Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

ach tak díky za osvětu. Jinak ja dnes mrskam z Prestic na d5 a za presticema jsem chytnul pána vola s OA kterej jel 75 az 80 a to uz muselo bejt. Jak zacla 4 proudka tak do levyho a plnej knedl. Co ten vajcoš neudelal? Zrychlil na 90 ze...a zavodil se mnou...nepochopis takovy pány ridice. Pak mi nekdo muze rict ze kamioni zdrzuji provoz !! :evil:
Swedish Toy
pon črc 22, 2013 6:55 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

jo frajeri ktery pustis do pruhu a on pak slape na vsechny kone abys ho nepredjel zboznuju, bohuzel ocima ostatnich ja jsem za cur*ka :(
pon črc 22, 2013 7:56 pm

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

přesně tak ! Buď je debil a nebo debil a dělá to naschvál... A že takových případů je denně...ale vždycky se to stane když chvátáš. Hm
Swedish Toy
pon črc 22, 2013 10:25 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Pejsi voly neřeš,když jsem jezdil tak 12let max.ale s vlekem a měl jsem tahačem couvnout na rampu na pravou ruku,šel jsem se snad 15krát podivat kam to jede.Lépe.to omouknout než to odrat.
čtv črc 25, 2013 11:43 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mě nevadí, když uhnu, osobák to okouří a ujede, ale taky jsem se párkrát setkal se zdržovačema, co se nechtěli nechat předjet. Pravý blikr a lehké sunutí zpět do pruhu, vždycky závodní choutky spolehlivě vyřešilo :lol:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát črc 26, 2013 4:41 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

kdo potkal debila, mentála :-)

Příspěvek

Tak kdo jel kolem 7 hodiny ráno přes Mělník, tak potkal mentála a to mě :lol:
Rozjíždím se s cisternou do kopce z vedlejší na hlavní silnici, vzhledem k tomu že mám automatickou převodovku musím mnohdy při rozjezdu přepnout do "manuálu" kvůli "houpavému" nákladu.
Samozřejmě jsem na to zapoměl, kopec tomu ještě napomohl a automat zařadil o dvě rychlosti nahoru, hned o 2 dolů a než jsem stihl zareagovat, motor zhasl :evil:
řidiči osobáků se zachovali zcela očekávatelně a začali z obou stran troubit a ťukat si na čelo.
No zpocenej až na řiťi jsem hned začal startovat a pod plným ujížděl od té ostudy :lol:
To už je hodně velký amatérismus, že mi při rozjezdu zhasne i automat :twisted: :lol: :lol:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pát srp 02, 2013 6:54 pm

Uživatelský avatar
Wlado
Příspěvky: 816
Registrován: pát pro 25, 2009 12:31 am
Bydliště: Nováky SK

Johnny_P

Příspěvek

To chce gule sa takto prásknuť :D . Klobúk dole . Mne to podobne zdochlo minulý týždeň v Poprade na križovatke , keď som sa chcel rozbehnúť na veľkej 5-ke :D
http://www.profivodic.sk
MAN TGS 26.480 - SVAN CHPT 18
pát srp 02, 2013 10:08 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já jezdil chvíli s TGX s automatem, ale dalo se přepnout do manuálu, jenže to byla svině... dojížděl sem ke kruháči v Holicích, taková ta kamionová špička zrovna, a odbočoval sem na Pardubky, a nějak sem to špatně přepl a místo automatu tam zůstal manuál a 9 rychlost, no setrvačností sem dojel do půlky kruháče, drbl do plynu a ta svině zdechla... tak sem stál krásně na výjezdu a vjezdu do/od Hradce... tak rychle sem ještě nikdy nenastartoval :lol:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pát srp 02, 2013 10:30 pm

pukasinek
Příspěvky: 769
Registrován: úte pro 21, 2010 9:52 pm
Bydliště: Kolín

Johnny_P

Příspěvek

V klidu :lol: Dneska sem za mentála já... Cestou z práce mi zdechlo auto a já si říkám co je v hájí a on benzín :roll: Tak sem si řek příště natankuj aspoň půl nádrže vole, jináč toho 10.8. sem volnej takže se dohodnem přes PMky kdyžtak :wink: :wink:
sob srp 03, 2013 8:10 pm

pedrosa
Příspěvky: 293
Registrován: úte říj 26, 2010 8:52 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvek

Vcera si tak jedu na Novy Jicin,a jak jsou ty lanove svodidla,jel jsem asi 85,jen tak se podivam do bocniho zrcatka a vidim ze me zacina predjizdet Scania :shock: Kdo to tam zna,tak vi kolik tam je asi mista :wink: Tak ja uplne nakraj,a predjel me.Spravne jsem tusil,ze to byl Polak,uz nevim jaka firma.Jo,a jeste mi blikackama podekoval,no jezdec :D
čtv srp 22, 2013 8:41 pm

Suky
Příspěvky: 189
Registrován: stř srp 26, 2009 8:20 am

Příspěvek

Tak to bych chtěl vidět :shock:
Znám spoustu lidí (např. má bytná), kteří mají strach předjíždět v těch místech osobákem...
Nejezdím s truckem (ale montuji/spravuji jim převodovky :- )
pát srp 23, 2013 3:17 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zas tak velká vyjímka to není, občas se do toho někdo pustí (Polák).
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát srp 23, 2013 3:20 pm

pedrosa
Příspěvky: 293
Registrován: úte říj 26, 2010 8:52 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvek

kdybych jel 60,tak si reknu,za asi dosla trpelivost,ale takhle...asi mel casove okno :wink:
pát srp 23, 2013 5:29 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

Re

Příspěvek

Párkrát sem tam předjížděl buď se solem nebo vlečku a dá se to ale tak tak :-))) :lol: :twisted:
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
pát srp 23, 2013 8:18 pm

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Ještě jak jsem jezdil s Avií, tak jsem tama valil a na té rovince před posledním dolíčkem před NJ stál policajt a mával na mě, ať zastavím a v tom se kolem mě prohnal POLSKÝ :lol: autobus, toho zastavili taky.. Polda mi obešel auto, zjistil závady a zavolal mě do té jejich pomáhačské dodávky.. Řekl mi, že mi může dát pokutu za technický stav, ale že to neudělá, pokud mu podepíšu papír o svědectví, že mě tam ten bus předjížděl.. Tak jsem podepsal, polák dostal pokutu a mám pocit, že ne málo a já fičel dál..
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
sob srp 24, 2013 3:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů