Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

HOSPODA U TATRY - perte se a žerte se

Příspěvek

Tady máte možnost dohadovat se bez zábran a o čemkoliv.
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob lis 14, 2009 10:03 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

:lol: :lol: to už nikoho nebude bavit když je to ofic :D
sob lis 14, 2009 10:33 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Ale jo , já si myslím , že zrovna ty tu budeš mít dost prostoru někoho rozebrat , nebo myslíš že ne ???
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob lis 14, 2009 10:34 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já už nikoliv mě fráze o tom či o tom nebaví já napsal co mě jako bývalého řidiče tatry na tatře vadilo byl jsem označen za blba lidmi co v tom nikdy neseděly natož jezdily a tak je mi to lhostejné když jim vyhovuje tento stav a myslí si že tím něco zachrání tak prosím.já kritizoval to co je na prd a chválit to co je jedinečné a technicky špičkové to ale už nikoho nezajímalo takže občas tady něco plesknu a tím končím neb to nemá smysl.
já myslel že tady budou diskutovat řidiči nebo lidé z odboru ale diskutují tady čtenáři tatrováku jeden z tatry a ti jen chválí a chválí a nejsou schopni připustit že ne vše je tak skvělá jak se zdá.o hospodářské situaci v tatře je zbytečné diskutovat.
sob lis 14, 2009 10:43 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Ale ale, tak to není , a není ani o tom ze bys měl být za blba.ALE , asi nejen mne unavuje to pořád dokola , Tatra shit...atd . Já neříkám , že je Tatra nejlepší auto , jde jen o to , žes byl fakt jak zaseklý CD, pořád dokola .Ale , já si myslím , že to dobře víš , nebo ne ??Nemůžeš se divit , když jdeš na forum Tatrováků , že ji chválí , v tom je ten velkej rozdíl proč se v Itálii daří Fiatu a Ivecu a v Německu zase Mb a tak dál. Tomu se říká patriotismus. Však ty si ten "tvůj" italskej šuplík taky chráníš , i když je to plečka jako ty ostatní :lol:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob lis 14, 2009 10:56 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

ano opakoval a vědomně a čekal komu to dojde no nedošlo co se dá dělat.no za blba jsem byl označen dříve když jsem napsal že s Ivecem dělám tu samou práci co s Tatrou no hold si neuvědomují a je to tím že nejezdí že je jedno v čem sedíš ale jde o to kdo tam sedí a jak je nakonfigurované vozidlo to je to nejpodstatnější.a jestli Ttatra nebo MB,MAN,DAF a Iveco je naprosto nepodstatné.
jestli by se Tatře dařilo kdyby všichni nakupovali tatru nejsem si jist přeci když vozím kámen z lomu a dělám to 10 let byl bych nesvépravný kdybych si pořídil tatru.kdybych vyloženě jezdil v terénu byl bych nesvéprávný kdybych tu tatru neměl.bohužel dnes nikdo nejezdí výslovně v terénu a tak se tatra stává docela drahým koníčkem a i podnikatelé ve stavebnictví s tatrou už moc nepočítají je to škoda veliká ale tatra si za to může sama.
no a už v tom zase lítám s tebou :lol: :lol:
sob lis 14, 2009 11:07 am

standa1111
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 47
Registrován: úte říj 23, 2007 9:04 pm

Příspěvek

Tady se bude mazat,mazat a mazat!!!
sob lis 14, 2009 11:08 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tady můžem :lol: jak jsem psal , mě to nevadí . Jenže , každý má něco pro a proti. Ukaž mi nějaký Iveco z roku 1985 . TAdy jeden píšete , že by jste chtěli mít v autě masážní sedačku a druhej by vytrhal z auta všechnu elektriku krom drátů do motoru a světel.Tak co ??Tatra je opravdu spíš speciální auto,už nikdy se v téhle podobě nebude dělat v seriích jako dřív, ale ne proto že by je v Rusku nechtěli , ale proto , že na nemaj ruble. Nebo myslíš , že na Sibiři budou jezdiz IVECA ??? :lol: :lol:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob lis 14, 2009 11:12 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

1111 tady ne tady se můžeš projevit v plné síle :lol: :lol:
sob lis 14, 2009 11:13 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

stando1111 tady nadávej na koho chceš :lol: tady se mazat nebude
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob lis 14, 2009 11:14 am

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nadávat :( slušně prosím. Máme nějaká pravidla co se týče, nadávek, atd. Takže vše s rozumem, nerad bych se tady dočítal že ten uživatel je Tamto, a ten zas tamto.
sob lis 14, 2009 11:18 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Hele , Roade , dnes ráno jsem vezl tu mou na zájezd , jedou o ČD do Tropical Islands k Berlínu a víš co jim přijelo za autobus ??? Krásná ŠD 11. V očích většiny lidí jasný žděšení.....co to je a kdesi cosi?! Pravda , není to dnes obvyklé , ale já bych s tím jel HNED :!: Když splňuje co má, ať si jedou třeba kočárem. Já si myslím , že těm dětem to musí přijít jako skvělej výlet , chlapům jako krásná retro vzpomínka aženský budou nadávat , že je tam zima jako v psinci a co to je za herku....tak si vyber ?nejde se zavděčit všem.
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob lis 14, 2009 11:20 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

na Sibiři je Tatra vytlačováná Manem a jak jsem četl v Rusku znají dobře tatru ale co zní od řidičů když testovali tatru,volvo,scanii a ještě něco ted ti už nevím jo tatra fajn no ale tatra raději volvo a scanii.bylo to v jednou z magazínů.
jistě tatra má své specifikum o tom žádná ale osobně až ted vidím ten rozdíl já spíše jezdím po cestě a kdybych to hodil na procenta tak je to tak 70% cesta 30% terén to bylo i u tatry a tam fakt je tatra za vší konkurenci.koneckonců se to ukázalo i na kolejích kde s autem musíš dělat takové věci jako že sypeš do zadu a musíš si sypat pod kola a najíždět na to a to opravdu musíš umět dělal jsem s to tatrou ted to dělám i s Ivecem a řetízky nepoužívám.takže to maká a já jsem v poho.osobně já už něco z techniky oželím když mám pohodlí které jsem neměl jako nastavitelný volant,klima atd.kdyb\y firma koupila tatry bral bych tatru no koupila Iveca tak mám Iveco.
sob lis 14, 2009 11:20 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Jj, to chápu. Ono i v Rusku si prožívají to co bylo před léty u nás...to co nemohli mít dřív ted prostě chtějí.Tatra byla vždycky, že jo. Ale po revoluci taky chodlili lidi do obchoďáků pro buřty za 39 kč , chodí i dnes,ale proč je pořád u řezníka kterej mám buřty za 109 kč taková fronta ?Lidi už přestávají bejt blbý...Kupješ si tu bílou odstředěnou vodu co se jí říká mlíko za 7kč ??Nebo je lepší plnotučný za 17kč ? Klaus tomu říkal nëviditelná ruka trhu :lol:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob lis 14, 2009 11:27 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tak s tou karosou no já už taky nevím jestli bych do toho vlezl ale když děti jely do školy v přírodě tak taky přijela karosa a abych se přiznal aspon ty gumy jsem omrknul jestli jsou OK
sob lis 14, 2009 11:27 am

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů