Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Mykesh

iveco26
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 01, 2009 10:01 pm

Příspěvek

nazdarek co mas prosimte za iveco,co jsem jezdil na Eurotechu i na Eurostaru tak stacila jen vyhodit pojistka ale ne uz u cursora tam uz to bylo elektronicky takze jedine na servise pres pc staci se jen domluvit a nerikat to sefovy nesmi se to :lol: jinak preji hezkej let z Ivetkou :lol:
Dřiv na kamionu,ted u zedniku.............
stř zář 02, 2009 7:46 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak tak, u novejsich to jde pouze pres Body Computer. Servisy to maji sice zakazano delat, ale vzdycky se da s nejakym mechanikem bokem domluvit, ale pozor, pokud se neco vyse*e diky vysoke rychlosti daji ti to nalezite sezrat a reklamaci neuznaji. Proto vetsinou "odemykaji" az kdyz mas vice najeto...
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
stř zář 02, 2009 9:13 pm

grinch_99
Příspěvky: 33
Registrován: ned lis 08, 2009 12:18 am
Bydliště: OSTRAVA !!!

Příspěvek

nejsem sice vzorný řidič, ale nějak mi uniká důvod proč to vůbec chce "šoupnout" ... Co na to vlastně naši pánové pomáhat a chránit, že se jezdí na omezovač a né na tempomat podle vyhlášky? :wink: (vyjimky při předjíždění)
sob dub 17, 2010 1:46 am

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

vždyť jsi to napsal (a doufám, že to tak je) hlavně to předjíždění, když tě to sekne na 85 a víc ani ťuk a předjíždíš třeba někoho pro koho je velikej problém ubrat, tak ten předjížděcí manévr není dvakrát o bezpečnosti... smyslem není lítat a stát na tom jako na rejči. :wink:
jinak myslím, že krom autorizovaného servisu přes software Ti to nikdo do původního stavu nedá. (jestli se teda nenajde někdo ochotný při kalibraci tchgrf.)
u nás na firmě pár aut nastavili na 85, zdůvodňovali to úsporou PHM :lol: , po pár měsících je osvítil kdosi zhora :lol: a zjistili, že to není o nastavení Vmax, ale o tom článku mezi volantem a sedačkou :shock: :lol:
jinak já osobně to mám na 90, jezdím tak nějak do 85 možná ani ne. Z kopce to pustím.
:wink:
:hand:
sob dub 17, 2010 5:30 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já jezdím 80 a na zbytek světa s...u :!:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob dub 17, 2010 10:05 am

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

Kto je plateny od km potrebuje letiet. Nám na diety a pod stačí 80-85. Okrem toho mne kukol na rychlosti a povedal mi že naves má max. Konstrukcnu rychlost 80 tak 81 je už na pokutu. Vtedy ma to stalo 120eur lebo furt 90. Odvtedy 80. Ja mám živit svoju rodinu a nie policajtovu. Je to ešte legálně a keď niekto chce nech predbieha. Ukrajinci, turci a iný jazdia premenlivo od 70 do 80 a pohoda.
pon lis 28, 2016 9:04 am

Odpovědět

Zpět na „IVECO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů