Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jen do toho Martine ty mlhovky mě vytáčej nejvíc. nejhorší na tom je že i za tohle můžou media jako je Nova apod, který při nějakejch nehodách kdy bylo blbě vidět hučeli do řidičů tak dlouho až s tim jezděj pořád.
nejlepší kusy se najdou mezi mirošovicema a prahou. spatřil jsem tam jednou slečnu s J v spz, jela v prosřednim pruhu, nikde ani kolo, 25stupňů sluníčko svítilo a ona na tacháku 80, bílý klouby na rukou a přední i zadní mlhovky.
no myslela si že jede bezpečně :D :D :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
sob dub 05, 2008 5:49 pm

Uživatelský avatar
K.W
Příspěvky: 43
Registrován: čtv led 31, 2008 7:16 am
Bydliště: DĚČÍN

Příspěvek

Maj to dát do zákona tak jako Němci.Při použití mlhových světel musí jet řidič maximálně 50 km/h. a bude pokoj.
sob dub 05, 2008 7:34 pm

Vojta
Příspěvky: 524
Registrován: ned črc 16, 2006 10:37 am
Bydliště: Třebíč

Příspěvek

Já coby řidič osobáku si občas předníma mlhovkama přisvítím. Zadní mlhovku používám jen v mlze nebo hustýho sněžení a deště, přední taky. Ale někdy když jedu potmě tak si na trase kde nejzděj moc auta, hlavně v našich Vysočinských lesích zapnu přední mlhovky zároveň s dálkovýma. Člověk trošku líp vidí na díry, protože dálkový svítěj docela vysoko a taky vidí víc do lesa a třeba se to někdy může hodit kvůli zvěři. Jinak za dne mlhovky je u mě nemyslitelný kor jak to dělaj některý blbci zároveň s parkovačkama. I když Favorit svítí oproti Octávce o něco líp a i ty mlhovky se mi zdaj že taky svítí víc tak občas je to dobrý. Ovšem jak vidím že proti mě jede auto, tak je vypnu a pak zase zapnu. Většinou je no silnicích II. nebo hlavně III. třídy. Na silnici kde jezdí víc aut to nemá cenu.
TATRA The off-road king!
sob dub 05, 2008 8:33 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

já taky nesnášim ty slepý frajírky co svítěji mlhovkama uplně zbytečně,peru to do nich dálkovejma i s rampou a nebo jim ty mlhovky zapnu taky,at věději jaky to je 8)
2x Nissan atleon 210
sob dub 05, 2008 9:59 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

K.W píše:Maj to dát do zákona tak jako Němci.Při použití mlhových světel musí jet řidič maximálně 50 km/h. a bude pokoj.
co se týče německa tak povinnost pro mlhový světla platí doslovně -
musí být !! rozsvícena pokud je viditelnost menší !!!!! než 50 !!!! metrů
součsně se v tomto případě max.rychlost omezuje na 50 km /h bez rozdílu komunikace -tzn všude i na dálnici což je rozumná míra a ne za deště někomu vysvítit oči jak je tomu u nás......s následnými efekty
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob dub 05, 2008 11:26 pm

Triodit
Příspěvky: 18
Registrován: ned srp 19, 2007 12:12 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

a ne za deště někomu vysvítit oči jak je tomu u nás......s následnými efekty
Na tohle jsem si nedávno pořídil,brýle na noční řízení,můžu říct že je to lepší i proti oslnění od proti jedoucích trucku co si přisvěcujou rampou a zhasínají na poslední chvíli. :shock:
http://aukro.cz/item338423087_super_bry ... _mlze.html
ned dub 06, 2008 8:49 am

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já pokud potkám bezmozka s mlhovkama zapnutejma když není potřeba tak si na něj posvítím dálkovejma a u Mondea jsou takto v činnosti čtyři světla a to většinou pomůže :D .
Volvo FL 614.
ned dub 06, 2008 1:09 pm

Uživatelský avatar
Skála
Příspěvky: 101
Registrován: sob lis 10, 2007 11:10 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Na tohle sou nejhorší italové,na mlhovky jezdí pořád a vnoci nevypínaj dálkový.
ned dub 06, 2008 3:02 pm

Uživatelský avatar
vencaZE
Příspěvky: 188
Registrován: stř črc 25, 2007 12:58 pm
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek

Je to hrůza,já se snažím koukat jinam,když ho míjím,předtím co jsem mlhovkáři pohrozil dálkovýma. Na Dafu jsem si onehdá udělal náhradu-místo
H1-vyoperoval jsem z patice H1 skleněnou baňku a místo ní tam dal 3 ostře svítící LED diody,takže to vypadalo,jako když tam jsou jen obrysovky .Jenže jsem zvolil špatně předřadný odpor,takže to brzy odešlo,pak už na to nebyla nálada,ale možná se k tomu ještě vrátím,ale je to hrozná piplačka :? Každej se divil,proč jsem to udělal když pak nemůžu použít mlhovky :?: Já na to-k čertu s mlhovkama :wink: :twisted:
Proč by jsme se dřeli,když můžeme spálit trochu nafty.
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz
ned dub 06, 2008 4:07 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja sa neštvem s nikym ja mam na to Taliansku zbraň Obrázek
čtv dub 17, 2008 8:41 pm

Negative
Příspěvky: 290
Registrován: sob led 13, 2007 6:40 pm

Příspěvek

vždycky když vidim tuhle pixlu, tak se zhrozim, že už k nám dorazilo UFO :lol:
čtv dub 17, 2008 9:13 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jo jo,sem rad že si to nemyslím sám
2x Nissan atleon 210
čtv dub 17, 2008 9:43 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:wink: Ja vám dám pixla !!!!!
Je skupina ľudí ktorý to považujú za ohavu a ďalšia sa krasu proste keď sa do nej zamiluješ nie je čo riešiť . Rozhodovali sme sa nad Zafirou , Scenikom a Mulťou ale len kvôli Multiple sme nemohli doma spať a na druhý deň bola doma a stala sa členom rodiny a zábavy na ceste je super pocit keď sa ti každá Multipla čo okolo prejde pozdraví . Je to super auto , nedáme si na ňu dopustiť proste je to miláčik . :wink:

Pardon za ot ale musel som sa jej zastať 8)
pát dub 18, 2008 7:31 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Lubo: no mne se libila ta puvodni (viz foto), to byl takovej nevsedni miniautobus, ale tohle je fakt designerska "zhuverilost", ale kazdej ma rad neco jinyho, hlavne ze slouzi ne ? :wink:

Obrázek
Obrázek
foto z http://www.multipla.wz.cz
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pát dub 18, 2008 10:29 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tohle jsem našel na webu centra služeb pro silniční dopravu.

http://89.102.255.13/web/guest/135

Ach jo, zase jsme ti nejhorší, co nikdy nedodržují zákony, předpisy, vyhlášky...Jenom proto, že máme vyparáděný auta a chceme je mít pěkný. Zajímalo by mě, jak to mají vymyšlený co se týče vyhlášky k osvětlení třeba v Holansku, když skoro každý auto je jako vánoční stromeček. Vypadá to, že tímhle stylem, budou mít za chvíli všichni stejný seriový auta bez jedinýho rozdílu, protože běda ti jestli tam budeš mít o jdeno světýlko navíc, tak tě stihne trest!

Buzerovat a trestat
úte kvě 20, 2008 2:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 18 hostů