Mýtné v Maďarsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Pokuta v Maďarsku

Příspěvek

Nemáte někdo zkušenost s pokutou v Maďarsku?

V květnu mě zastavili a za pár drobných prohřešků na kartě mi řekli, že to je ok, ale že malou pokutu mi dát musí. Napsal na papír cca 30 eur a že to dojde poštou. Teď mi došel šek na 150 000 Ft, cca 18 000 Kč. Dá se odvolat? Co když to nezaplatím a už tam nepojedu? Dík za každé info.
úte čer 20, 2017 9:38 pm

mtc

Re: Pokuta v Maďarsku

Příspěvek

Není to 18000 ale necelých 13 000 kč a těch prohřešků jsi tam musel mít asi víc jinak by tě takhle neosolili.Kolega dostal na Maďarech pokutu 800 € za to že měl přetažený výkon na kartě o 4 minuty.Maďaři se s tím nepářou.Kvůli takovým pokutám jsem šel od volantu.Teďka si udělám svých 8h v práci a výplatu mám jen o 4000 menší než když jsem jezdil a byl pořád ve stresu z vykládkových a nakládkových oken.
stř čer 21, 2017 7:38 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Pokuta v Maďarsku

Příspěvek

Měl jsem tam 3 přestupky a policajt mi na místě naznačoval, že to je ok, že bude prostě jen taková malá pokutička. Nehledě na to, že od všech přestupků jsem měl výtisky. Ale to je jedno, zajímá mě, jestli se dá odvolat, případně co když to nezaplatím vůbec? Klidně tam do konce života nepojedu, takže by to museli vymáhat u nás v CZ...

Jinak tady ty nesmyslné pokuty byly jeden z důvodů, proč jsem s ježděním před rokem skončil, teď jsem se jenom na 2 měsíce vrátil, ať otestuju zapůjčené tahače.
čtv čer 22, 2017 8:02 am

mtc

Re: Pokuta v Maďarsku

Příspěvek

Tam se odvolat tuším nedá.Myslím že by ti napařili ještě větší flastr,Maďarsko je v EU takže pokutu můžou vymáhat i tady u nás.Lepší je zaplatit
čtv čer 22, 2017 6:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Maďarsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti