Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Rady nováčkům & Nováčci sobě

Příspěvek

No ..... tak jsem tu.... Nevim jestli je to vyhra ale udelal jsem papiry na skupinu CE(C mam asi dva roky) Dnes jsem dostal dle meho soudu pro novacka v tehle profesi, myslim super dobrou nabidku na praci v MKD. jedna se prevazne o jizdy Holandsko(Kytky) a Belgie(to ani nevim co se vozi,asi cukr), Nebudu se zatim rozepisovat protoze o tehle praci jeste vlastne nic nevim(jen neco z doslechu a z tohoto fora) jen VAS vsechny zdravim a preju stastne navraty domu ..... Migel
Naposledy upravil(a) migelk dne pát dub 11, 2008 11:19 am, celkem upraveno 1 x.
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
stř dub 02, 2008 6:12 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Tak te tady vítam :D at se ti tu líbí :wink:
stř dub 02, 2008 6:23 pm

Uživatelský avatar
bhuz
Příspěvky: 675
Registrován: čtv lis 09, 2006 5:49 pm

Příspěvek

To migelk :

.. vitej, a az budes mit nekdy cas, pouzij fotak na sveho trucka :wink:
stř dub 02, 2008 6:24 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Neco pro zasmani.......

Příspěvek

Nová automatická telefoní linka blázince
Přepis záznamu nové automatické telefonní linky, která byla instalována v institutu duševního zdraví:

Dobrý den, vítejte na horké lince naší nové léčebny.
Máte-li vtíravě nutkavý syndrom, zmáčkněte opakovaně číslo 1.
Jste-li nesvéprávný, požádejte někoho, ať za vás stiskne číslo 2.
Máte-li syndrom více osobností, stiskněte čísla 3, 4, 5 a 6.
Jste-li paranoidní, víme, kdo jste a co chcete. Zůstaňte na telefonu, abychom ho mohli zaměřit.
Trpíte-li bludem, zmáčkněte číslo 7 a váš hovor bude přesměrován na mateřskou loď.
Jste-li schizofrenik, pečlivě naslouchejte, dokud vám tenký hlásek nenapoví, které číslo zmáčknout.
Trpíte-li depresemi, je jedno, které číslo stisknete - nikdo vám stejně neodpoví.
Jste-li dyslektik, zmáčkněte 9696969696969.
Trpíte-li nervozitou, hrajte si s klávesou se symbolem hvězdičky nebo se svazkem klíčů a vyčkejte, než se vám na lince ozve náš operátor.
Máte-li amnézii, zmáčkněte tlačítko s číslem 8 a udejte své jméno, adresu, telefon, datum narození, rodné číslo a rodné jméno vaší matky.
Trpíte-li bipolární poruchou, zanechte prosím zprávu po zaznění zvukového signálu, nebo před zazněním zvukového signálu. Nebo po zaznění zvukového signálu. Prosím, počkejte na zvukový signál.
Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9.
Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9.
Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9.
Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9.
Máte-li komplex méněcennosti, prosím zavěste. Všichni naši operátoři jsou příliš zaměstnaní a nemají na vás čas.

Děkujeme a přejeme vám příjemný den. :wink: :wink:
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
stř dub 02, 2008 6:33 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Dikes

Příspěvek

Radek Smuda píše:Tak te tady vítam :D at se ti tu líbí :wink:


Diky...... uvidime jak to ustojim.... pondeli bude prvni jizda......Antverpy a pak nekam do holandska :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
stř dub 02, 2008 6:35 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

bhuz píše:To migelk :

.. vitej, a az budes mit nekdy cas, pouzij fotak na sveho trucka :wink:
Tak obrazek je tam..... sice nic moc ale...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
stř dub 02, 2008 6:45 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Re: Dikes

Příspěvek

migelk píše:
Radek Smuda píše:Tak te tady vítam :D at se ti tu líbí :wink:


Diky...... uvidime jak to ustojim.... pondeli bude prvni jizda......Antverpy a pak nekam do holandska :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Tak ot se máš.....tak si tu prvni jizdu užij,uvidis ze se ti to bude líbit :wink:
stř dub 02, 2008 6:53 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zeny za ridicky....

Příspěvek

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem ženu v posledním modelu BMW, která si to frčela 150 tkou a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky!Na chvíli jsem se díval jinam a když jsem se po ní znova ohlídl, byla napůl v mém jízdním pruhu a pořád si cosi malovala na ksicht!!!Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil svůj holicí strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se zmateně snažil vycentrovat vůz koleny opřenými o volant, vyrazilo mi to mobil od ucha a ten spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi nohama, kafe se vylilo a popálilo mě na citlivém místě, poškodilo mi mobil a přerušil se mi tak velmi důležitý hovor!!!!!!!!!!!!!!! Sileny ženský řidičky !!!!!!!!!!!!!!!!! :driver: :driver: :driver: :driver:
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
ned dub 06, 2008 11:26 am

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

:smich: :smich: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
ned dub 06, 2008 11:44 am

Helena

Příspěvek

Migel, to je dobrý :D :D , ale myslím, že je tu již několi témat, kam to patří, třeba "Andy a spol." Tam můžeš házet všechno k ženským.
ned dub 06, 2008 12:00 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Priste se polepsim :(
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
ned dub 06, 2008 12:02 pm

Helena

Příspěvek

No možná, že z toho moderátoři udělají tvoje vlastní :D .
ned dub 06, 2008 12:07 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to si nejsem jisty ..... v nejhorsim co smazou pak prepisu do spravnych kolonek :idea:
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
ned dub 06, 2008 12:09 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Re: Zeny za ridicky....

Příspěvek

migelk píše:Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem ženu v posledním modelu BMW, která si to frčela 150 tkou a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky!Na chvíli jsem se díval jinam a když jsem se po ní znova ohlídl, byla napůl v mém jízdním pruhu a pořád si cosi malovala na ksicht!!!Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil svůj holicí strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se zmateně snažil vycentrovat vůz koleny opřenými o volant, vyrazilo mi to mobil od ucha a ten spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi nohama, kafe se vylilo a popálilo mě na citlivém místě, poškodilo mi mobil a přerušil se mi tak velmi důležitý hovor!!!!!!!!!!!!!!! Sileny ženský řidičky !!!!!!!!!!!!!!!!! :driver: :driver: :driver: :driver:

Migel to se ti opravdu stalo?? :smich:
ned dub 06, 2008 1:18 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Noo JisŤééééééééééé ... jeste ted si chladim malyho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
ned dub 06, 2008 1:22 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů