Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Mykesh

Odpovědět
gp50
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 17, 2008 3:06 pm
Bydliště: Vysočina

výměna destiček

Příspěvek

Ahoj truckeři. Nevíte prosím někdo, jak se při výměně zadních destiček vrací pístek? Osobně jsem to neviděl, ale šofér neví, co s tím. Jsou tam dva pístky, jeden se vrací normálně a na druhým bude samostav na brzdu. Dík za odpověď
čtv zář 18, 2008 9:18 am

demon81
Příspěvky: 23
Registrován: čtv dub 10, 2008 8:31 pm
Bydliště: Na páté lianě doprava :-) (OL)

Jak na to??

Příspěvek

Zdravim kolegové, mám EuroCargo 07 a chtěl bych si na něj dát přídavny dalkovy a ještě nějaky ty pozičky navíc! Tak bych potřeboval poradit jak to zapojit. Myslím si že kdybych to připojil přimo na original draty že by mi to dělalo neplechu ještě by mi počítač hlásil chybu protože by to mělo větší odběr. Měl bych to napojit z hlavniho kabelu přes relé, ale kde ten kabel najít a jak to přesně vymyslet?? Tak kdo máte s tímhle tématem zkušenosti tak mi dejte nějakou radu jak na to aby vše fungovalo jak má!!

Ještě jeden dotaz.Chci si tam dát podtlakovky a nevím odkud k nim mám přivést vzduch!!

moc dík za info!!
ned říj 05, 2008 5:29 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

demon81: Co vím, tak je potřeba, aby ti to v servisu nastavili do počítače, jinak ti to bude házet chybu ať to zapojíš, kam to zapojíš. Alespoň tak to měl známý u stralise. My máme starší cargo, za pojistkovou skříní jsme se napojili na proud, pak relé, vypínač atd...

gp50: Ten pístek co se nevrací, normálně zašroubuj, i násilím :)
pon říj 13, 2008 6:56 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Jak na to??

Příspěvek

demon81 píše:Zdravim kolegové, mám EuroCargo 07 a chtěl bych si na něj dát přídavny dalkovy a ještě nějaky ty pozičky navíc! Tak bych potřeboval poradit jak to zapojit. Myslím si že kdybych to připojil přimo na original draty že by mi to dělalo neplechu ještě by mi počítač hlásil chybu protože by to mělo větší odběr. Měl bych to napojit z hlavniho kabelu přes relé, ale kde ten kabel najít a jak to přesně vymyslet?? Tak kdo máte s tímhle tématem zkušenosti tak mi dejte nějakou radu jak na to aby vše fungovalo jak má!!

Ještě jeden dotaz.Chci si tam dát podtlakovky a nevím odkud k nim mám přivést vzduch!!

moc dík za info!!
Mám starší eurocargo a houkačku jsem napojil hned za maskou téčkem od Festa. Je to na hadičku, kterou jde vzduch do sedačky. Samozřejmě to nejsou podtlakovky, ale tlakovky. :wink:
stř říj 15, 2008 9:43 pm

Vario612
Příspěvky: 282
Registrován: pon lis 03, 2008 7:45 pm
Bydliště: Lom bei Brüx

Příspěvek

andy píše:
Lubo píše:... EuroCargo ale aj niečo ako Sprinter-alebo motor na Sprintera 2,9TD
Daily... Na tuhle značku si stěžovat extra nemůžu, za průsery můžou vždycky chytří servismani...


Neznáte, nemáte, neopravujete někdo Iveca? Praha a okolí. Z ProfiAuta a ze Strojservisu jsem na mrtvici.
Jako lepší Printer2,9TDI než tahle popelnice zdovolenim
Iveco Eurocargo je už jen na fotce teď jedině Sprinter !
pát lis 07, 2008 7:20 pm

PALDA
Příspěvky: 499
Registrován: pát úno 29, 2008 8:32 pm

Příspěvek

u kamosoviho tatu sme delaly pozicky do schodku a museli sme to dat pres relatko pac pocitac hazel chybu a nesvitilo nec tak to hodily pres relatko a je pokuj! mozna kdyz se ktomu dostanu tak sem dam foto pres jakej kabel to je a jak to je udelany
Opravil a Natřel Skurvil A Zapřel s.r.o Daf xf e6 460 lowdeck
pát lis 07, 2008 9:11 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Obrázek

V Brně... :wink:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob lis 08, 2008 1:02 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kurnik, tomu říkám pořádný obutí...akorát ta kabina mi přijde, že se jim trochu "srazila" :-) Za kabinou bylo ještě místo na ruku? nebo na rezervu???
sob lis 08, 2008 2:24 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Jsou to 4x4..Ruka vzadu není...Teda myslím...Obcházel jsem to,ale už si nevzpomenu...Na boudě to mělo jakýsi španělský hatmatilky...Kdo ví na co to je.Jestli pojízdná dílna?
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob lis 08, 2008 4:09 pm

suhob
Příspěvky: 617
Registrován: čtv bře 27, 2008 3:17 pm
Bydliště: SR

Příspěvek

ja myslim ze je to ta pojazdna dielna...nieco podobne len s mensim obutim stretavam skoro denne, jazdi to u plynarov ako pohotovostne vozidlo
ned lis 09, 2008 5:13 pm

Uživatelský avatar
AllBlack560
Příspěvky: 152
Registrován: ned zář 07, 2008 7:40 pm
Bydliště: Brumovice

Brigáda u Moss Plus

Příspěvek

Good svezeníObrázek
[/img]
čtv lis 13, 2008 1:42 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

Klucí jak ste spokojení s eurocargama???mam praci na auto do 12 tun na 16 eur tak uvazuji prave o eurocargu!popřipade nevite o nejakem mirne jetem klidne dovezenem z nemecka?nebo radsi midlum nebo dafa lf??díky moc
sob lis 15, 2008 8:37 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

MagicMisel píše:Klucí jak ste spokojení s eurocargama???mam praci na auto do 12 tun na 16 eur tak uvazuji prave o eurocargu!popřipade nevite o nejakem mirne jetem klidne dovezenem z nemecka?nebo radsi midlum nebo dafa lf??díky moc
Já jsem spokojenej moc. Nějak extra se to nesere, cena dílů slušná a cena servisu taky. Kolega má midluma a je zněj nešťastnej. Ne že by byl výrazně poruchovější, ale jsou na něj nekřesťansky drahý díly a navíc až na vyjímky nejdou nakoupit jako neorigo. Dafa jsem kdysi zkoušel a měl dost úzkou kabinu, takže jsem se na lehátku pořádně nenatáhnul. Iveco je spolu s manem asi největší.
sob lis 15, 2008 9:11 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

jo a jeste prosimte za kolik jezdíš??nalozenej/po prazdnu!pro me docela dulezite!dík
ned lis 16, 2008 8:58 am

trucker100
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 14, 2008 3:36 pm
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

Ahoj.Kdybych si moh vybrat,tak bych klidně taky do eurocarga šel,neměl jsem s ním nikdy žádný vážný problémy ani při půl milionu km.Měl jsem 7,5tunu se 140 koníkama a vozil jsem vatu se spotřebou kolem 14-15l.
Na mě se nemusí křičet,mě to stačí říct desetkrát!!!
ned lis 16, 2008 9:53 am

Odpovědět

Zpět na „IVECO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů