Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

K tvé otázce asi tohle: https://www.krimi-plzen.cz/a/bezohledno ... cna-zacpa/

Asi si mysleli, že tam tojíš jen tak pro zábavu, stejně jako ty paka tady v Plzni - nebo jako já, kdy jsem bránil ve výhledu do křižovatky
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob dub 22, 2017 12:59 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ja si nemyslim ze to je to same.Jak vidim auto stat nesmyslne uprostred silnice,snazim se dedukovat cim to asi je.Dosel benzin,motor zdechl,sofer je na srot,nebo tot,vse je mozne.Pokud vidis kamion v odstavnem pruhu,s dvema trojuhelnikama,vybuleny na bok,diskem na asfaltu temer,i prumerne inteligentni trucker musi vydedukovat ze ridic nedela paauzu v odstavnem pruhu.
Neřeším...
sob dub 22, 2017 2:16 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vsadím se, že všichni co troubili by ti poradili - at si to dáš jinam. Při složitější otázce jak nebo kam, by ses dozvěděl "nevím", nebo žes to měl prostě dojet...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob dub 22, 2017 3:10 pm

tatrák pája
Příspěvky: 375
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Řekl bych, že nevěřili, že ještě řidič dokáže vyměnit kolo. dnes každý volá asistenci a čeká na ně klidně i půl dne. ten šok je zaskočil a tak alespoň povzbuzovali klaxonem. :lol:
sob dub 22, 2017 3:33 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jozko, kdybych jel kolem, klidne jdu do monterek a helfnu. Nemam problem :wink: ...proc nekdo troubi v takove situaci nechapu. Ze by uz truckerska kultura dopadla na same dno?
sob dub 22, 2017 4:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Venca-stim bych souhlasil,asi to spadlo na same dno uz...Defektaru potkavam dnes a denne ,je to kazdeho boj,vzdy ho vsak objizdim nejvetsim obloukem,levym pruhem pokud to jde,i uberu,protoze vim presne co dela s autem na zvedaku jak metr kolem tebe jezdi lkw90kmh.Troubeni nepochopim a povazuji to za vrchol zhovadilosti a primitizmu.To je cela myslenka.
Neřeším...
sob dub 22, 2017 4:56 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak jsem za čůráka :-D

Odbočuju z vedlejší na hlavní doleva, kde se odbočuje blbě (provoz). Přijel jsem, zprava dodávka, zleva čistý tak jsem to tam fouknul...
A slyším troubení - hovno, před dodávkou jel ještě Superb, kterýho jsem bohužel měl za zrcátkem (asi, nevím kde by se tam jinak vzal)... Tak jsem se mu omluvil a jelo se dál

A po půl kilometru mi telefonující dodávkář odbočoval bez blinkru (a ostřeji na brzdy šel), takže jsem si taky zatroubil
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát kvě 12, 2017 9:23 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 16, 2017 7:45 pm

tatrák pája
Příspěvky: 375
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já mít šanci a kameru, tak to do něho pustim s celýma 50 tunama. Hasičům bych dopřál na výjezdu kávu, protože je mohlo podobný votroublo vybržďovat, a nemohli ho z té vaničky vystříhat
10 000kč pokuta pro majitele takového auta nic není, seberou mu noty, najme si řidiče, to není trest. zbořit a odklidit do šrotu, řidiče na 5 let zavřít a přišel by na jiné myšlenky. Tyto "lidé" na silnici nepatří
úte kvě 16, 2017 8:40 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Fejs je toho plný, pán je známý novátor :D
úte kvě 16, 2017 8:51 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jak to může dopadnout, pán si najme tým právníků, a ty z něho ještě udělají chudáka a hasiči se budou muset omluvit, za ujmu na psychickém zdraví, neboť má fobii z velkých aut, které mu neustále ubližují, tím že mu překážejí na cestách.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte kvě 16, 2017 9:06 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

4215: Vzhledem l průběhu se z toho nemá moc jak vysekat. A jelikož je v článku i důvod, zřejmě tak vypověděl (že mu vadilo troubení) a to není nic, co by ho obhajovalo.
Může změnit vypověd, ale k těm přestupkům co tam došlo (předjíždění na plné, ohrožení protijedoucího vozu), se nevykroutí ani za mák...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 16, 2017 10:50 pm

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

..pokuta ci trest je k nicemu, zverejneni plneho jmena, bydliste, pracoviste a velka fotografie pachatele a jeho vozidla vcetne RZ, pak bude prilezitost mu dat sezrat jeho vlastni medicinu :dance:
stř kvě 17, 2017 8:10 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29 píše:
úte kvě 16, 2017 10:50 pm
4215: Vzhledem l průběhu se z toho nemá moc jak vysekat. A jelikož je v článku i důvod, zřejmě tak vypověděl (že mu vadilo troubení) a to není nic, co by ho obhajovalo.
Může změnit vypověd, ale k těm přestupkům co tam došlo (předjíždění na plné, ohrožení protijedoucího vozu), se nevykroutí ani za mák...
Odbočující vůz měl dát přednost.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř kvě 17, 2017 1:48 pm

Suky
Příspěvky: 187
Registrován: stř srp 26, 2009 8:20 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Nechci v žádném případě obhajovat toho magora v Porsche, ale když půjdeme do důsledku i řidič hasičáku porušil zákon použitím zvukového znamení ve městě...
Nejezdím s truckem (ale montuji/spravuji jim převodovky :- )
stř kvě 17, 2017 5:23 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 9 hostů