Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

JakubS

Příspěvek

Zdar chlapi. Potřeboval bych poradit s jednou věcí. Jezdím v německé firmě v Norinberku, která se zaměřuje na zpracování a likvidaci průmyslového odpadu (Grun angel- Durmin)
Minulý čtvrtek si mě zavolal hlavní dispo a odvedl mě k hlavnímu šéfovi do kanclu. Nevěděl jsem o co jde, tak mi nebylo nadvakrát (jak na základce v ředitelně)
No nakonec z toho vylezlo že mi přidají 100eur na výplatu za dobré služby+ dalších 5 euro na den za každý den v práci. Cca 200 euro hrubého celkem ke stávající výplatě. Já čuměl vykolejený, klaněl jsem se až k zemi. Prý že děkujou oni a že jen tak dál, že potřebujou takové řidiče atd. Čekal jsem skrytou kameru někde v rohu za kvítkem,ale nic :D
Dál se mě šéf zeptal, že když už jsem tak dlouho ve firmě, tak že at řeknu co bych tady změnil, co mi vadí, co zlepšit atd. Říkám že jsem v práci + - spokojen (nové auto, dobré peníze, pohodová práce) Jediné mínus jsem uved dojíždění 660km do práce, ale že to už je můj boj...
A ted ta pointa. Bylo mi nabídnuto, že bych mohl přejít ze sklopky na šoupačku, tak že bych mohl každý čtvrtek naložit u nás štěpku do Jihlavy, tam hned naložit plovoučky zpátky, auto nechat tam a v pondělí ráno se vrátit do DE. Byla by to pomoc jak sviňa, ale na posuvky se mi vůbec nechce (debil dispo)
Mojemu stávajícímu dispu se to vůbec nelíbilo, že at zůstanu u něho, že jestli najdu nějakou zpáteční nakládku z česka do německa, tak že by mi mohl taky do česka něco najít. Takže se vás tady chci zeptat na nějaké tipy, jak na to. Nejlíp nějakou nakládku do sklopky do němec ze sev. moravy. Pokud by to bylo pro němce ok, tak by se myslím i dala domluvit nějaká spolupráce na vytížení kamionů zase opačným směrem. Kdyby tu byl nějaký disponent či někdo kdo by o tom něco věděl, nebo dokázal poradit, byl bych vděčný. Dikes.
ned bře 27, 2016 8:25 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

přestaň špekulovat , drž se toho , co máš teď :!: :!: :!: :!: jak jsme to "rozebírali" :wink: dávám Ti slovo, že si to "rozvrtáš" a už nikdy se to nevrátí tam, na čem si teďka....většinou to tak vždycky je .... v podstatě nad Tím, pod kým si teď ohrneš nos, a k novýmu-- (debilovi) to mu se znelíbíš a pokud je debil jak píšeš tak.... no víš já sem myslel , a myslel, že tohle a tamto ..... posereš vše ... a věř že vím moc dobře o čem mluvím .... ale je to Tvoje volba, važ velice !!!!!! dobře a s rozmyslem :wink: konec konců na "strkačku" si mužou, nějakou trubku najít taky ...... = nedělej trubku a měj se co možná nejlíp ..... nedělej něco, aby to bylo hůř :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 27, 2016 8:44 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

máš pravdu martine,taky sem špekuloval tady v cz a co sem parkoval auto tzv u baráku bylo to 2km bo su ze sídliště tak z točky co sem jezdil obden byl doma,praskl mě k lkw walter wien a jezdím osobákem na bvv.
ned bře 27, 2016 9:02 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

No právě proto bych rád zůstal i dál v kipper sekci u stávájícího dispa, který je spíš kamarád než šéf. Pokud může vždycky mi vyhoví. Já zas chápu, že ne vždycky to jde... no prostě vzájemná simbioza :D Kdybych něco sehnal tak by se to zkusilo a kdyby se jim to rentovalo, tak fajn. Kdyby to nešlo, tak nic. Zustalo by vše při starém.
Ten dispo od posuvek je trochu cholerik, kterému mám velký problém německy rozumět (po tel. už vůbec), řidiče honí do poslední minuty jízdy a to i v pátek... což u nás není.
ned bře 27, 2016 9:03 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zůstal bych na ověřeném bidýlku, taky by se ti snaha o úsporu, mohla ve finále pěkně prodražit.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned bře 27, 2016 9:21 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Ono se mi nejedná o úsporu financí. Ale já už jsem z toho dojíždění na vývrat a ty pondělky a pátky jsou fakt zápřah. Už tak dojíždím 11 let a je to čím dál horší.
ned bře 27, 2016 9:30 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

ne nadarmo se říká....o pálení dobrýho bidla..... a kdo sedí na dvou židlích :?
važ dobře ,,,,, opravdu dobře, nic jinýho Ti poradit neumím, než to, co sem popsal.... a na zázraky nevěř , ty se nedějí :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 27, 2016 9:32 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Blbě jsem se vyjádřil, časovou úsporu jsem měl na mysli, i když ta finanční by tam taky byla.
Ale sám nejlíp znáš a můžeš posoudit všechna pro a proti.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned bře 27, 2016 9:41 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

No... zas mám hlavu jak pátrací balon :roll:
ned bře 27, 2016 9:50 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

chápu, ale dojíždění tě štve 2x týdně, debilní dispo tě bude štvát každej den...
pon bře 28, 2016 2:16 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Prestehuj se k D hranicim a je to. :lol: U Plzne je taky hezky a do prace to budes mit kousek.
pon bře 28, 2016 5:32 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Jo no. O stěhování slyším tak třikrát do týdne. Už mi našli i bydlení v Norinberku. Nasrat. Celý život trajdám po světě, ale doma jsem měl VŽDYCKY pod Radhoštěm.
Takže žádné tipy na nakládky do němec?
pon bře 28, 2016 5:51 pm

motor-head
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 07, 2013 7:39 pm
Bydliště: cz

Příspěvek

U nás, nakládal kolega z VAPASu. Sice do IT. Ale čím déle jsme se bavili. Tím víc mi to připadalo jako nábor. A když jsem se ptal na destinace. Tak do D mají alfa omegu, vožení obilí. Pak k nám jezdí PEDOP. Taky mají spedici. ZDEMAR má taky na stránkách vytěžování. Ale měl bych trochu obavy spolupracovat s CZ firmama. Radši bych to nechal, tak jak to je.
pon bře 28, 2016 6:24 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Díky za tip
pon bře 28, 2016 6:33 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Tak i Meixner, JMR, Sklenář atd by tam něco sehnali, otázka je, jestli se klukům od Stuttgartu bude líbit cena za km od kluků od nás
pon bře 28, 2016 7:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů