Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Ráďa z moravy
Příspěvky: 43
Registrován: sob pro 06, 2014 12:05 pm
Bydliště: Slavkovksko

Příspěvek

i dalnice Tome bude z Otnic:D ale to my už tady nebudem:)
čtv úno 19, 2015 8:05 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

Ups :-D Pani si tam vesele stála a čekala asi na červenou protože na zelenou nereagovala :-D
Obrázek
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
čtv úno 19, 2015 8:32 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak prosil bych az do bosovic,tam obcas jedu pro svoz :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv úno 19, 2015 10:37 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Benďa:už ani ty semafory nejsou co bývaly...a nebo když viděla naproti toho borca v E2jce,zapomněla kde je a co dělá!!! :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv úno 19, 2015 10:58 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Skoda ze ta kamera co tu je v celnim okne zabudovana ,neni aktivni..Vcera vecer,v Ricanech u Prahy,jsem slozil v italinoxu,dojedu na rondel a cekam(u Wagu)provoz husty,tak cekam,zezadu bile Minicooper,spz 2SA...do protismeru,objede me a ladnym obloukem pokracuje dal v jizde,smer Praha :shock:
Neřeším...
pát úno 20, 2015 9:03 am

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dneska při cestě ze Znojma na Jihlavu jsem měl čest s dementem v kamionu s cisternou. Předjížděl již v dálce druhej kamion a asi ten předjíždějící měl plnej náklad protože stále ne a ne předjet. Já jel z protisměru a díky dobrému rozhledu jsem začal brzdit a nakonec i zastavil namáčknutej na svodidlo a ten dement se stačil zařadit před předjížděný LKW v poslední chvíli než by mě sestřelil. Mám ho na kameře a jen co to stáhnu tak si na něj posvítím. Ani neměl snahu se omluvit. :twisted:
Volvo FL 614.
pát úno 20, 2015 5:32 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

dneska sem tama jel taky s 12 tunama a mazlík prostě netáhnul, a ti mentálové někteří jak předjížděli to byl děs. Moc netrpělivý :roll:
pát úno 20, 2015 11:10 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Souhlasím a za Jihlavou až ke Znojmu byla mlha a co někteří předváděli nad tím rozum zůstával stát. Hlavně řidiči PKW předjížděli a ani nevěděli co je před předjíždějícím autem vepředu protože bylo vidět místy na pár metrů.
Volvo FL 614.
sob úno 21, 2015 7:43 am

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Obrázek Obrázek
ned úno 22, 2015 11:05 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vcera jsem opet poznal jaky jsme my,myslim Cesi,kvalitni ridici.I kdyz se snazim vicemene se nevybavovat,vcera jsem to zkusil.Kazdy kdo jezdi Anglii vi jak to tam je s parkovanim.Dojedu do industrialy,nahlasim se,je to na zitra,chuj stim nekde to odhodim.Vidim bilou Ivetu,nase spz,dopravce nazvem domaciho zvirete,jdu za nim,nespi ma jen zatahle.Klepnu na boudu(je 16h)a rikam mu,zdar kolego,nepotahnul bys tri metry pred sebe,tak jak ty stojis si zabral dve mista jednim autem.Clovek vizazi bezdomovce(sam nejsem zadny maneknyn)vylamane zlute zuby,vlasy na hlave kazdy jinak,pod nohama mohl sadit brambory/zanovni iveco/spustil-ja te mrdam cur ku,tocim pauzu ty p co,nejedu ani pul metru k rva,nakladam v 5 rano... :shock: Bylo 16h :D .Jsem si to poslechl,rikam dik a sel jsem dal,V dalce byl chlivek,a na nem Madar,Waberer.Kdyby to posiboval,rikam si,vlezu vedle nej.Jdu za nim,mlady kluk,pozdravim a spustim svoji nemcinou.Tudy cesta nevedla,ale rusky umel tim lip pro me,tu ovladam perfekt.Bez mrknuti oka nastartoval,vyjel cely ven,aby mi udelal prostor na manevry,ja to tam nasackoval,on se zasunul zpet a bylo hotovo.Pronesl jen,NO PROBLEM kolega ,s usmevem,ja sel do kastlu,vytahl dva Radegasty,jeden vypil,druhy ja snim ,neni pivar rikal a sli sme lezet.Cesi jen kolem sebe nadavaji na tupce z vychodu(madar,slovak,rumun,polak)samy nejsme o nic lepsi,naopak sme horsi a mame stejnou diru v prdeli jako oni.Ted jsem po ranu nastartoval polaka se sedmitunou,bez diskuze jsem vytahl kable,stoji od patku chudak..A zivot jde dal.
Naposledy upravil(a) jozin dne úte úno 24, 2015 8:09 pm, celkem upraveno 1 x.
Neřeším...
úte úno 24, 2015 8:26 am

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

máš svatou pravdu Jožine, bohužel...
úte úno 24, 2015 8:41 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

jozin:

:thumbud: :clap:

Ani nepovidej! :lol: Tak to podle vseho vypada ze ted zacnu take jezdit MKD! :lol: z UA na SK, tak to bude dilo, mezi kamionakama!
Uz ted si dovedu zive predstavit ty namachrovany drsky s vaznosti panaboha.

Obrázek Obrázek
úte úno 24, 2015 8:41 am

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jožine nejvíc člověka naštve když si vzpomene na 90 leta....když jsi měl problém, stačilo mávnout a první kolega zastavil, pomohl ti a na "revanš" přenechal chybějící součástku ( druhý motor LIAZky se vozil v kastlíku :-) ) A dneska se mi chce brečet. Ještě tak před deseti lety jsem věděl po vysílačce o každém švábovi na cestě. A minulý týden nikdo ani půl slova předem a proletěl jsem policajtům před radarem....a určitě tam nebyl 5 minut :-(
úte úno 24, 2015 7:48 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nam kupuje sef cb za x tisic ,nejaky prezident,mu rikam ze to nepotrebuji,at mi to da jako 13plat,tak jsem byl zas nejvetsi blb :D .Stejne ji nepoustim,jak je zacpa,se dozvis az v zacpe,jak potrebujes treba zvedak,ticho jak v hrobe a jak sou policajti poznas i bez ni jak ti skacou pod kola.A poslouchat chu.joviny ze nemec neumi jezdit,myslim s osobakem,ze ma nekdo termin a ze sef nekomu neco dluzi nemusim to si pustim radio Eins treba a vim kde jaka ,,stau,,je :shock:
Neřeším...
úte úno 24, 2015 7:59 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Doby kdy šoférská solidarita byla otázka cti jsou dávno a nenávratně v prdeli, kotouček byl svatej a když jsi ukázal lano roztáhlo tě první auto co jelo kolem, i kdyby muselo odkopnout vlek
úte úno 24, 2015 9:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů