Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Asi takto by to mělo vypadat sklápěčkou! Cena za km min 35kč/km nebo 900 kč/Hod. Od tuny pouze nosnost vozidla a musí vycházet jen tato cena! Dnes se jezdí běžně 38-39 kč km(neplatí pro MKD) a fa. jsou rádi že vůbec něco přijede. 8kola s vlekem je velký hlad.Taková je situace zde na severu.
čtv zář 24, 2015 5:25 pm

pavelbd
Příspěvky: 26
Registrován: úte srp 14, 2007 3:52 pm

Příspěvek

Konečně někdo řekl číslo.... Cenu.... Díky moc...

Zeptám se, dáváte auta pravidelně do značkového servisu, jakéhokoliv servisu, svépomocí nebo až se něco vy....

Co vlastně jste schopni si udělat svépomocí?

Troufne si někdo svépomocí třeba na opravu sestupu, výměnu spojkové lamely atd??

Kolik tak vyjde servisní interval ve značkovém servisu na Tatru, MANa?? Je v tom rozdíl??
Kolama dolů...
čtv zář 24, 2015 6:55 pm

lukasV

Příspěvek

S takymito otazkami to ani neskusaj, zrejme potrebujes niekoho kto ta do podnikania v autodoprave dostane a vysvetli ti od A do Z vsetko. Co je na tom tazke si vypocitat naklady na 1km? A kvoli jednemu autu asi nebudes drzat kompletni servis a priestory. To by vyslo asi drahsie ako to dat nejakemu mechanikovi. A zavolaj si do servisu aku maju normohodinu na iveco, scania, tatra a uvidis rozdiel. :roll: Vsetko zavisi od toho kolko ti budu platit a na aky servis zostane :wink: To ze tam mas niekoho z rodiny neznamena, ze si vacsia firma nenajde kontakt priamo na majitela alebo ineho dispecera a nepojde s cenou nizsie ako ty :wink: polroka pojazdia za dumpingove ceny a potom ich zdvihnu ale ty uz budes v haji.
čtv zář 24, 2015 10:14 pm

pavelbd
Příspěvky: 26
Registrován: úte srp 14, 2007 3:52 pm

Příspěvek

Co to meleš?? Koho tady chceš stavět do latě?? Odkud přitáhnuls??? Já mám někde nějaké známé??? Kde jsem to psal?? Já jsem někde psal něco o prostorách a pořizování servisu?? Četls vůbec cos vyplodil?

Ano, ptal jsem se na ceny v servisech a jak si kdo servisuje svoje auta, no a co?? Od toho to fórum tady snad je, ne??
Kolama dolů...
pát zář 25, 2015 9:09 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Někdy by bylo lepší, kdyby fórum lukasV jenom četl...
Mě to třeba taky ze zvědavosti zajímá a aspoň nemusím nikam volat.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát zář 25, 2015 11:41 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Mě se líbí, jak někdo ukáže na druhou stranu mince, tak je hned blb a neměl by sem chodit atd.
To pavelbd: Asi by jsi se měl na tom pivě sejít s rikem, a probrat vše u toho piva, po třetím pivě se toho dovíš nejvíc , a ne jen jak je to dobré. A zda mohu poradit, i když jsem si říkal, že nikdy nebudu poučovat mladší, počítej se závistí své konkurence. Někdy se člověk divý, kdo mu podkopl stoličku. Nečekej, že na tebe někdo čeká. Každý z tebe bude chtít vytřískat prachy.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát zář 25, 2015 2:57 pm

pavelbd
Příspěvky: 26
Registrován: úte srp 14, 2007 3:52 pm

Příspěvek

Nikdo o nikom neprohlásil, že je blb, ani že by sem neměl chodit, ale ať tady nikoho nikdo nestaví do haptáku poznámkami, že s takovými otázkami ať sem ani nechodím... Proč bych nemohl??? Ano, chci se o podnikání se sklopkou dozvědět co nejvíce, byl bych hloupý, kdybych toho nevyužil.

K tomu konstruktivnímu cos napsal: já vůbec neočekávám, že na mě někde někdo čeká, že je to nějaký med nebo pohoda, pracuju v soukromém sektoru a vím jak to funguje, nejsem ani naivní a ani hloupý, mám zkušenosti i s dopravci, dispečery, speditéry... (ale v jiném odvětví dopravy, proto se tady ptám na sklopky), na sklopkách jsem jezdil pouze jako zaměstnanec a tam se o cenách nedozvíš vůbec nic.

Co se týká závisti, mohl bych tady psát donekonečna...
Kolama dolů...
pát zář 25, 2015 3:21 pm

mtc

Příspěvek

Chlapi nevíte jak se momentálně pohybují s cenou na km dodávky do 3,5t.Mám nabídku jít od nového roku jezdit sám na sebe a nabízí mi 9 kč/km,což se mi zdá dost málo.Denní nájezd kolem 300 km/stabilně.
sob zář 26, 2015 10:03 am

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

podle mě dobrá cena pokud je to stabilně a dostaneš zaplaceno
sob zář 26, 2015 3:09 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

pavelbd...... Troufne si někdo svépomocí třeba na opravu sestupu, výměnu spojkové lamely atd??


:roll: :roll: můžu se zeptat kolik je Ti let ????? já si na to troufnu klidně a Ty víš co to je natlakovat hydr. okruhy řazení třeba na Mana, a kalibrace spojky dneska na všech vozech ? je takovej problém zavolat si do servisů a zjistit si cenu když sem zvědavej? nebo je jednodušší počkat, až mě to nějací troubové najdou ...... :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned zář 27, 2015 8:45 pm

pavelbd
Příspěvky: 26
Registrován: úte srp 14, 2007 3:52 pm

Příspěvek

Jééžišikriste... :roll: :roll: :roll: další co mě chce kádrovat a dělá tu ramena.... Po tom kolik mi je, ti je úplný h.... a ptal jsem se, protože v různých oblastech se to může lišit...

Ne, nevím jak se tlakují hydr. okruhy u MANa, už se ti pohojilo ego??? :wink:
Kolama dolů...
úte zář 29, 2015 8:23 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

nějaký poznatek! Spotřeba tatry u výkopu (kanalda ve městě) v hodinovce za celý měsíc prům.nájezd 70 km za den činí 65l /100km 12v turbo
pát říj 02, 2015 7:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů