Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

to je pravda,já teda když hledám kartu,mám co dělat,abych jí našel já,natož nákej bandita,kolega od nás jí měl v popelníku,v Itálii ho vybrali,ani pin nemuseli znát a škoda 30 papouchů,ani nemrk.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned říj 08, 2017 2:27 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Pin kod neni zadny problem pro ne.Jednu dobu se kradli karty ve stylu ze jsi chrapal,vesli do kabiny,vymenily tvou origo Shell nebo Uta za jinou,starou treba a nic jineho nevzali.Notas prachy navi nic.Rano jsi vstal ,kopnul do vrtule a jel.Jezdil si tyden treba nez si zjistil ze mas jinou,zamenenenou.Mezi tim uz nekdo vytankoval cisternu celou.
Neřeším...
ned říj 08, 2017 10:40 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Z A38 se nam stala ,,stezka lupicu,,stejne jak je uz davno A2.Berlin-Bielfeld.ta je uplne vyhlasena tam se krade i na autohofech uplne bezne.A A38??Minuli tyden nekolik aut od nas opravdu zoopdpovedne vyrezanych,z obou stran preventivne,kolega dostal od Polizei zetl nr.120,tolik jich prej vyrezali za jednu noc v okoli pumpy Eichfeld.A ja?Chrapu na Helmetal,vyjizdim jako vzdy v jednu rano,vyjizdim z lajny,v podelnem stani stoji jako prvni nemecka Scanie,novy model,a pred nim nacouvana asi cemtimetr dodavkaZastavim u toho,couvnu,zlomim to vic at vidim,dalkove a hadice z dodavky vede do topline .Takze klakson pulminuty vkuse,az se pan nemec vzbudil,a jel jsem dal at si to resi sam pres Polizei je prece doma.
Neřeším...
pát dub 13, 2018 8:07 pm

Djali
Příspěvky: 50
Registrován: pát kvě 23, 2014 7:24 pm
Bydliště: Slaný

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Jožin můžu potvrdit tu pumpu na A38 Eichsfeld. Tento týden ve středu ráno vstávám ve 4.00 hod chci vyjíždět ,obcházím návěs a z boku díra jak dvě pěsti a vyříznutý karton aby se koukli. Akorát malířské válečky nezaujali a nebo jsem je vyrušil. Zaklel jsem a jel do hajzlu. :evil: :evil:
sob dub 14, 2018 8:30 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Cela A38 uz stoji za pi.xu je uplne jedno zda na pumpe ci pwc,dira je stejna.Resenim je vyjizdet jak ja kolem jedne,to ti chuji teprve zacinaji kombinovat co slohnout.Policajti tam nic neresi,jak se rozedni a je svetlo resi se LKW kontrol,malo kurtu,rychlost pres 80kmh atp...Svet nema logiku se potvrzuje nadale,zakony jsou nastavene tak aby vicemene normalni clovek platil za nejakou takou blbost,ze se krade ve velkem pres noc se neresi,to by stalo moc potu prece nase policajty resit,nebo nemecka,to je jedno.
Neřeším...
sob dub 14, 2018 9:40 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Ono je to taky problem, vyject v jednu, kdyz zaparkujes treba v sest, v sedm a mas delat navic jeste jedenactku, to je takova rada na nic, na a38 mam diry pomalu pravidelne.
Je sice hezky, vyjizdet takhle v noci, pak asppn mas kde zaparkovat, ale takhle to proste nefunguje.
Casto vidim, ze na parkovistich pribyli kamery, hlavne na vjezdu a vyjezdu, zajimalo by me, k cemu jsou primarne urcene.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob dub 14, 2018 10:12 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Zlodějina

Příspěvek

Jenom krátce k těm policajtům. Asi před rokem mně vykradli na Berlínském okruhu, východní straně. Přišel jsem na to až v Rostocku na vykládce, když jsem rozpřáhl tandem a po otevření vrat mi na autě chybělo 15 beden dětských plín.
Tak jsem zavolal policajty, ti to zdokumentovali a kupodivu mi za půl roku přišel z Německa dopis, že mají ve vazbě Poláka, který jako člen organizované skupiny vykradl mimo jiné i "moje" plíny. Před dvěma měsíci mi přišla česky psaná pozvánka k soudu s naléhavou žádosti, že je moje výpověď důležitá.
No nejel jsem. Za prvé, opravdu jsem tehdy policajtům řekl všechno a po té době už si z té věci pamatuju míň a míň. A za druhé, oni mi napsali, jak platí náklady a to by ten soud byl pro mne zbytečný prodělek. No ale hoch má další stání a tak mi prý domů přišla v týdnu žádost o svědectví znovu.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned dub 15, 2018 1:01 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Tak to bych teda nerekl, ze by na nekoho prisli.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned dub 15, 2018 8:07 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

mi kdysi davno vybrali naftu v pelhrimove a policajti se taky pak asi po mesici ozvali, ze maji pachatele.
ned dub 15, 2018 9:58 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

To Německo je v hajzlu no. Já se snažím vždy dojíždět za Lipsko směrem domů. Kolega spí bez firhanek jak psal kdysi Jožin a minulej měsíc mu udělali najku na a38. A boudu mu před 3 rokama vybrali na stockru.
Já se kurtuju v boudě všude. Na novým autě si dam zámky na dveře. Náklad ať si ukradnou. Mě v úterý ve 3 ráno trefil Polák na Uhrech na A2 když zajížděl do spuru Já stál za prdelema. Vylezu ven a on ujel. Najížděl tam druhej tak sem.mu ukázal. Místa tam.bylo dost. No jen to skrabnul a mám starý auto. A malou díru v plachtě jak se to opřeli o sajtnu. Mám starej vrak tak sem to sral. S novým bych volal polizei.
Naposledy upravil(a) wckr dne čtv dub 19, 2018 10:49 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv dub 19, 2018 8:58 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Jojo, Nemecko je opravdu z hlediska bezpecnosti v riti, kazdou chvili najka atd. Tuhle jsem vezl 2 ocelove svitky, kazdy 11 tun, bal jsem se, aby me je neukradli :D No ale taky vozime kanystrovy olej shell na paletach, tam by to pro ne asi bylo zajimavejsi.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv dub 19, 2018 8:18 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Rada to je mozna na nic ale funguje.Nam co kdy vykradli naftu tak vzdy mezi druhou treti.Jak vyjizdim v jednu ,mam naskok :D .Rada pro tebe je teda jina,je treba byt vice vsimavy kolem sebe,vedet vzdy vedle koho stojis.Ja to delam tak jak zaparkuji,obejdu auto kuknu v levo v pravo.Vlevo treba polak,pozdravim hodim pat frazi a zeptam se kdy vyjizdi,on rekne treba v 6h,Ja treba ve tri bo delam jen devet.V tu chvily mam vicemene jistotu ze on te nevycoruje,protoze jak budu vyjizdet on tam jeste bude-na druhe strane to same,ten treba rekne ze dela jen hodinu.Otevru pivo,dopisu stazky prelestim si kola jako ma uchylka,dojede dalsi,ktery uz bude spat jak mi rekne,a i kdyby delal jen devet,ja pojedu prednim.takze taky klid.Pak jdu lezet.Navic mam fotografickou pamet na auta a firmy,to je nemoc,jmena si vsak nepamatuji.Nejvice nebezpecne je stani podelne kolem obrubniku,je sice fajn ze nejsi nalepeny jak sardinka a neposlouchas mtor od debila vedla co klimuje jak je dvacet stupnu treba(stacilo by mu okna otevrit),pro zlodeje nafty jsi ale snadna korist.
Neřeším...
pát dub 20, 2018 7:57 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

To je slozity, taky vybrali kolegu a kdyz zavolal polizei, tak starej policajt to teda sepsal a prej aufwiedersehen, ale ta mlada rekla noch etwas bitte a porad smejdila okolo auta, az vysmejdila, ze kolegu vybral myslim psonek, ktery dodelaval pauzu hned vedle ve spuru, ani nemel snahu uject, kdyz ho vzbudili a zjistili, ze ma plnou a taky peknej cajk v kastliku, navic bylo vsade pobryndano+dalsi dukazy, kapl bozskou a dostal na obe ruce hezky hodinky s retizkem, takze si myslim, ze konverzace je nekdy zbytecna, tady pomuze asi jen nejaky video nebo nevim. Vsimavej muzes byt jak chces, tuhle vedle me stal rumun, takovej divnej typ, navic se me ptal, esli nemam diesel na prodej a taky mi nabizel ruzny zbozi, tak si rikam, hochu, dnes bude lehky spani, ale rano to byl on, komu vykradli nadrz,to jsem teda cumel.
A jinak pokud je to mozny, taky radsi zastavim v pet odpol. abych stal kulturne a vyrazil nad ranem na o dost volnejsi dalnici a nemusel se plahocit nekde ve stau, jenze kazdy den to stesti nemam. A u nasich aut se teda nafta taky vybira kolem druhy rano, ma to i logiku, drive nebo pozdejc je na park. moc zivo.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát dub 20, 2018 11:09 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Na firmě byl kolega, kterej vylezl a napsal si čísla všech aut okolo a řidičům ještě řekl že jestli se mu něco ztratí tak že je.ma napsané. Kolikrát se stalo že psonek nastartoval a zaparkoval o kus vedle. Co vím tak.mu nikdy nic neukradli. :D
sob dub 21, 2018 9:41 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Kecy o psonkach primo miluji.Jen uplny debil ti vasaje nadrz sti m ze tam jeste bude stat jak ty budes vyjizdet.Naftu saje ten co dojede nad ranem a dela treba hodinu pauzu.Delej si ja k ty uznas za vhodne,mame to kazdy jinak.Hodne lidi to dela tak ze si foti auta,stojici vedle,nenapadne vsak.Staci se jen koukat a nemit zatazeno v poledne minutu po zaparkovani,takovy trucker ja snadna korist pro zlodeje.Mala rada na zaver,rumunske spz DB,AG IF jsou pozvankou na maler,litevske taktez,jen litva nema zadny system v spz,to znamena ze z ni nevyctes odkud z litvy to auto je.
Neřeším...
sob dub 21, 2018 9:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Fofik a 4 hosti