Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dr.Street píše:Třeba jse ti to splní mě se to stalo tak že jsem na autodromu viděl stát buggyry tak jsem tam zašel a zjistil že tam má firemní den firma marlboro tak jsem se tam vetřel, ještě jsem si od hostesek poslechl nějaké ty tech. údaje a začalo se jezdi nasedl jsem pozdravil davida a už to bylo. Viděl jsem že mě někdo nevyhání tak jsem si ještě zajezdil na motokáře a spokojeně jsem odkráčel domu, tímto chci poděkovat firmě Marlboro a taky hosteskám ... :P :P :P
JJ...zdravá drzost se vyplácí ;-)
úte srp 29, 2006 10:25 am

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Tjn... taková firma to ani nucejtí jestli je tam o jednoho člověka míň nebo víc
úte srp 29, 2006 11:36 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No....tak zatímco Gerd Körber zůstal po závodu v Jaramě ještě ve hře o titul, David Vršecký se asi z pátého průbežného místa asi moc nezvedne. Kdeže jejich dřívější bezkonkureční forma je.
No...a Vojtíšek celkově devátý. No pane jo. Zaslechl jsem něco, že v dílně už maj nový auto, který původně chtěli představit už v Mostě. Ale asi ho ještě nevytáhli ani v Jaramě. Škoda.

http://www.buggyra.com/cz/
http://www.frankie.cz/press.php
úte říj 03, 2006 8:06 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Noo...tak koukám, že jak dopadla letošní sezóna moc lidí nesleduje. Přiznám se, že i mě to trochu uniklo...A teď jsem línej to někde hledat.
pon lis 27, 2006 8:16 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

david píše:Noo...tak koukám, že jak dopadla letošní sezóna moc lidí nesleduje. Přiznám se, že i mě to trochu uniklo...A teď jsem línej to někde hledat.
No já celkem sleduju, ale spíš reaguju na cizí příspěvky, naž abych to inicioval já. Prostě lenost :) Je to škoda, protože tam máme slušný zastoupení.
úte lis 28, 2006 4:26 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

ono je to asi daný hodně tím žetřeba paříž dakar má podle mě velkou podporu v médiích ale o okruzích se nějak moc nemluví ... a mě osobně jsou offroudi bližší než nějaké silniční závodění :lol: teda okruhové
úte lis 28, 2006 4:43 pm

Odpovědět

Zpět na „TRUCK RACING“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host