Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

To Jozin:
Mas recht.Ty uz se tu vubec nevyjadruj a to uz k nicemu.Jsi chytrej jak radio Jerevan.Dle me nemas vubec zadne zkusennosti kdyz tak ctu ty tvoje vybrky.
ned črc 24, 2016 8:40 pm

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

To luda:
Nejak ti nevim.Bud ma firma vybaveni nebo nema.Pokud by se jednalo o moje vlastni auto,tak je jasne,ze si ho vybavim,ale pokud jezdim se sverenou technikou,tak ma firma povinost te vybavit prostredky potrebnymi k vykonu pracovnich povinnosti.Ja bych nekoupil ze sveho nic.Uz jsem toho takto nakoupil mraky a hovno z toho.
ned črc 24, 2016 8:43 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Po netu to vypadá, že si umíš se vším poradit, tak buď takhle drsný i na vedoucí pracovníky a úspěch je zaručen.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned črc 24, 2016 10:13 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

kdysi tu nějaký splinter či jak uřadoval nebo na kamionácích to jsi Ty?myslím že mněl napsané že je ze Zlína...jak vidím Tvou přezdívku hned si na to vzpomenu.
ned črc 24, 2016 10:49 pm

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

Vase odpovedi jsou naprosto typicky ceske.Neporadimte nic,ale jatra si tu placat budete.Myslim,ze vetsina z vas ani nevi jak vypada WB a jak vypadaji palety s kartonazi.Vlastne cemu se divim.Dopada to vzdy naprosto stejne.
Ono je celkem s podivem,ze ti nejvetsi chytraci maji tak nejak nejvic prispevku u jmena ci u nicku.Proc tomu asi tak bude,ze?
pon črc 25, 2016 12:00 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Jsi to Ty...dělal jsi tenkrát taky dusno :lol: pak ses tu dlouho neukázal a ted zase fěláš vlny.Jožin je zkušený trucker tak si nech poradit.
pon črc 25, 2016 8:29 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kolego,nemusis tady vypisovat bludy.Jak si neco vyvalil,technika jizdy nebyla ok asi.Kazdy dela chyby,ja taky odrel minuli tyden vrata o rampu,ne pisu tady bludy ze rampa je blbe postavena,ze bylo slunicko atp.Jsem cyp,mel jsem vylest a trikrat se podivat,jednou bylo malo ocividne,kazdy dela chyby jai ty ale stavim se ktomu jak chlap,to je cele,Pojistku na blbost mam tk co,mrzi me to ale stane se.Pripominas mi jednoho od nas,co zacvakl prazdny naves na place a rubal smer HH,jeste pres Jirikov.To jeste byla hranice.Vubec ho nenapadlo ze koncovka spz 68 a69 neni opravdu to same,projel pres celou CR,Mohelnicak,Svor atd a vubec ho nenapadlo ze mu to tak skvele tahne jak ma 24t rur nalozenych.Samozrejme vzal prazdny naves z placu....Tomu rikam obrkokot,nejen ze to ani neotevre zda tam je treba kurt,ale ze to vubec nepozna za jizdy.Podle me je taky trucker zadarmo drahy,a ty delas vse pro to byt mu podobny..
Neřeším...
pon črc 25, 2016 3:20 pm

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

To Jozin:
Jeste jednou.Vis jak vypada WB prednalozeny paletama s kartonama?Evidentne nevis.Vubec nejde o styl jizdy.Ten byl naprosto v poradku.Nema smysl se tu bavit s nekym kdo nevi oc tu bezi.
Ja nerikam,ze se mi taky nepovedla za 15 let sem tam nejaka ta nehodicka,ale rozhodne jsem z toho nedelal aferu.
Ja chtel radu od nekoho kdo vi co to znamena vezt kartony na paletach ve dvou patrech kdyz nemas kam haknout kurtny.Tedy mas,ale zase ti nemusi vyjit misto na sponu.
Kaslu na to.Uz to nemusim resit.
pon črc 25, 2016 7:25 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
úte črc 26, 2016 9:02 am

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

My kurtnujeme o bok navesu. Ale neviem o com sa bavite
ned říj 02, 2016 9:28 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Ačkoliv má jozin k naší práci asi hodně co říct, tak se musím trochu zastat splinteta. Vím asi o čem píše, jezdil jsem Geis, PPL, Toptrans.... šofer přijde k autu a bedna je už naložená, kdo toto z těchto a podobných firem nezná asi ani neuvěří co sou schopni skladnici naložit a hlavně jak. Třeba u Toptransu máš řadu nehomogenních palet, mezi tím volný kartony, bedny, železný tyče, roury na vzduchotechniku, nějakej pytel se zrním či psím žrádlem a na tom 10 kanystrů s kdejakým sajrajtem. Řada palet je naložena na sebe, většinou ta těžká nahoře a ted co s ní, když se k ní nemůžeš dostat, že by si měl snahu ji aspon trochu zajistit. Řada palet je nedostatečně zastrečkovaných a v základu i seskládaných. Stačí aby se kartony dole promáčkly pod váhou ostatních...paleta se nakloní o druhou a protože vedle je jenom nízká paleta 30cm, tak se to jistojistě sesype. Někdy stačí popojet zlehka od rampy abys zavřel vrata. Tady bych si nedovolil něco tvrdit o jízdím stylu. Stačí potkat nějakýho začátečníka v údolí zrcátek a prudké trhnutí či brzda je na světě, ale taky třeba padená paleta. A nemusíš jezdit ani jako širon.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned říj 02, 2016 10:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů