Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Maillo
Příspěvky: 49
Registrován: stř črc 18, 2012 8:28 am
Bydliště: Big Bilovic

Paříž - výstaviště

Příspěvek

Chlapy, potreboval bych poradit, jedu na Parizske vystaviste skladat, nikdy sem tam nebyl a mam trosku obavu. Nenasel by se nekdo, kdo to tam zna? Bych potreboval poradit, popripade souradnice, kudy je tam vjezd pro kamiony. Myslim neco jako je "rebstock" na Frankfurtskem vystavisti. Auto mi nakladal nekdo jinej, takze sem nemel moznost se zeptat borcu, co jim to tam vezu a nakladac mi tu nenechal ani kontakt na nikoho. Mam jen adresu na CMR a to : Porte de Versailes 1, Paris 75015. Za jakou koliv radu budu vdecny.
pát lis 09, 2012 10:37 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

Ahoj,
pojedeš po A4 až na ten nejmenší obchvat Paříže (E05), dáš se směrem doleva (podjezdem), přes Seinu, pak pořád rovně, za malým tunýlkem sjezd Porte de Plaine. Vyhodí Tě to na velký kruháč a z kruháče 3. odbočka (je již značeno) na EXPO. Brána je za 2. odbočkou na kruháči. Auto nech stát rozblikané na kruháči a běž se nahlásit do buňky. Kruháč je velký, ten to snese. (až budu mít zítra čas, tak Ti to pošlu po SZ přesněji).
Obrázek
pát lis 09, 2012 11:03 pm

Uživatelský avatar
vencaZE
Příspěvky: 188
Registrován: stř črc 25, 2007 12:58 pm
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek

Kolega stál kdysi na tom kruháči týden (nebyl rozblikanej:D) , bo nebyla práce a tak si tu svou výstavu po týdnu zas naložil zpátky :D .
Proč by jsme se dřeli,když můžeme spálit trochu nafty.
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz
sob lis 10, 2012 8:03 am

Maillo
Příspěvky: 49
Registrován: stř črc 18, 2012 8:28 am
Bydliště: Big Bilovic

Příspěvek

Alesaku diky, kdyby sis nasel chvilku cas, tak mi prosimte posli odkaz z googlu, ja to podle toho image nemuzu najit v navigaci. me to tahne totiz nejak jinak a tu E05 sem nenasel, jen E50. Ja bych si supl ten kruhac do navi a jel. V parizi sem byl jen jednou, tak se tam vubec nevyznam. Diky
sob lis 10, 2012 9:51 am

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

Vsak jo, z ty A4 se napojis na E 15 z ktery se hned za mostem stane E 50 a z ni se po dalsich cca 2km stane ta slavna E 5. a pak dal a dal az k tomu kruhaci..

rekl bych takto

http://maps.google.cz/maps?saddr=A4&dad ... sz=11&z=11
sob lis 10, 2012 11:21 am

Radys

Příspěvek

ja tam byl pred rokem a pul naposledy, jediny co si pamatuju- telefon od pana z BVV kterej na me cekal- vypnite gps a jedte-vim ze se sjelo z dalnice dva kruhace rovno, vpravo bylo parkoviste pro PKW, to si objizdel, pak do brany vpravo plac jako krava dalsi brana byl sem tam.. sam bych tam netrefil navazel sem tam pro BVV na vojenskej veletrh nejakej bordel, takze zajit si tam na zachod byl nadliskej ukol pac te porad nekdo kontroloval...ale dalo se tam stat nechali me na tom parkingu.
sob lis 10, 2012 11:28 am

Maillo
Příspěvky: 49
Registrován: stř črc 18, 2012 8:28 am
Bydliště: Big Bilovic

Příspěvek

Clapy, parada, moc ste mi pomohli. Diky
sob lis 10, 2012 12:18 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Takováto pomoc by měla fungovat vždy.Je vidět, že ochotní kolegové jsou tady stále.Smekám.

Já v Pařiži nikdy nebyl, tak jsem nechtěl podle mapy radit bludy.
sob lis 10, 2012 9:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů