina je největší slabina Ivet!
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
pát čer 21, 2013 6:23 pm

lev3871
Příspěvky: 40
Registrován: pát srp 10, 2012 7:54 am
Bydliště: Senica

Příspěvek

Dik za odpoved .Pozeral som na tie objimky a su fakt černe vypalene .V kazdom pripade tu skusim dik
Iveco Eurocargo 75 e18 r.v2007
pát čer 21, 2013 9:45 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

V obrysovkách mi neustále praskaly,já to řešil následovně : rozebrat světla,vyčistit kontakty(ty plíšky co drží žárovku),nastřknout konkorem a napružit,pak jsem tam dal ty diodové LEDKy,a měl jsem pokoj,už mi nic nepraskalo :wink:
Žárovky na Ivecu nepraskají přepětím,ale protože se klepe jak drahý pes,stačí se mrknout jak vibruje nárazník za volnoběhu,to ty žárovky ničí,to znamená mít utažený nárazník,pevně dotažené šrouby co drží světla na místě,mít tam být oba dva a při každé výměně žárovky připružit a namastit kontakty v objímkách a u H7 napružit ten drátek co je drží na místě :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob čer 22, 2013 10:52 pm

lev3871
Příspěvky: 40
Registrován: pát srp 10, 2012 7:54 am
Bydliště: Senica

Příspěvek

a daju se aj diodove letky na parkovacky kupit ?To som este nikde nevidel .Musim na to kouknout .Dik za rady tie objimku so dost vypalene su cierne asi budem musiet kupit nove a pak si na to davat pozor a pritahovat tie plisky.Dik
Iveco Eurocargo 75 e18 r.v2007
ned čer 23, 2013 1:14 pm

zfik
Příspěvky: 22
Registrován: úte lis 13, 2012 7:01 pm
Bydliště: chotěboř

Příspěvek

Zdravím pánové,prosím vás nevíte někdo co znamená tato kontrolka? jsem fakt asi játro,ale nikde sem to pořádně nevyčetl a nevím jak se jí zbavit. Ivoš je rok 2010,dík :-)
Obrázek
ned čer 23, 2013 6:38 pm

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Příspěvek

BM je bed module, nevím nechci kecat,ale bude to mít asi něco společného s vodou a věcmi s tím spojenými (chladič,teplota,tlak a pod.) Nejlepší by bylo to napíchnout na diagnostiku (stačí ta malá) a víš hned na čem jseš. To jsou u Ivety kolikrát symboly na displeji, které nikdo nikdy neviděl, snad jen italové, kteří je "kreslili". Můžu se ti zítra podívat do chytré knížky,ale pochybuji, že tam ten symbol bude.
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
ned čer 23, 2013 7:28 pm

zfik
Příspěvky: 22
Registrován: úte lis 13, 2012 7:01 pm
Bydliště: chotěboř

Příspěvek

ok,díky já taky koukal a mám ji v němčině,sice jsem seděl u googlu a překládal,ale moudrej z toho nejsem :-( a náhodou ten symbol nevíš? já na tom autě sedim teprve chvilku a před tím skoro 3 měsíce stálo,takže je to ted jak vánoční stromeček,ale už se to začíná lepšit. ten symbol mám dokonce na jednom vypínači na palubce,zmáčknu ho a na chviličku zmizí,ale za chvilku je zas tam,jak říkáš ,už mám domluvenou snad diagnostiku,tak jak bude čas,jedu tam.
pon čer 24, 2013 7:26 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Je to nestandartní teplota nezávislého topení,mě to sem tam svítí .
BM je porucha ovládacího modulu u lůžka ,taktéž občas svítí..... Prostě Iveta.
úte čer 25, 2013 6:06 pm

zfik
Příspěvky: 22
Registrován: úte lis 13, 2012 7:01 pm
Bydliště: chotěboř

Příspěvek

" super " :-) díky moc :-)
čtv čer 27, 2013 7:03 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

vim ze budu vypadat jak debil,ale zajimalo by me zda se to nekomu stalo uz taky :lol:

tento tyden jezdim s cargem a stalo se mi dnes ze jsem u jedne vykladky zastavil normalne, zabrzdil ruckou a vypl motor. pak jsem chtel odjet tak klasika startovani a ejhle auto zakuckalo a ja si uvedomil ze tam mam kvalt. rychle sem vyslapl spojku,auto chytlo nejak nepravidelne a nestacil sem se divit. nejak se otocili kvalty. kdyz sem dal zpatecku tak to chtelo jet dopredu, a na jednicku couvat.najednou bilej kour a smrad. vypl sem motor a sel se kouknout ven ale nic uz sem nevidel a nijak to nesmrdelo. znova sem natocil a normalne sem odjel. :shock:
stalo se to uz nekomu ze by to byl normalni jev a nebo to byla najeka nahoda
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv srp 22, 2013 8:57 pm

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Že bys' motor roztočil na druhou stranu?? :lol: :lol: O tom jsem ještě neslyšel..
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
čtv srp 22, 2013 9:16 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

motor urcite ne,ale taky to nechapu,hlavne sem se lekl toho chuchvalce dymu co se vyvalil :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv srp 22, 2013 9:26 pm

Uživatelský avatar
grindeer
Příspěvky: 468
Registrován: sob lis 01, 2008 9:02 pm
Bydliště: Okres Hodonín

Příspěvek

Tohle se stalo u nás na Tatře 815 že se točil opačně....takže nikoliv nemožné
čtv srp 22, 2013 9:27 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

tady je video(dával ho tady daruzas.hu) http://www.youtube.com/watch?v=2kw8ji3- ... e=youtu.be
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
čtv srp 22, 2013 9:30 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jo to mi pripomelo muj start :lol:. ja to hned vypl a pak to jelo normalne
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv srp 22, 2013 9:37 pm

Odpovědět

Zpět na „IVECO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů