Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11931
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

co dokáže soudržnost
tady v cz nic.... nikdy žádná nebyla a nebude,,,,

BigDinno.....osočovat někoho a dávat vinu je určitě svinec, bohužel ač nerad , musím s Tebou souhlasit, ale jen doba za to nemůže , je tom kus naší-všech nás, viny, nenažranosti, benevolence, mávání rukou ..... nad vším....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 02, 2014 6:22 pm

jirinoss
Příspěvky: 24
Registrován: ned kvě 31, 2009 2:24 pm

BigDinno

Příspěvek

BigDinno než něco napíšeš, tak si to nejprve pořádně přeber v hlavě. Nepiš tady prosím tě nesmysly. Chytré názory podávej někde jinde, jistě si je někde vyslechnou. A pokud si necháš kálet na hlavu, tak prosím můžeš si nechat. Já určitě už ne.

740li Nic špatného jsem pro tebe nemyslel, ale budeš muset vzít co budou nabízet nic jiného ti nezbyde. Tak jsem to myslel, ale věřím tomu že jsi mě pochopil. Ozvi se sz,něco ti pošlu.

Jinak zdravím pohodáře kamioňáky a staré páky. Jirinoss
ned bře 09, 2014 6:27 pm

jirinoss
Příspěvky: 24
Registrován: ned kvě 31, 2009 2:24 pm

BigDinno

Příspěvek

A jen pro tebe abych tě utěšil, nejsem nejlepší řidič, ani se mezi ně neřadím. Ale Ty budeš asi ten co se o něj porvou, tak Ti přeji hodně zdaru.Přisuzuješ si názory co jsou Tobě cizí, měl by ses nechat prohlídnout doktorem. Pokud nerozeznáš číslo jednotné od množného, tak je to k pláči. Více to nebudu tady rozvádět. Pokud každý bude dělat ze sebe blbce, tak za chvíli se tady bude makat za pytel brambor. A nenamáhej se s odpovědi.Děkuji
ned bře 09, 2014 6:34 pm

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

jirinoss
PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 6:27 pm Předmět: BigDinno
BigDinno než něco napíšeš, tak si to nejprve pořádně přeber v hlavě. Nepiš tady prosím tě nesmysly. Chytré názory podávej někde jinde, jistě si je někde vyslechnou. A pokud si necháš kálet na hlavu, tak prosím můžeš si nechat. Já určitě už ne.


:smich: :smich:



jirinoss
PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 6:34 pm Předmět: BigDinno
A jen pro tebe abych tě utěšil, nejsem nejlepší řidič, ani se mezi ně neřadím. Ale Ty budeš asi ten co se o něj porvou, tak Ti přeji hodně zdaru.Přisuzuješ si názory co jsou Tobě cizí, měl by ses nechat prohlídnout doktorem. Pokud nerozeznáš číslo jednotné od množného, tak je to k pláči. Více to nebudu tady rozvádět. Pokud každý bude dělat ze sebe blbce, tak za chvíli se tady bude makat za pytel brambor. A nenamáhej se s odpovědi.Děkuji

Najivko, prvně něco napíšeš a pak se tváříš že si to vlastně vůbec nepsal. A pak zase ze sebe uděláš vola. No nevím, nevím kdo by z nás dvou měl navštívit lékaře.
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
pon bře 10, 2014 8:12 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 0 hostů