Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

2014

Příspěvek

Neví někdo, jak to letos vypadá s Frankiem Vojtíškem? MAN už testoval v Jaramě a Frankieho auto jsem na fotkách neviděl...
!LIAZ 4life!
úte dub 01, 2014 4:11 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nemaloval bych čerta na zeď, spíš bych to viděl na nestíhání příprav na novou sezónu.
Je někde fotoreport z testování? (Jsem línej googlovat:-) ).
úte dub 01, 2014 8:01 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Dík za odpověď. Čerta na zeď nemaluju, jenom se ptám. :-D

http://www.truckracing.de/truckrace/de/ ... html?photo
!LIAZ 4life!
stř dub 02, 2014 6:02 am

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

to TIMY

Příspěvek

....pekne fotky :roll:, vypada to, ze MAN bude zase v plne sile, uvidime kolik se nam toho sejde...
stř dub 02, 2014 8:21 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Renault testoval v Nogaru. Kromě dvou ex-MKR tahačů, se kterými by měli jet (tuším) Rodrigues a Teodosio, se tam objevil ještě jeden starší (asi po Blaisovi, nebo Janiecovi) ale také jeden vůz podporovaný přímo MKR.

http://truckrace.org/images/stories/201 ... o-2014.jpg

Celý den jsem googloval ale nezjistil jsem vůbec nic, takže pokud někdo tuší něco bližšího o tomto autě, sem s tím! :-D
Na dveřích je (zřejmě) britská vlajka. Startovní číslo 5 naznačuje, že s největší pravděpodobností pojede nějaké národní mistrovství (v ME by st. č. 5 odpovídalo loňskému pátému místu Vršeckého, ten ale jede s číslem 33).
!LIAZ 4life!
stř dub 02, 2014 10:28 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Takže info ohledně Renaultů:
Neben dem französischen Team 14 das portugiesisch-französische Team VTR und Chris Levett aus England.
(vedle francouzkého týmu 14 porugalsko-francouzský tým VTR a Chris Levett z Anglie)

Takže ten Rencek s číslem 5 je Chrise Levetta:
Obrázek



Jose Fernandez Teodosio, Jose Souza, Jose Rodrigues:
Obrázek


Kompletní galerie: http://www.truckracing.de/truckrace/de/ ... to#zeile12
!LIAZ 4life!
pát dub 04, 2014 7:05 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

tak jsem zaznamenal nějaký "pohyb" na Frankieho stránkách. Konkrétně přibyly fotky ze závodů loňské sezony a na horní liště je (asi) nově vedle MANu i Budvar (mám pocit, že předtím tam nebyl). Tak doufám, že už u Frankieho mají všechno připraveno na letošní sezonu a snad by nás mohli v dohledné době obšťastnit nějakými aktuálními informacemi.
!LIAZ 4life!
sob dub 26, 2014 6:55 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

http://www.truckracing.de/truckrace/de/ ... index.html

Frankie je zapsán do startovní listiny, letošního šampionátu. HURÁ!!! Už jsem se fakt začínal bát.
!LIAZ 4life!
čtv kvě 08, 2014 1:22 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Přímé přenosy z Nürburgringu: http://www.truckracing.de/truckrace/de/live/index.html

Dnes (neděle 20.7.):
9:05 - kvalifikační tréning
9.25 - druhá část kvalifikačních tréningů (superpole)
13:00 - Hlavní závod
16:50 - závod s handicapem

Kromě toho na Nürburgringu probíhá i další díl Mistrovství Velké Británie. Přímý přenos začíná v 15:05.
!LIAZ 4life!
ned črc 20, 2014 8:03 am

Marko
Příspěvky: 1114
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Příspěvek

pon črc 28, 2014 11:10 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

:shock:

proč nepožádali o vyjádření i druhou stranu?
!LIAZ 4life!
úte črc 29, 2014 5:42 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Ten článek je fakt divnej. Přečetl jsem ho několikrát i na to video jsem se díval. Podle ČT teda Frankie běhá po diskotékách a krade nebohým opáleným spoluobčanům občanské průkazy? A potom s tím průkazem jde klidně hned na úřad a přepíše podíl ve firmě? To je teda hodně přitažené za vlasy!
!LIAZ 4life!
úte črc 29, 2014 8:21 am

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Mohu vás ujistit, že pro lidi, co se kolem truck racingu pohybují, to není žádné překvapení, bohužel, je to ještě smutnější realita než v našem dakarském písečku.

S dotyčným, kterého jsem bral vždycky jako sympaťáka a fajn ukázku někoho, kdo k nám přivedl truckové závodění, má můj zaměstnavatel velmi špatnou zkušenost - jsme poskytovatelé značkového financování pro vozy stejné značky, se kterou on závodí. Právě té firmě jsme v roce 2012 pronajali dva luxusně vybavené nákladní vozy, které používal jako doprovodná vozidla v paddocku, nátlak výrobce byl obrovský. Dotyčný, a to mohu potvrdit, za pronájem nezaplatil jediné euro! Celou sezonu si jezdil za naše peníze, na nátlak výrobce jsme mu vozy odebrali až po sezoně, kdy je už nepotřeboval. I poté pokračoval tlak a žadonění závodníka i výrobce, abychom se aut nezbavovali, že se jistě najde nějaké řešení. našlo se: Frankie dál nezaplatil nic, importér o spolupráci s ním ztratil zájem, auta jsme se ztrátou prodali do Polska a Frankie se dohodl s polským importem a od nové sezony si vzal auta od polského importéra.

Myslím, že zdaleka nejsme jediní, přes koho ta firma nabrala dluhy a následně byla elegantně převedena na mrtvou duši.

Bohužel, když má někdo potřebu být vidět na závodech jako symbol českého truck racingu, měl by mít aspoň sebereflexi...pokud nemá na slušný výsledek sportovně, je to v pořádku, pokud jezdí za své peníze. Nicméně pokud si počíná dle českého folkloru 90. let, je to hodně špatně.

Pro mě byl Frankie vždy někdo, komu jsem fandil, ale myslím, že aktuální situace jeho týmu i jeho samotného je víc než špatná, ačkoliv se dál směje tím svým sympatickým úsměvem na celý svět. Jenže ne všichni věřitelé jsou korektní a používají legální metody jako druhá největší leasingovka na trhu.

mnozí si berou na mušku jen Koloce, ale ona ta smetánka kolem závodů je vůbec docela povedená, na okruzích zvlášť. Tohle je exemplární příklad. Nynější Buggyra po sobě aspoň dluhy nenechává, aspoň co jsem měl možnost vidět...
úte črc 29, 2014 2:51 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Frankieho jsem vždy obdivoval, je to můj největší "idol a vzor" ze všech, bez rozdílu oboru. Myslím (doufám, věřím), že za těmi dluhy je spíše špatný odhad situace, než zlý úmysl. Nicméně i tak je to velmi smutné.
V tom převodu na tu paní figuruje ještě jméno nějakého Václava Kytla: https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl.p ... lic=itjmns
Tak by mne docela zajímalo, kdo to je. Jestli to třeba není někdo, kdo tam tahal za nitky a vymyslel ten průser s převodem.
Snad se to nějak vysvětlí - nevěřím, že by mohl být Frankie unterwassermann.
!LIAZ 4life!
úte črc 29, 2014 4:04 pm

Marko
Příspěvky: 1114
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Příspěvek

No ..... ja som potom este vcera vecer nasiel zbierku listin, kde to od nejakeho 18.10.2012 (podla tych dokumentov) vobec nevyzera pekne
https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl?s ... lic=0uv435

plus este nieco: http://www.globalinkaso.cz/akce/429-dlu ... roup-s-r-o

Na jednu stranu som nemilo prekvapeny, Frankie Vojtisek je aj pre mna vyrazna postava a velky sympatak. Na druhu stranu, motorsport je extremne draha zalezitost, a bohuzial, pre mnoho ludi sa ta tuzba zavodit nakoniec konci v takychto prapodivnych rovinach.
úte črc 29, 2014 4:21 pm

Odpovědět

Zpět na „TRUCK RACING“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů