Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

ale pár se jich najde vždycky, to je všade. Dyt to tady řešíme pořád, že to není normální. Řidič kamionu, je taky normální chlap co má partnerku, děti, rodiče, spousty jiných starostí....chtějí vyhnat východnáry, aby mohli jezdit měsíc zavření v boudě... :D
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob črc 05, 2014 1:48 pm

delivio

Příspěvek

jsem nevěděl jak to myslíš. Máš pravdu :wink:
sob črc 05, 2014 5:56 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je zvláštní že normy jsou na "vše".
Dokonce i pro vězně - i ten "odpad" vrahoun má víc prostoru, než řidič v kabině. A přesto musí řidič být pořád ve střehu. Aby mě v pořádku tady to a tam to. A nakonec?, musí mít odpovědnost i za tu maminu z kočárkem co po telefonu "kváká" a nevšímá si toho, že druhý mrně se řítí na cestu...
To to přesně se mi stalo. Naštěstí jsem jel osobákem a tak nějak jsem to čekal.

Jsem vrah či vězeň?! Ne. A přesto kabina kamionu se dá sklidem přirovnat k psí boudě. Smutné to tok je.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob črc 05, 2014 6:21 pm

delivio

Příspěvek

Jak si ceníte svůj čas.Rady pro manažery :D
lůzo funguj 365/24 :lol:
http://timemanagementninja.com/2014/06/ ... more-20368
ned črc 06, 2014 4:01 pm

delivio

Příspěvek

zajímavé čtení kolem Drahonického kopce
http://kraken.slv.cz/23Cdo897/2012
čtv črc 17, 2014 12:00 pm

delivio

Příspěvek

od 1.1.2015 změna mýtné sazby v D pro nákladní vozidla
stř črc 30, 2014 9:39 pm

úte srp 12, 2014 10:55 am

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Šoféři přitom podle něj často podvádějí a odpracovanou dobu falšují. "Řidiči kolikrát tlačí na firmy, aby najeli více kilometrů, neb si chtějí vydělat více peněz," souhlasí šéf další pražské dopravní společnosti.
Tady se ten hajzl přiznal, že platí řidiče v rozporu s legislativou podle km.a
A další nehorázná lež...
Stejně tak si oslovení podnikatelé nemyslí, že by práce řidiče byla špatně ohodnocená. "Snažíme se vycházet vstříc a nabídnout jim trasy v blízkosti jejich domova, tak aby v době pauzy mohli být s rodinou. Dále řidiči mají možnost využívat mobilní telefony i k soukromým účelům," dodává Rak.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
úte srp 12, 2014 5:28 pm

delivio

Příspěvek

Kuntik
Proč navštívit rodinu, když jí můžeš jen zavolat :D
Jo borec se udělal pěkné a sám na nelegální věci..no hlavně že se nediskutovalo o jiných věcech ( daně) to by se práskl možná taky a mrzelo by ho to. Tohle přehlíží každý úřad. Musel by být Rittig, aby to zvedlo Bradáčovou ze židle.
stř srp 13, 2014 5:42 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

delivio mám na tebe dotaz: Kolega dostal minulý týden v Německu pokutu 70e za to,že měl špatně upevněnou origo plombu na jednom hasičáku. Prostě byla nějaká volnější nebo něco a skopčák ho osolil. Co ty na to? Neměl by za takové věci zodpovídat dodavatel-výrobce hasičáku? Auto tři měsíce staré, hasičáky netknuté a fašoun tak dlouho chodil kolem auta až našel toto (???). Docela by mě zajímal tvůj názor. Díky.Venca
pát srp 15, 2014 8:46 pm

delivio

Příspěvek

Názor?
Nevím, jak podle nového katalogu pokut, ale dříve byl hasící většinou tutovka na základní pokutu. Plomba-volná,uložení hasičáku, tlak v hasícím, propadlá lhůta,poškrábaný a nečitelný štítek.
Co mají zvýšené pokuty tak jsem se na to nedíval, ale možná tam k tomu má ještě jeden trestný bod..nevím.
Volná plomba je u nich něco jako nezajištěný hasičák. Jestli za to může výrobce, nebo řidič už je na dohady.
tzv tutovka- cesta do práce, hasící,šířka,výška, protismyk a ještě pár dalších...nejde se tomu vyhnout. Jen obejde auto a už ví přesně, kdy a na co se zaměří.
Psychologická výhoda
pát srp 15, 2014 9:20 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Jj on to také tak klasifikoval-volná plomba=nezajištěný hasičák. Člověka akorát zarazí na co všechno se v takovém případě musí řidič zaměřit. Dostane nové auto,nafasuje nové hasičáky a věřím že 99 ze 100 nenapadne, protože to udělá vizuálně, nějak zkoušet tahat za plombu jestli je v cajku.Prostě tam plomba je, mrkne na datumy a hodí hasičáky tam kam patří...No byl docela hodně nasr*ný-člověk si hlídá zajištění nákladu, běhá kolem auta jestli vše funguje jak má a potom ho nachytají na tomhle. Ale to bude asi to o čem píšeš. Prostě šel po věcech o kterých ví,že na nich určité procento řidičů nachytá.
sob srp 16, 2014 5:59 am

delivio

Příspěvek

Venca80
Taky řídím mládě a stejně se nasoukali pod auto, jestli nekápne slza. U nových aut oni nemají prakticky co vytknout a tak jsou jen po těch vychytávkách.
Hodně napoví i jednání. Oni se taky učí jak kontrolovat řidiče a první co je,že se snaží odhadnout typologii řidiče. Nemají v tobě vyvolávat nervozitu, ale sledují, kdy a co tě vyvede z míry. Jednou mě kontroloval taky jestli mám oční kapky, nebo vodu na výplach oka.
A když jsem jezdil pod jinou státní SPZ tak se jen zeptal jak se daří.Zvedl palec a šel pryč :D
Ale neřekl jsem, že jsem Čech :lol:
Hlavně nikdy nenadávat
sob srp 16, 2014 7:42 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Když se tak člověk nad tím zamyslí,tak se možná i kolega zapříčinil o to, že došlo na tahání esa z rukávu :D . Byl si sám sebou tak jistý,že na něj nemůže až ho on ujistil,že tomu tak není. Já tam nebyl,ale třeba ho svým chováním(ať už vědomě či ne) vyprovokoval k tomu,že se prostě sehnul a našel TO co potřeboval.
Hlavně nikdy nenadávat
Tady toto je železné pravidlo každého mého kontaktu s policistou a v zahraničí bych si navíc nedovolil vést spor s někým v jeho rodném jazyce. :D
Navíc i od řidiče je to jistá dávka psychologie,pokud umí své chování přizpůsobit daným okolnostem a pokud si je vědom toho v jaké se nachází situaci(postavení). Pak se dá vhodným chováním docela dost věcí ovlivnit.Teda dost... minimálně to že mě nechají být a nepůjdou po něčem - čím mě dostanou "na kolena" :)
sob srp 16, 2014 8:45 am

delivio

Příspěvek

Každý má svůj způsob jak na to jít. Oni jsou v ten daný moment ve výhodě.Kontrolují situaci. A vím to jak já tak on.
Před pár lety mi otevřel dveře a ze startu mi to dal za 70. Ani jsem nediskutoval :wink:
sob srp 16, 2014 9:11 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů