Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

jo, tak diki za vysvetlenie :wink:
čtv srp 02, 2012 8:29 am

simaja
Příspěvky: 17
Registrován: ned kvě 06, 2012 3:16 pm
Bydliště: Trutnov

Příspěvek

Co, kdyz se to otoci presne o jednu otacku?
sob lis 03, 2012 3:28 pm

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

simaja to rozbil :D:D
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
sob lis 03, 2012 3:48 pm

simaja
Příspěvky: 17
Registrován: ned kvě 06, 2012 3:16 pm
Bydliště: Trutnov

Příspěvek

nevim, me to neprijde jako rozumna vec. Spolehat se na cokoliv. Z vlastnich zkusenosti vim, ze co si clovek neudela sam, to nema.
Takze jestli nekoho zabije par minut kontrolou dotazeni, tak je to smutne.
sob lis 03, 2012 5:53 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jestli každé ráno přetahuješ všech 10kol, tak gratuluju, uvidíme kdy půjdeš do invalidního důchodu se zádama, mě sice není tak moc ale po stém zabrání za tu tyčku se pak rozcházím tak 10 minut...
sob lis 03, 2012 7:53 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D zase hovadinka na nic......Asi jako na Tatře svýho času ten plechovej kryt přes šrouby na předních kolech.Hned se to zmáčklo někde ve sračkách vo šutr,a pak když tam chceš nacpat rasák dobejváš se do tý plechovky pajcrem :D Pak to nějakej blb dělal taky plastový-tak to byla životnost 2 šichty.
Tyhle ,,šipky"jsou stará věc.Akorát že se to dělalo plechový a bylo to řešený jako podložka bez toho krytu závitu.Jinak já mám s těma krytama jen špatný zkušenosti.Pod tím se akorát drží voda a pěkně to tam hnije,voda hezky kurví závit a přispívá k lepšímu přireznutí matky.Navíc když to chceš po delší době sundat,musíš to rosekat kladivem či ukroutit sikovkama.Jako já nedávno na Volvu FH.Když jsem dělal pro metrochlast na tunelech,tak jsme to z Vovlo demprů a nakladačů taky zahazovali.Vnitřek mázlej vazelínou a co čouhá ven at může ,,dejchat". :D
A jak psal výše kolega-auto se vobchází a kontroluje.A pokud si kola utahuju sám (130kg 187cm),stačí na to mrknout a bahno,u silničního auta stopy zrzavýho rezu u matky napoví.Což se po mým utažení stává v našem ůstavu tak maximálně jednou za deset let..... :D :D :D Čínani zas nevědí co s plastem,za rok si na tu kravinu nikdo ani nevzpomene...... :D :D :D
TTN
sob lis 03, 2012 9:28 pm

simaja
Příspěvky: 17
Registrován: ned kvě 06, 2012 3:16 pm
Bydliště: Trutnov

Příspěvek

v pripade,ze po serii dotazeni mam jit do duchodu. nemate tam nejdo krytky na invalidni hole?
ned lis 04, 2012 6:33 am

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

TTN, budeš se divit když dělali borci přídlažbu na silnici tak sem dovez beton a přicouvání sem kolem chytl zámkovku ta se tak šikvně postavila a zmáčkla ten plechové kryt a bylo :-D ale mám je tam i jeden náhradní kterej mě furt klepe v kabině :-D
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
úte lis 06, 2012 6:41 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Karel
No jo,když ty jsi na parádičky jak ty mladý klucííííííí.......Tak to taky k tomu vozíš dobrej sekáč na vodemčení určitě. :D

TTN
pát lis 09, 2012 11:20 pm

Uživatelský avatar
vencaZE
Příspěvky: 188
Registrován: stř črc 25, 2007 12:58 pm
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek

Ale jak to tak pozoruju, tak ty krytky vozí čím dál více lidí. Asi je čím dál více lidí přesvědčeno že jim každou chvíli může upadnout kolo :D .
Mě se na tahači za ty léta povolily zadní kola jen jednou a to proto, že jsem si je po servisu nepřetáhl. Jinak nic. Kontrola momenťákem jednou za půl roku stačí :wink: .
Proč by jsme se dřeli,když můžeme spálit trochu nafty.
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz
sob lis 10, 2012 7:58 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů