Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Mykesh

Odpovědět
HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

my máme dvě, třetí je u chytila a dává se mu nástavba, dostávaj kouř svinskej ty auta a žádnej problém, když se to pořádně maže, čistí, mění tak to prostě funguje
sob zář 02, 2006 10:27 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

HAD píše:my máme dvě, třetí je u chytila a dává se mu nástavba, dostávaj kouř svinskej ty auta a žádnej problém, když se to pořádně maže, čistí, mění tak to prostě funguje
je nato auto nejak extra vela 400 000-km :?:
sob zář 02, 2006 11:02 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

těžko říct, ty naše maj teprv kolem 200tisíc, tak na co to asi trpí, oběma se posral simerink na pumpě u serva, pak samozřejmě nějaký ty spínače se občas poserou, ale to je celkem normální když to používáš denně, jo a u jednoho se snad kously brzdy. jinak nic moc vážnýho.
sob zář 02, 2006 11:14 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Lubo píše:... EuroCargo ale aj niečo ako Sprinter-alebo motor na Sprintera 2,9TD
Daily... Na tuhle značku si stěžovat extra nemůžu, za průsery můžou vždycky chytří servismani...


Neznáte, nemáte, neopravujete někdo Iveca? Praha a okolí. Z ProfiAuta a ze Strojservisu jsem na mrtvici.
sob zář 02, 2006 11:21 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

andy píše: Neznáte, nemáte, neopravujete někdo Iveca? Praha a okolí. Z ProfiAuta a ze Strojservisu jsem na mrtvici.
Andy, já spíš Liazky... :lol: :lol: :lol: ...ale neboj, tomu rozumím. TU svoji dávám dohromady teprve třetím rokem...tak se ti na to taky kouknu... :lol: :lol:
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
sob zář 02, 2006 11:44 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

andy píše:
Lubo píše:... EuroCargo ale aj niečo ako Sprinter-alebo motor na Sprintera 2,9TD
Daily... Na tuhle značku si stěžovat extra nemůžu, za průsery můžou vždycky chytří servismani...
Neznáte, nemáte, neopravujete někdo Iveca? Praha a okolí. Z ProfiAuta a ze Strojservisu jsem na mrtvici.
my máme stralise ale při našem proběhu snad ještě ani v servisu nebyl :oops: ... já vím že hodně ivec dělá Pema ale to spíš ty elký nevim esi i Dailinky
sob zář 02, 2006 11:48 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

cuisine píše:
andy píše:
Lubo píše:... EuroCargo ale aj niečo ako Sprinter-alebo motor na Sprintera 2,9TD
Daily... Na tuhle značku si stěžovat extra nemůžu, za průsery můžou vždycky chytří servismani...
Neznáte, nemáte, neopravujete někdo Iveca? Praha a okolí. Z ProfiAuta a ze Strojservisu jsem na mrtvici.
my máme stralise ale při našem proběhu snad ještě ani v servisu nebyl :oops: ... já vím že hodně ivec dělá Pema ale to spíš ty elký nevim esi i Dailinky
Pema nás lákala - Daily nedělaj, Craga prýýýý ano. A když jsme tam přijeli s Cargem po bouračce - jen plechy, řekli si 4 týdny!!! To v Profi to měli za 3 dny. Když si na ně člověk dupne, tak dělaj. Ale dávat tam auto na výměnu brzd na třikrát, na seřízení motoru na čtyřikrát... to už je na mne trochu moc. :?
ned zář 03, 2006 12:07 am

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

andy píše:
Lubo píše:... EuroCargo ale aj niečo ako Sprinter-alebo motor na Sprintera 2,9TD
Daily... Na tuhle značku si stěžovat extra nemůžu, za průsery můžou vždycky chytří servismani...


Neznáte, nemáte, neopravujete někdo Iveca? Praha a okolí. Z ProfiAuta a ze Strojservisu jsem na mrtvici.
hele buď v klidu nás už nemaj rádi ve všech servisech iveca v praze a okolí, kromě loděnic tam jsme ještě nebyli :lol: :lol: :lol:

jinak když už musej ivany do servisu tak jedou do říčan, tam jsou standartně horlivý, jinak jestli se ti serou dailyny (pamatuju jak ječel klíňák, pak i rupnul na dálnici) tak se zajeď kouknout k Maredovi na starochodovskou, jak bejval Saab u nájezdu na D1 z chodova
tady

Kód: Vybrat vše

[size=7][url]http://www.smapy.cz/?query=Starochodovsk%C3%A1&portWidth=682&portHeight=456&zoom
=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=134989697#centerX=133268224@centerY=135721600@typ=ophoto@zoom
=16@vizType=none@vizIds=none[/url][/size]
čtv zář 07, 2006 2:21 am

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

HAD píše:... hele buď v klidu nás už nemaj rádi ve všech servisech iveca v praze a okolí, kromě loděnic tam jsme ještě nebyli :lol: :lol: :lol:
jinak když už musej ivany do servisu tak jedou do říčan, tam jsou standartně horlivý...
To jsem ráda, že nejsem samááá :twisted: No jinak - horlivý - jak se to vezme - z obyčejné výměny brzdového obložení udělali takřka generálku brzdového systému, ale nějak to opomenuli už seřídit. Vyměnili těsnění pod ventilovým víkem... a neseřídili... na dalším autě místo vstřiků vyměnili celé ventily...a opět neseřídili, po ránu si připadám jak když startuju startuju liazku :twisted: ... vyměnili čepy, ramena, měli udělat geometrii a sbíhavost a nic. Člověk jim všechno musí po lopatě nadiktovat do objednávky ale na všechno se nepříjde hned, že neudělali... pak reklamace za reklamací... Ten tip vyzkoušíme :wink:
ned zář 24, 2006 10:04 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

mno tak nám třeba na velkym cargu co je na něm rameňák ze věí horlivosti vyměnili snad celou spojku, nebo lamelu teď si nejsem jistej. ačkoliv sme chtěli jenom diagnostikovat závadu... no tak si to tam zase vyměnili zpět.
jinak brzdy si děláme sami...
jo a mareda dělá například pro Papirius všechny auta
stř zář 27, 2006 12:23 am

Návštěvník

Příspěvek

Zas o jeden křáp míň :D Dnes, Praha-16 Radotín, K Cementárně, "Zátiší s naším velitelem :lol: ". Foto Jan Kostík, oddělení dokumentace HZS hl.m.Prahy

Obrázek
čtv říj 05, 2006 10:04 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Anonymous píše:Zas o jeden křáp míň :D Dnes, Praha-16 Radotín, K Cementárně, "Zátiší s naším velitelem :lol: ". Foto Jan Kostík, oddělení dokumentace HZS hl.m.Prahy

Obrázek
A samozřejmě jsem se nepřihlásil, že :wall:
čtv říj 05, 2006 10:07 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Šmarjá :shock: Kouba :shock: Todle se stát mě, tak mě odvezou rovnou do Bohnic - když ne na Krchov :cry: :cry:
pát říj 06, 2006 8:18 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

ha to byl někdo od kouby??? ty sídlej ve vedlejší vsi, nebo tam furt od něj někoho vidim... no jel jsem okolo a nevypadalo to vůbec hezky.
pát říj 06, 2006 9:51 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

HAD píše:ha to byl někdo od kouby??? ty sídlej ve vedlejší vsi, nebo tam furt od něj někoho vidim... no jel jsem okolo a nevypadalo to vůbec hezky.
Bylo to od Kouby a plný barev - docela veselej zásah :wink: Měli jsme to asi 500 m, ale už to bylo v plnym rozsahu... Btw. to hydraulické čelo je za trest, nemohli jsme se k hořícímu nákladu pořádně dostat.
sob říj 07, 2006 4:06 pm

Odpovědět

Zpět na „IVECO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů