Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
draxter
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 28, 2009 8:14 pm

Bezpečnostná prestávka.

Příspěvek

Ahoj. Môžem počas bezpečnostnej prestávky, či už 45 minútovej, alebo 11 hodinovej naštartovať motor? Ide mi hlavne o to, aby mi menič napätia nevybil baterky. Asi to kolečko zaznamená. Alebo to nevadí? Dík.
ned lis 29, 2009 8:37 pm

sanny
Příspěvky: 247
Registrován: úte bře 04, 2008 8:14 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Neboj, nastarovat muzes. Tachograf to fakt nepozna a nicemu to nevadi. Dokonce muzes i popojet o pul kola, aniz by sis porusil pauzu. U myho Stoneridge tohle fungovalo.
ned lis 29, 2009 8:39 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

Asi jak který tachograf, když jsem jezdil s Actrosem, tak tam byla při nastartovaným motoru na kolečku ta čára co dělá pauzu nepatrně silnější, myslim že to bylo VDO. Nikdo mi na to ale nikdy nic neřekl. Pak u vyklápěcího v Magnumu to nedělalo nic, čára porát stejná. Můj názor je - startuj, jak potřebuješ.
ned lis 29, 2009 8:46 pm

vvendyss86
Příspěvky: 119
Registrován: ned úno 01, 2009 10:06 pm
Bydliště: Most

Příspěvek

pripojuji se ke kolegum,na TGX jsem mel ted problem s baterkama a musel jsem startovat dost casto,aj ctyrikrat za noc pac menic daval signal imobilizeru a ten zacal cvakat a v tom fakt spat nelze,co se ykalo kolecka tak to malovalo trochu silnejsi caru,ale digital nic
Alpy Tě ohromí Karle,ale tohle...to Tě dojme,jen se na to podivej..vidíš to?MAN TGX
Rudolf Hrušinský Vesničko má středisková (teda z části:-) )
ned lis 29, 2009 9:25 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

i kdyby to malovalo misto caru treba vlnovky, tim ze nastartuju snad nic neporusuju? :) To vterinovy preruseni prestavky snad neva :)) Navic obcas jeste potkavam auta bez nezavsilyho topeni, a tam to v zime ani jinak nejde, nez furt startovat a topit
pon lis 30, 2009 2:59 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů