Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

Pozdrav z Prahy

Příspěvek

Ahoj kamaráde, díky za skvělé a krásné fotky!!!

Přeju ti hezký večer, a posílám pár fotek.
Když autobusu vyteče olej, přijede Fénix.
Tatra veze dnes, přes křižovatku Ohrada, něco co nevím co je :-)
A nakonec včerejší fotka, speciálně pro tebe, Arktiku, Mig 15 nad Kbelským letištěm

Tak ať se daří, ahoj!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ned čer 14, 2015 9:03 pm

pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

škoda že jsi toho fénixe nevyfotil :D
ned čer 14, 2015 10:31 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

zaverecny:

Ted ste v Praze meli zajimavy vikend!
Tady to byl zrovna pravy opak!
Ty kazdodenni paraky davaji zabrat, no vcera vecer uz se spustili lijaky, tak uz je to lepsi!
A tak vikend o hovne, a co jsem prozil a videl vcera na vlastni oci, tak se mne jenom potvrdil fakt ze ten zivot je celkove za hovno!
Lidi se nestiti vubec niceho, a vcera jak jsem videl co dokazou vlastni decka s vlastnima rodicema, tak jsem jenom nechapave kroutil hlavou!
Osobne to neni moje vec, ale mne to kurvecky zarazilo!
Tak nic, mne se vcera pokurvil pikap, tak ja jdu zavolam kamarada, at prijede mne to spravit. Hovadina na pul hodinky, ale musi prijet sem ke mne protoze s pikapem se neda jet!
Tak at se ti dari, kamarade, a jeste vyfot toho Fenixe, protoze na tech fotkach mas FL od dopravniho podniku, a vojenskou 815-ku! :lol:
pon čer 15, 2015 7:44 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Konecne se tady ochladilo!

Obrázek Obrázek Obrázek
úte čer 16, 2015 12:08 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

mobilni servis.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
úte čer 16, 2015 3:47 pm

zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

Fénix

Příspěvek

Pro: Arktik, Péťa a Pan Jamal:

noojooo, kurňa, tak já nejsem nějaký odborník na Nové Tatry :-)! Tak to není Fénix? Já to fakt nepoznal...

Jak má Tatra míň než dvacet let, míň než dvanáct hrnců, míň než osm kol a míň než dva startéry, už to prostě pro mě není opravdická Tatra :-)!
úte čer 16, 2015 10:51 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

zaverecny:

Ja se ted vratil kamarade, do ted jsem se drbal s pikapem, zadrel se mne levy brzdovy valec!
Fenix nefenix, nejak mne to neskube! Mne je uplne jedno! :lol:
Do ted jsem se drbal s tema brzdama, a uz ted jedu domu, tak aby mne toho bylo malo, tak si mne chytli milicajti!
A jak to byva zvykem, hned chtely doklady a ja je nemel u sebe, protoze jsem se nerychle prevlekl a jel na dilnu a tak papiry zustali doma.
Tak ti mne tam jebaly kurvy jedny, drzeli mne hodinu. Nakonec jsem se jich zbavil a tak jsem ted prijel! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
úte čer 16, 2015 11:36 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ja si myslim ze to bude v prdeli ten posilovac brzd!
Zustavaji viset brzdy na predni naprave.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř čer 17, 2015 2:43 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:shock: to jsem cumel na tu rychlost!
Ja si napsal pozadavek na ten hlavni brzdovy valec a brzdovy posilovac, u autokelly.sk v Kosicich, jen co jsem ho odeslal, jeste jsem se nestihnul zvednout od stolu a uz jsem mel odpoved.

1.) Posilovac brzd...................51,23 euro, objednano a zitra bude skladem
2.) Hlavni brzdovy valec.........25,18 euro, je skladem

Tak to byla kurvecka rychlovka pres e-mail! :lol: Zitra az bude skladem ten posilovac tak mne daji vedet kdy se mam stavit.
stř čer 17, 2015 4:51 pm

Axon22
Příspěvky: 48
Registrován: pon říj 22, 2007 3:25 pm

Příspěvek

Na felicii lubia robit problemy aj predne brzdove hadicky do valceka tlak pustia ale spat nie uz som to na par autach robil.
stř čer 17, 2015 5:08 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak doobjednam aj hadice, dneska som na nich pozeral tak tiez nic moc.
Ale ta zavada ktora vznikla, to sa mne stalo naraz, jednym zoslapnutim brzdoveho pedalu ked som zastavil a daval prednost v jazde, tak som zabrzdil, a ako som pustil brzdovy pedal, vymacknem spojku, dam jednicku a uz sa auto nepohlo. Zdochlo. Tak som nastartoval, a pomalym spustenim spojky som sa pomalicky pohol z miesta, ale auto uz islo na silu. Takze iba na jednicku som dosiel na parkovisko.

Drzia iba predne brzdy, na prednej naprave.
Dneska som dal dole kolesa, tak valce, oblozenie, tam nic neni. Zobral som povolil odvzdusnovak a valec povolil. Naboj kolesa sa dal pretacat prstom. Jak na lavej tak na pravej strane. Ale vymackol som brzdovy pedal, a zase zostali brzdy visiet!
Tak mne to nedava inu logiku, ako hlavny brzdovy valec, a este ten posilovac brzd.
stř čer 17, 2015 5:23 pm

Axon22
Příspěvky: 48
Registrován: pon říj 22, 2007 3:25 pm

Příspěvek

To su presne tie hadicky je to otazka par eur ale narobi to taketo problemy.
stř čer 17, 2015 5:42 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Zeby hadice urobili naraz taky problem? Chujovina ne?
Ja rozumiem ze sa dostane do hadice nejaky bordel, tak neprepusti kapalinu do valca, do jedneho valca, ale dve hadice na oboch stranach, a obidva valce zostavaju visiet?
Viac je pre mna pravdepodobnejsie ten hlavny valec, pojebal matku a naraz sa to zaseklo! Este ten posilovac! Ale zeby koli tym hadicam?
Ja ich vymenim, tak bude pokoj. Neni problem!
Vymenim valec s posilovacom, a hned aj hadice!
stř čer 17, 2015 5:48 pm

Axon22
Příspěvky: 48
Registrován: pon říj 22, 2007 3:25 pm

Příspěvek

Oni sa zvnutra rozpadnu a zacpu sa ked stlacis tak ide velky tlak tak to prepustia ale spat uz nie ked povolis odvzdusnovak a uvolni sa tak je to problem v hadickach
stř čer 17, 2015 6:08 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:think: zeby tak naraz pojebali matku obidve hadice naraz? Dajake cudne! Ne? :think:

Na cervenej kombi felicii mne tiez zostavali visiet brzdy, ale tak ze som zabrzdil, pohynam sa tak auto brzdilo ale po nejakych 500-700 metroch brzdove valce povolili a auto dalej islo normalne.
Vymenil som hlavny brzdovy valec a bolo to v poriadku. Taku srandu som mal aj na tej ciernej felicii ako na cervenej a tak isto vymenil sa hlavny brzdovy valec a zavada bola odstranena.
stř čer 17, 2015 6:15 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 10 hostů