Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Příspěvek

M.Z.- třeba hodně pije,nevím. Ale pravda je,že našinci se za použití wc moc platit nechce. Taky může polemizovat o tom,jestli by Shellce nestačilo 5 kč a toho autobusáka by to stálo jen 30 kč. Takhle mají obechcaný celý parkoviště a v létě je to zážitek.
sob úno 27, 2016 5:09 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Platit za chcaní je fakt úchylárna.
Nebavím se o veřejným WC samozřejmě.
Ale když si koupím na pumpě kafe za 40kč, k tomu sušenku za 23kč - když jinde stojí 15kč - a pak platit za to, že se mi chce chcát?

A když jsem byl v Brně - tak tam se platí za použití WC v obchoďáku :shock: Tuším že Futurum, pokud si to nepletu s jiným městem. Takže člověk tam necha stovky korun za nákup, a pak po mě chtěj 10kč. Fakt vtipný
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 27, 2016 6:38 pm

Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Příspěvek

Já se ve čt vracel z GB do CZ, příjezd ráno na vysněnou pumpu pod Plzní (autogrill). Jdu spát, po pauze na WC a těšící se na jídlo v CZ... Hned mě ten nápad přešel, co jsem nabral směr: chodba k záchodům. Znatelný odér nevěstil nic ideálního. Ano, otevřené dveře, nespláchnuto a zesraný záchod společně s prkénkem provonili celou místnost. Chuť použít jiný WC a dojít si na jídlo do restaurace byla hned pryč. Nevím, že ty WC nemají zpoplatněný, aby zvířata chodili někam do lesa, nebo vedle svodidel. Osobně radši dám klidně 2,-eura, ale hlavně nazažívat tenhle děs běs. Nechci se dotknout určitých kolegů, ale stálo tam hodně rz s RO a PL v modrým proužku... Jako obsluha benzinky vidět někoho jak opouští toto WC, osobně bych mu v tom snad vymáchal držku. Se zase budu příště těšit domů.. :?
sob úno 27, 2016 6:40 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Michal8x8S1: Přesně jak říkáš,chodím na placené protože mám rád čistotu a jistotu,chci si připadat jako člověk. Rád si zaplatím a za ty kupony si jednou za čas něco koupím,nějaký burger nebo plyn do vařiče.
sob úno 27, 2016 6:49 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:24 pm, celkem upraveno 1 x.
sob úno 27, 2016 7:18 pm

moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Příspěvek

Michal8x8S1- souhlasím s tím,že si za čistý wc klidně připlatím,ale otázka je,jestli těch 15 kč není za vychcání opravdu hodně,zvlášť na tý shell u letiště,kde nafta stojí o 5 kč víc,než o 20 km dál. a další věc,to že za wc zaplatím,neznamená,že tam po sobě nenechám bordel a taky si myslím,že je lepší,když to smrdí na hajzlu,než když smrdí celý parkoviště,protože na hajzlu 45 min pauzu nedělám
sob úno 27, 2016 7:54 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

wc a sprchy firma proplácí,nebudu dělat hrdinu,pokud jsem 100m od pumpy,taky ochcávám nohu od návěsu,kor když se popije,něco jiného je velká potřeba.To vykonávám pravidelně každé ráno,tudíž spím jen na pumpách,parkingy s nerez toaletou nemusím.Díky tomu končím třeba po 12ti hodinách výkonu,než někde trpět,nebo jít do lesa,to bych fakt nedal.Hodně víkendu trávím např. v Antwerpách na pyramidách,malá jasná,na velkou 500-1000m do hospody,at nejsem jak socka,co jim jde jen psrat WC,dám náký pivko a kávu.Před 8mi lety mi dali párkrát 2.hého šoféra,ten nedal ani těch pár fufníku za hajzl,hobok za kabinou nevěděl,na co to je,a při střídání se hrozně divil,že než jsem vyjel,30 minut jsem po něm vše umýval,no prostě ve dvou neeeee
sob úno 27, 2016 9:58 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Ono zase na druhou stranu, kdyby jste byli majiteli, nájemci nějaké té pumpy, tak by jste nejednali jinak a dali tam turniket. Na té Ruzyni, to je jediná pumpa v široko dalekém okolí, a je to tam veřejné stanoviště taxikářů a všech co jedou z letiště, na letiště. Ani u osobní dopravy nejde naplánovat přesně na minutu, kdy přiletí letadlo, a parkoviště je jen grátis na 15min. :hands:
To samé je např. na Petrovicích. Kolikrát jsem tam stál a pozoroval cvrkot. A každých 5min tam zastavil autobus(plně chápu, proč by řidič zastavil na německé straně a dával pauzu na wc, když ji může udělat na Petrovicích a přitom koupit mýto) a vyhnal cca 45 kaštanů, kteří zechc..., zesr... wc. Přitom si nic nekoupili, ba naopak někteří si odnesli nějakou tu sušenku, a spotřebovali roli papíru. A to nemluvím o tom jak ty záchody po takové návštěvě rumunského autobusu vypadaly. Takže bylo otázkou kdy tam ten turniket bude. A takových míst je.
A ještě poslední, nejsmutnější je, že někteří celý život chodí kálet na hnůj, a myslí si, že wc na pumpě je asi taky takový lepší hnojník, prostě po mě potopa. :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 27, 2016 9:59 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

a jinak na SPZ nezáleží,,dnes na CZ SPZ jezdí mraky Slováku,Rumunu,Bulharu,Srbu atd.,prostě vše táhne na západ
sob úno 27, 2016 10:02 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:24 pm, celkem upraveno 1 x.
sob úno 27, 2016 10:30 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

sof zná,Polsko jedu tak 2krát ročně,ale tam není problém večer zaparkovat,každé větší město parkoviště na kamerách,hospoda do 24h,platba kartou,od nich i od Madaru bychom se v tomto mohli učit.
sob úno 27, 2016 10:51 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

řeč o stolicích a štění

Příspěvek

Tak jsme tady skoro komplet. Já, cestovatel 110, M.Z., 4215 teď se k nám přidal i sof a doufám, že se k nám přidá od teď už pokaždé, kdy se bude řešit vylučování :hands: Také zde psal rendos, ale nevím, zda ho toto téma chytí do budoucna za srdíčko, jako nás tady. Naopak mi tu chybí vyjádření od Mamlase. Ale ten asi už nemá na T-F čas, neboť založil dvě internetové seznamky, aniž by ve svých 50 letech absolvoval pohlavní styk.
A já se ještě zopakuji, že po vykonání stolice je zásadně nutné, aby se člověk vymyl do hloubky. Vytření (jakkoli důkladné) nestačí. Je to úplně stejné, jako když je člověk kdekoliv na kůži pomazán hounem. Otřít to nestačí. :hands:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned úno 28, 2016 10:29 am

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Naopak mi tu chybí vyjádření od Mamlase. Ale ten asi už nemá na T-F čas, neboť založil dvě internetové seznamky, aniž by ve svých 50 letech absolvoval pohlavní styk.
:valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
ned úno 28, 2016 10:38 am

Aligator30
Příspěvky: 122
Registrován: sob říj 31, 2009 8:36 pm
Bydliště: Kaňovice,Moy(NI)

Příspěvek

Tvl...uz zase tema o hovne :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
ned úno 28, 2016 12:05 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:lol: o vaření je toho popsáno spousta, ale co pak s výsledky trávení, o tom se moc nemluví.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned úno 28, 2016 12:13 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů