Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

gugo jednim dechem si kuzelnik :lol:
M-B Atego 1218 frigo
pát čer 03, 2016 8:32 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kolega se 410 se stavil na benzínce na kafe , to by odpovídalo :lol:
pát čer 03, 2016 9:28 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

David Koprfíld. Už to nehul.
sob čer 04, 2016 9:13 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No dobře, těch 10min je moc - ale několik minut náskmok měl. Než to umeju, než dojdu pro papíry a než vyrazím.

Nic se nemění na faktu, že těch blbjech 20k je docela znát
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob čer 04, 2016 10:47 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dneska mi závozník (pes) zamknul nastartovaný auto pod míchačkou.

Takže díky mě se zastavila výroba a musel jsem řešit odemčení :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob čer 04, 2016 10:52 pm

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

Fu, ja som sa raz vymkol v Nemecku niekde panu bohu za chrbtom, nikde nikoho, noc, v zime, vysiel som sa len pre varic a hrniec iba v teplakoch, slapkach a tricku. Vtedy som nemal ani potuchy co si pocnem, ale potom som to aj vyriesil, ale trvalo to skoro celu 9h pauzu :D odvtedy ked idem z auta kluce so sebou, alebo aspon otvorim okno. Nastastie nemrzlo vtedy ale aj tak bola zima jak cert (+4°C)
sob čer 04, 2016 11:21 pm

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Taky se mi tekhle zamklo fháčko v boleslavi ve škodovce.naštěstí jde volvo vyháčkovat stejně jako stará stodvacítka.
ned čer 05, 2016 1:42 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 3:47 pm, celkem upraveno 1 x.
ned čer 05, 2016 6:13 pm

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

Aj mne sa to na volve stalo, len som nevedel ze to ide vyhackovat, potom ma to napadlo a uz len zohnat drot... Vsetko islo ako po masle. Celu noc som to riesil :D teraz sa uz len smejem na tom
ned čer 05, 2016 10:02 pm

Zundapp
Příspěvky: 287
Registrován: pát lis 19, 2010 7:20 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Jo Slováci to jsou střelci :lol:

http://s19.postimg.org/55wvbsikz/Slovak.jpg
Jezdi jen takovou rychlostí, jakou lítá tvůj anděl strážný...
stř čer 15, 2016 8:01 pm

Michal Jančov
Příspěvky: 123
Registrován: pon srp 01, 2011 10:44 am
Bydliště: Kadaň

Skvělá práce řidiče kamionu.

Příspěvek

Proti zlu zlem, ale nestat se grázlem!
pát čer 24, 2016 1:34 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pěkný :thumbud:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát čer 24, 2016 2:12 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

v Cesku by tam v tom trucku bylo zezadu nejmin 20 jetych passiku tdi a sluzebnich oktavek a mozna by to odnesla i ta motorka ...
pát čer 24, 2016 6:26 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

S dětmi na tábor.

Za volantem autobusu. Jak to chodí za volantem autobusu. Tak nejdříve objednávka přepravy. To si mnohdy také počtete . S cenami za přepravu je to podobné jako v nákladní dopravě, ceny se šroubují , ale směrem dolů. Objednavatel vám nadiktuje vše a tedy i to , že řidič bude mít tmavé kalhoty, světlou košili a kravatu. k tomu bude slušný, uctivý a maximálně vstřícný. Což v představě objednavatele rovná se , že si nechá srát na hlavu a stále se jen bude usmívat. Ok i ten oděv by se dal pochopit, za volantem si pustíte klimatizaci a tak se snad v kravatě neupečete. a pokud ano, tak neremcat a tvářit se vesele. Jinak porušíte podmínku vstřícnosti a slušnosti. Bohužel na praxi a zkušenosti řidiče se nikdo neptal . Divná doba. Tak vyrazíte s autobusem, který je ještě ve věku kojence, neboť před rokem se teprve narodil. Máte v něm vzorový pořádek , včetně lesknoucích se oken , bez otisku rukou.
Dorazíte na místo nakládky. Zde první problém, neboť lidé si vybrali místo na nádraží , které chtěli. Sotva zastavíte přiběhne správce a začne vás upozorňovat na polatek 100,- kč a na to že zájezdy stávají jinde. Ok sklopíte uši , hrajete si s provinilým výrazem na toho co to tu nezná. Dobrá volba, nebo%t pro cestující jste vstřícní. pokud by jste je nechali kráčet s kufry na určené místo byli by jste pro ně a v jejich očích neochotní. Určitě by někdo na firmu zavolal. Tak úsměv a naložit kufry. Humorné zažíváte . prckové jedou na tábor a budou tam týden, ale kufry jsou rozměru metr na šedesát cm krát padesát cm. Co tam táhnou? Rodiče nemají rozum , někteří prckové to neutáhnou ani na kolečkách. Ok , naložíte a čekáte na opozdilce . Ještě pěti se dočkáte a vždy s megakufry. Vedoucí ve věku dvaceti let a něco okolo situaci nezvládají už na začátku. Kontrola účasti trvá ještě půl hodiny v autobuse. Konečně vyrážíte. Zbývá vám půlhodinka klidu , než se seznámí a rozkoukají. Pak to začne. Pokud čekáte , že vedoucí budou dohlížet na pořádek zapomeňte. Jste fantasta. Slovník , těch malých je také zajímavý, kromě odborných termínů mládeže propadlé počítačům a hrám uslyšíte i termíny z putyk čtvrté cenové skupiny.
První pauza na benzince. Poznáte zodpovědnost vedoucích. A tak vám nezbyde než je zastoupit a vydat pokyny o tom jak a kde se budou pohybovat , aby je někdo neohrozil. Čeká vás půlhodinka nervů . Jiná generace. Když odchytíte pár jedinců s nanukem směr bus , tak poznáte, že je jim jedno to, že ostatní na ně čekají. V klidu si to slízají svým tempem venku a tak je to hodinová pauza. Jiná doba jsou nauční na: já jsem osobnost a kolektiv je mi ukradený. vedoucí nezasáhnou. Vyrážíte a přemýšlíte kam je vezete. Až dorazíte budete překvapeni jako já. Dovezete je doprostřed města . Ubytováni budou v internátu a trávit čas budou na učebnách školy, kde budou pařit a pařit.
Vystoupí a vás čeká zábavná činnost v podobě úklidu. A tak vás čeká odlepování žvýkaček z podlahy, namáčení si prstů do slupek a zbytků jídla pod a za sedačkami. Hledání potahů ze sedadel, jež jsou pod hlavou v různých koutech a další zábavná činnost. Po mladém vedoucím vám na sedadle , kde seděl zůstane obal a v něm nedojedená pizza. Nezapomeňte se usmíat, máte být vstřícní.
Tak a je tu jeden z organizátorů, který na zpáteční cestu zrušil objednaný minibus a tak vám na cestu zpět přidá pět dětí. No jenomže tím pádem jedno místo chybí. Když ho na to upozorníte začne se divit proč jedou dva řidiči. No my víme, že proto, aby se dalo hned jet nazpět , neboť jaksi jet v jednom cestu kde za volantem sedíte 12 hodin nejde. Nechápe a stále se snaží donutit kolegu, aby své místo uvolnil 18 ti leté vedoucí. Přece ona nebude sedět na schodech u druhých dveří. Ona ne, ale řidič co vás má střídat může. Hlavně nezapomenout na pravidlo a požadavek: řidič vstřícný, ochotný . Usmíváme se na sebe s kolegou a myslíme si své o lidské drzosti a pitomost. Hlavou se mi žene myšlenka na dobu v nichž řidič autobusu byl pán a měl své slovo. Proklínám Klause, Havla a všechny další, kteří se na této džungli a stavu společnosti podepsali. Ale na venek se usmíváme oba. Vyrážíme na cestu zpět.
Po x hodinách cesty přistáváme na nádraží. Rodiče opět čekají na pro ně vhodném a pro nás nevhodném místě. Říkám kolegovi: až přiběhne správce uhrajem to na to, že já jsem mladý a ty jsi mi to říkal. Ale já tě neposlechnul.,, A jak jsme řekli tak i hrajem . Já jsem mladý , byť jsem o pět let starší jak kolega. Správce nám to sežral. Jdeme vykládat. Hlouček kolem nás, pomalu neotevřete kufry. všichni jak supové. ,, Prosím vás posílejte ty kufry do zadu ke zdi , a tam si je přeberete. Marné. Inteligentního otce nenajdete, který by tak učinil, každý čeká jen na ten svůj. Proč dříve ten kolektivní a vstřícný přístup lidí k sobě fungoval a dnes každý kope jen za sebe. Sláva vyloženo. Čeká nás úklid a čas ulepených prstů. Slva děkuji a nashledanou si nahraji na Cd a budu si je pouštět z přehrávače , jinak je neuslyšíte.
Ale i tak miluji volant a s ohledem, že chci vědět kdy se asi vrátím domů tento svět s volantem v rukou miluji a když nemám volant v rukou nejsem to já.

Hodně šťastných kilometrů všem co jsou na tom jako já. Dobré nakládky a vykládky, milé cestující, to vše vám kolegové přeji.
MILDATRUCK
pon črc 11, 2016 12:33 am

Uživatelský avatar
klikot
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 11, 2015 12:53 pm
Bydliště: Horni Sucha

Příspěvek

Máš opravdu silné nervy :(
Tatra 815
Liaz 100,110
Avia A30,60,D60
Renaut Master,Mascot
Iveco daily a nyni Nissan Atleon 56.13
pon črc 11, 2016 12:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů