Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Humus nebo luxus....rada??

Příspěvek

Tak mám dilema....již téměř rozhodnut jít na auto přepravníky,nove Volvo 500 ve dvojku s kamarádem do mikrokabiny....15000 základ.30000 v dietách....weekendy doma.....
Teď mi volá známý,nutne potřebuju řidiče,!!!! Od 6-15hod. Weekendy se nedělají....30 000 zaklad, s přesčasy až 38000 hrubého...vse na papíře...!!!!.ale kde..... Kafilérie....... :savle: :savle:
Ženská by mne radši doma....

Tak co teď.......?????
8)

Tos rozdíl oproti 5kilu...... http://zpravy.idnes.cz/lide-ceska-asana ... e-ceska_zt
Naposledy upravil(a) dawid dne stř kvě 04, 2016 8:13 pm, celkem upraveno 1 x.
stř kvě 04, 2016 7:17 pm

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Co přesně bys' dělal na té kafilérce?? Já bych bral pevnou pracovní dobu, než nové pětikilo v krabici od sirek navíc ve dvojko..
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
stř kvě 04, 2016 7:24 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Řidič u kafilérky... za ty prachy.... Zní mi to líp než ty přepravníky. Otázka je, co bys všechno musel dělat.
stř kvě 04, 2016 7:35 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Bacha u te kafilerky na prudké brzdy pokud se veze něco řidšího. Jednomu to šlo přes kabinu a dokonce šofer byl tak silnej, že z boudy i vylezl a snažil se to lopatou naházet zpět. :lol: :savle:
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
stř kvě 04, 2016 7:48 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

podle toho co pišeš bych ani chvilku nevahal nad kafilerkou. pokud nejsi uplna babovka tak to nějak zvladneš a časem si zvykneš že budeš u vykladky v klidu svačit :-D
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
stř kvě 04, 2016 8:03 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

stř kvě 04, 2016 8:09 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

jezdit ve dvojce na přepravníku tak to máš nos pořád u kolegy v podpaží :D
stř kvě 04, 2016 8:28 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

tak tu kafilerku myslim kazdy neda, kolikrat je to mazec co musis nalozit a prilozit ruku k dilu a v lete tuplem, mouchy, nemoci, ale jde o to kam budes jezdit...nekdo radej 30 hrubyho na pasku a druhej zas 15 a 30 diety, v cistym bude rozdil podstatnej...
stř kvě 04, 2016 8:36 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

V 88 roce po zácviku v Čsad mi v pondělí ráno povídá dispečerka at si skočím vyfasovat nové montérky, bagančata a převlečený se vrátím pro klíče. Vyfasoval jsem Avii se závozníkem že vystřídám řidiče na dovolené. Na dotaz co budu jezdit mi řekla že mi závozník vše vysvětlí, že se budeme točit mezi Čakovicema a Písnicí. Když jsem sednul do Avie a ucítil jí tak jsem tušil že bude zle. A bylo. Tohle auto vozilo kontejnery s hmotou vymačkanou ze střev prasat, ta se sušila a dělaly se z toho léky. Nakládalo se na rampě co nakládala kafilérka. Ty kontejnery jsme si svážely výtahem. Kouřil jsem jednu Startku za druhou, kouř z huby nasával nosem, dva dni jsem nejedl. Cejtil jsem to i z piva. K tomu ty kecy těch co tam dělali. Mladej máme tu nakrájený salám, nedáš si. Ne nedal a to si myslím že mám dobrej žaludek, uklidit zeblitou hospodu po kamarádech mi nedělalo žádný problém. Ve čtvrtek jsem si s nima už salám dal a zjebal je že nemají klobásy, v pátek byli. Další týden to už bylo v pohodě. Vol kafilérku, dá se zvyknout na všechno. Jsou horší práce.
stř kvě 04, 2016 9:47 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: :D díky.....45000 na účtu také není vše.....dík....
stř kvě 04, 2016 10:01 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Kdysi dávno mi můj německý kolega dovezl na Brenner uz naloženou sklopku něčím... No nevěděl jsem co v tom pořádně je. Přecvakli jsme navěsy a tradaaa, směr Arzignano. Jedna větší zona industriale a v ní spousta malých firem na zpracovaní kůží. Po odplachtování střechy mě natáhlo tak, jak jěště nikdy. Syrové čerstvě stažené kravské kůže se zbytky tuku a tkání, v 35ti stupňovém vedru se mnou začvilo. Smrad neskutečný, hejna much... no děs. Narval jsem do každé nosní dírky kousek Marlborky a šel to vyklopit. Čvachlo to na zem najednou, pak rychle vystříkat vanu proudnící a honem pryč.
Ten smrad jsem měl v nose ještě dlouho. Pak jsem tam byl ještě asi třikrát a je fakt, že už jsem to snášel líp a líp. Ale asi bych u vykládky nesvačil :D
Celé mrtvé zvířata budou asi ještě aromatičtější. Ale člověk si zvykne aj na šibenici :wink:


Obrázek
stř kvě 04, 2016 11:26 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

No po týdnu ve dvojce v malý kabině to taky nemusí bejt uplně příjemnej odér... :D
čtv kvě 05, 2016 6:12 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kabina volva je mala pro jednoho,ne pro dva...pocitej sim ze se v leze nenapijes z pet lahve,musis to prelit do 0.5litru.v zivote bych do toho nesel.motor 500 nic neresi,dnes ho ma kazdy nikoho stim neoslnis.Ta kafilerka je uplne sado maso,ale jak to nekomu nevadi proc ne.Osobne se nedivam ani na horory,pripadaji mi nechutne,takze taky ne.Jen muj nazor.
Neřeším...
čtv kvě 05, 2016 8:50 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Co to je za hlupu otazku: luxus nebo humus????

Jasne ze to vyhra luxus na kafilerke. Tlacit sa vo dvojke v malej, zaprdenej kabine autovleku je cisty humus a masochozmus. Soferom co sa dobrovolne vo dvojici zavru do miniaturnej kabinky autovleku by mali okamzite zobrat psychotesty, pretoze niesu normalny. : ))
čtv kvě 05, 2016 9:39 am

Majar
Příspěvky: 20
Registrován: pát dub 08, 2016 4:46 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

Sof - dobre napsany :D :lol: :lol: :lol:
čtv kvě 05, 2016 10:24 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů