Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Dědkovy z bouchačkou nemužou dát pokutu :D
Zijte dlouho a blaze.
ned bře 08, 2015 11:36 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

To je fakt ale už maj zjištěno že zaplatil za parkování :lol:
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
ned bře 08, 2015 12:23 pm

zamálista
Příspěvky: 22
Registrován: sob led 07, 2012 12:17 pm
Bydliště: Jičín

španělská policie

Příspěvek

Tak mám docela zajímavou zkušenost z dnešní noci. Už v dálce byl vidět modrý stroboskop, což vzhledem k tomu, že se mě poslední měsíc (opravdu dařilo) 8výtisků, přejeté doby jízdy a výkony od 3 do 15 minut, nevěstilo nic dobrého. Ještě jsem si zrovna psal se ženou a koukám z kopce na tacho 110. V duchu jsem se loučil s asi 300eur. Ještě jsem ani pomalu nezastavil, a už otevřel dveře a hrnul se v bagančích na koberec. Hned výtisk, vyjel kartu, začal ji stahovat, chtěl vidět licenci a cmr, nic jiného, a nakonec stáhnul tacho. Mezitím odešel za kolegou a já vyndal výtisky. Když přišel a zkouknul to, tak mě pokynul směrem k autu. Vzal jsem výtisky a začal mu je podávat, ale on je nechtěl, a znova pokynul, ale víc směrem na cestu, což k mému úžasu znamenalo odjezd bez ztráty kytičky!!! Vypadalo to, že jdou vyloženě po druhých kartách, jinak si to nedovedu vysvětlit. Nebylo ani žádné ty,ty,ty! Takže za mě palec nahoru pro španělskou policii! :thumbud:
ned bře 08, 2015 3:14 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Treba mu stacilo ze tam mas svou kartu v tachografu :D .Me polak u Wroclav,ITD,rikal,za z 20 kontrolovanych melo deset magnet ci druhhou kartu.nejaka hura akce v nedeli..Tak to po hodine zabalil a jel radsi,ze si nedelal iliuze ale vseho moc skodi :D .To ze maji nove auta prehozene stare cidla uz radsi vubec nekomentuje(neco jako Burger Trasport,ti jsou tim vyhlaseni)
Neřeším...
ned bře 08, 2015 3:21 pm

zamálista
Příspěvky: 22
Registrován: sob led 07, 2012 12:17 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvek

Jj, vypadalo to tak. Už vidím jak si říkal, jede sám až z cz, neděle 2h ráno, to bude určo duo karta nebo magnet. Dokonce jsem mu odpustil i ty bagány, a to se málem ještě přizabil když vystupoval a nemohl pořádně na schůdek díky mým botám. :D
ned bře 08, 2015 3:35 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

jozin: a čidla ABS mají na těch nových autech taky starý, že z nich tachograf nepozná, že se jede? :roll:
ned bře 08, 2015 3:58 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

globe-vse se da prekopat...se jich zeptej,nebo se koukni a uvidis,to bude lepsi.Vzdy se najde nekdo,neco,kdo to bude ojebavat.
Neřeším...
ned bře 08, 2015 4:03 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

V pondělí STK od Rakouské policiena přechodu v hatích. Vadná jedna pneu,Gumy ve stabilizátorech a lampa popraskaná. Ocenili si to na 470 eur. Z toho je 120 za STK. Kontroloval mě ještě kartu ta byla cajk 8) Jinak byli solidní v pohodě. Kdyby chtěl tak myslím je to za aj za víc. Stál tam aj maďar bez značek,návěs klanicový bez značek. Docela hustý. Třepal jsem se jak drahý pes :)

Obrázek
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
ned bře 08, 2015 4:54 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Tak opet tento tyden dalsi praxe s policiu. Tentokrat s polsku ITD ;]]. Valim na Na nachod, drzim sa Polaka, jedem cca 70 v dedine. Rikam si, pohoda, pekne to uteka. Najednu zmercim nranu a kameru. Rikam si, asi rychlovaha. Pohodo. To sem sa vsak mylil. Kusek dal skocil do cesty policajt a stahoval si toho Polaka, ja uz sem sa videl, jak ho podjedu a frcim dal. Zas omyl. Polak si stahl aj mna. Zastavim za tym Polakem a cekam, co dal. Dojde vazeny pan policajt prvni za tym polakem, polak otevre dvera. Policajt neco prohodi a ukaze "TY, TY, TY!" a pusti ho. Enom cumim a doufam, ze moja kontrola bude take rychla. No, nebyla, protoze sem mel este jako bonus otevrene oranzove cedule. TAkze kontrola ADR vybavy, OK, tachograf a karta.
Stahl tacho a kartu a at pry dojdu do dodavky. Mel sem tam nejaky pruser, ale starsiho data a este ktomu uz kontrolovany v D. Polak uz videl lehko vydelane zlataky a zacal mne tam na papirek malovat, ze nemam kompletni odpocinek za 24 hodin. Kdyz sem sa zeptal, kdy to bylo znejistel. Ja sem enom dodal, ze uz je to za kontrolu, tak pohoda. Svuj nakres skrkl a zeptal sa mna, lesti byla pokuta v D. Rikam nebyla. Ok. Kdyz uz nemohl nic jineho vyspekulovat, tak vytasil 70 km/h v dedine, coz sem cekal. Rikam, jo, su si vedom. Kaucija 100 zlotuvek. Ma panko peniaze? Rikam nemam. Ma panko kartu. Rikam mam. Ma panko na karte peniaze? Rikam mam. Tak sem jim tam odevzdal 700 kc a frcal dal ;]
Ale jinak solidni policajt a solidni pokuta ;]
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
ned bře 15, 2015 7:19 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

700 za dvacet plus je srandovni pokuta,u nas nechas minimalne jednou tolik plus 3 body.Tak to si vysel krasne.ITD hodne ubralo na pokutach,proti tomu co byvalo,zpocatku,Tehde se za pet minut+ temer strilelo pred nastartovanym motorem.
Neřeším...
ned bře 15, 2015 7:32 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Takže moje zkušenost z tohoto týdne. V cca 3:00 ráno jsem u Bologne hledal místo na zaparkování. 2 pumpy narvaný a na 3. jsem to už musel nechat chtěj nechtěj. Pumpu jsem objel hezky po vyznačení pro LKW (nejezdím pod tabulí 3,5m, kam se kamion v pohodě vejde). Na konci pumpy za stojanama vedle obrubníku stálo Volvo a vedle něj místo. Kdybych to tam nechal, nikomu a ničemu bych tam nepřekážel z žádnýho směru a ulička mezi mnou a kamionem na levo byla cca 10m. Ovšem přišla za mnou obsluha stojanů a že to mám raději přeparkovat. Navedl si mě blíže k parkovišti pro osobáky k obrubníku (po zaparkování jsem též nikomu nepřekážel, ani osobákům přijíždějícím na toto parkoviště, kde bylo místo i na velkou dodávku). Říkám si ok, paráda. Ráno v 10:00 na mě klepala policie a že problém. To že si mě tam "zaparkovala" sama obsluha - nezájem. To že kolem mě bylo z každé strany 3 pr...e místa kromě obrubníku za kterým byla tráva - nezájem. Takže 95,2 E a mohl jsem jet....... Achjo.
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
pon bře 16, 2015 12:13 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vysvetleni je jednoduche-spravedlivost neexistuje.Pruh 3.5m plati pouze pro italske kamiony,99% jede primo tam a vubec to neresi(myslim jejich,male italske spz)Jak cizinec udela toto,je to za kilo jak pises.Tak uz to chodi no.
Neřeším...
pon bře 16, 2015 6:22 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

To cucim, Vzdycky sem mel Italu v tychto ohledoch za pohodaru. A ono to cim dal vic vypada, ze nakonec ti Nemci budu nejnormalnejsi.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
sob bře 21, 2015 4:03 pm

otes
Příspěvky: 492
Registrován: sob čer 13, 2009 8:46 am
Bydliště: teplice

Příspěvek

4215....
a jakej výhled máš na mysli ?? -)
stř bře 25, 2015 11:51 pm

Scutch
Příspěvky: 393
Registrován: stř čer 22, 2011 12:01 pm
Bydliště: Nymburk

Příspěvek

THIS IS MADNESS, MADNESS?!......THIS IS LIAZ 300 !!! :-)
čtv bře 26, 2015 3:54 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů