Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky 1 kousek na prodej: http://www.zrust.cz/zremb-n25-31
úte pro 22, 2009 10:38 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Zdravim.
Konstrukcna rychlost tychto navesov je 60km/hod. Tym padom nesmiem s takymto navesom na dialnicu. Neviete o niekom kto by bol schopny prepisat rychlost tohto navesu na 80km/hod, alebo ci to vobec ide nejak navysit, poripade poradit co stym ??? :pray: Dik za rady a info
pát srp 13, 2010 7:40 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Takze nikto neporadi??? :cry: :cry: :cry:
ned srp 15, 2010 11:27 am

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

peter, to nie je len o tom ake cislo je napisane v technicaku, alebo na nalepke vzadu, ale aj o tom aku rychlost ten naves naozaj vydrzi a NAJMA z akej rychlosti je schopny zastavit na predpisanej vzidalenosti.
urcite sa najde pako, ktory si ten prepis v tp vezme na triko, za prislusny baksis, len ho najst :evil:
inac to vidim na prestavbu s naslednym oskusanim a schvalenim
ned srp 15, 2010 5:35 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Ok. Coho by sa mala ta prestavba tykat?? Nejake spevnenie navesu alebo je toho viacej a oplati sa to vobec??? :?: Dik
ned srp 15, 2010 7:44 pm

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

Moj skromny odhad je, ze najvacsi problem su brzdy - brzdna draha pri plnom zatazeni z rychlosti 80 a 60 musi byt menej ako ...
Potom zavesenie naprav, ich spravanie pri vyssich rychlostiach... Pneumatiky (aky najvacsi zatazovy a rychlostny index existuje pre dany rozmer?)
Najlepsie by ti vedel povedat vyrobca, ten najlepsie vie preco tomu dal max rychlost tolko a nie tolko. Ak existuje autorizovany servis tak zacni tam.
Teoreticky by ti nieco rozumne k veci mali byt schopni povedat na kazdej STK, ale kedze sa jedna o SR, tak by som bol trochu naivny aby som tomu veril. Ale skus sa opytat.
Potom skus firmu co vyraba/preraba navesy (napada ma akurat tak VSmont) v tejto chvili, potom Slovdekra...
O prestavbu / zmenu udajov v TP si budes musiet najprv poziadat na policii alebo kto teraz spravuje evidenciu, az potom mozes zacat prerabat. Mozu od teba pozadovat vyjadrenie povodneho vyrobcu alebo experta (sudny znalec, iny vyrobca, slovdekra) aby rozhodli. tak sa priprav na papierovacky.
Ci sa to oplati budes vediet az ked zistis co treba robit, kolko by to stalo, kolko ma naves hodnotu a na co ho potrebujes.
ned srp 15, 2010 10:32 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

HomoFaber

Příspěvek

Dik za rady. Uy som sa tiez informoval a musim mat papier od vyrobcu ze to schvaluje, ale to uz nieje mozne lebo Zrembr sa uz dlho nevyraba. Ja potrebujem naves len na prevoz tatry na trucktrial, nie za ziadne ksefty. Asi sa pozrem po niecom inom. Este raz dik za vsetky rady... :D :D
úte srp 17, 2010 7:41 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁVĚSY A PŘÍVĚSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů