Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Zamčeno
MC777
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 05, 2017 7:55 pm

Hledám změnu, či spíše spolupráci, nabízím dlouholeté zkušenosti v řízení sk. B a vyježděnost..

Příspěvek

Zdravím srdečně, tam, kde nyní jezdím, jsem spokojený a maximální spokojenost je snad i se mnou :) (reference mohu poskytnout) . Doposud, cca. 2 mil. km, bez nehody na dodávkách a osobácích, jezdím na dohodu resp. na ŽL, veškeré papíry vyřízeny i raději včetně koncese do 3,5 tuny, veškerá pojištění samozřejmostí (odpovědnost a životní s kvalitním úrazovým připojištěním), pátky a víkendy doma. Denní nájezd cca. 650 km, v podstatě stálé a opakující se trasy Německo, Francie, Švýcarsko a něco i po Česku. Rád bych změnu, např. Rusko, Rumunsko, Bulharsko, chtěl bych se podívat, vždycky třeba i jen na otočku, do jiných koutů Evropy a k moři. Nabízím zkušenosti, spolehlivost, maximální loajalitu, časovou nezávislost, komunikaci a pohodový a srdečný přístup. Domluvím se základy německy, rusky, bulharsky, anglicky, slovensky a učím se indonézsky. Auto mívám doma a to bych chtěl zachovat. Aktuálně dlouhý Sprinter. Hledám pohodového "zaměstnavatele (spíše rodinnou firmu) v rámci "práce na dohodu" anebo ŽL k oboustranné spokojenosti a otevřenosti. Nic nechci tragovat anebo něco lámat přes koleno. Tuhle fázi dohadů a ježdění "skoro zadarmo", nevyspání, nezaplacené expressky atd.. pro nejrůznější lidi, kteří zatím zneužívají ostatní chlapy za minimální peníze, už mám opravdu za sebou, rovněž i ježdění s polorozpadajícími se auty a ježdění pod 2,5 Kč / km apod.. s tím, že za všechno vlastně může řidič. Pardón, ale fujtajbl.. Momentálně za prům. 35.000 Kč měsíčně fakturováno s výplatou 1x za týden. Prosím opravdu jen seriózně a pohodově. Rád se přizpůsobím a jsem otevřený čemukoliv :). Soukromá zpráva tady na fóru. Díky. Snad už končí tohle ožebračování řidičů jednou pro vždy..Doba tomu teď nahrává..
Naposledy upravil(a) MC777 dne pát kvě 18, 2018 10:33 pm, celkem upraveno 1 x.
pát kvě 18, 2018 12:02 pm

MC777
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 05, 2017 7:55 pm

Re: Hledám práci, či spíše spolupráci, nabízím dlouholeté zkušenosti sk. B a vyježděnost

Příspěvek

Jezdím jako většina, prostě mám sk. B a jezdím na ŽL jako řidič. Díky tomu, že mám i vlastní koncesi, což není tradiční, to máš pravdu, mohu jezdit a fakturovat. Většina kluků co znám jezdí na HPP, mají nějaký základ a potom něco za km, někteří ještě nějaké příplatky atd.. atd.. je to jenom na jejich dohodě s tím, pro koho jezdí. Svoje auto taky nemám. Já jsem se domluvil tak, že budu jezdit na ŽL. Mám úplně stejný režim jako většina, ale fakturuji každý měsíc to, na čem se dohodneme. Nic víc a nic míň :) . Ano, byl jsem jen krůček od toho, abych si zařídil vlastní autodopravu, ale zkrátka nechci. Začít bych mohl z fleku. Raději odjedu včas a kvalitně svoji trasu, dostanu zaplaceno a tak to jede dál. Jasně, podnikáním bych možná měl pro sebe 2x až 3x více, taky bych mohl mít svého řidiče, ale já prostě touto cestou jít nechci. Moc mne baví řídit. Dostanu se do míst, kam bych se normálně nedostal, rád si zajdu v průběhu cesty kamkoliv, kde to je zajímavé, odpočívám poblíž přírody, zkrátka mám ježdění moc rád. Teď jezdím jen stále stejné trasy a potřebuji změnu. Proto ten inzerát :)
pát kvě 18, 2018 7:31 pm

Zamčeno

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů