Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

JakubS.... tak je mám taky v prdeli stěrače, dneska mi je měnili ve furtu :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob čer 02, 2018 1:07 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

No ja ti jedu nekde po Francii,leje jak z konve ale sterace nemam nikdy na plno vzdy spise pomaleji,me to vadi ajk to jde rychle.ted se divam,ten levy se protocil,zustal dole viset :shock: .Kuwa zavada fakt jak na Liane,tak vylest ven do toho lejaku,klic a dotahnout to..... :shock:
Neřeším...
sob čer 02, 2018 4:23 pm

vn 2000
Příspěvky: 110
Registrován: stř lis 26, 2014 10:04 pm
Bydliště: Humenne

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
stř čer 13, 2018 8:05 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Jedu s tou herkou po DDR,v noci,nikdo nikde a citim ze smrdi nafta.Zastavim lehnu pod to a tece ztoho jak z V3S.Idealni stav,pulnoc.Auto normalne jede,tak to je asi prepad.Prespim v lese,rano volam a sef rika,servis mas 25km,dojedes tam?Rikam jo,pokud me teda nikdo nechytne.Dojedu do servis Grimma.Maly dopravce,co ma taky volva.Znovu me utvrzuje v tom ze cim mensi servis tim lepsi.Mechanik,stary praktik,me postavi na kanal a rika,tam mas hajzl,vedle spracha a do Penny to mas km,bud peso nebo si vem osobak volvo co tam stoji.Rikam ok,misto podekovani davam dva plechy Radegast,ten se klani do zeme.Vse to teda absolvuji dojdu zpet a trubka je venku.Prodrena od ramu,dira jak do riti :wall: .Idiot co to tak vymyslel.zavada jak na Liazce....Po 4h odjizdim pryc,motor mi na cestu umyl arvou,tak to mam jak nove ted.Uz je mi pomalu na bliti z Volva.
Neřeším...
pát čer 15, 2018 8:22 am

vn 2000
Příspěvky: 110
Registrován: stř lis 26, 2014 10:04 pm
Bydliště: Humenne

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

:D :D jozin jozin na tvojom mieste kvoli vlastnemu zdraviu zmenim zamestnavatela alebo poprosim sefka nech mi kupi inu znacku. Ak by chodil na T.F. isto by sam pochopil a Mercedes by ta uz cakal na dvore. 😉
pát čer 15, 2018 9:22 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Tak to s tou naftou mám už taky za sebou. :D :D :D Nejlepší bylo, na cestě jsem zjistil unik nafty, rychle do servisu, a teď to začalo. "Co s tím máte?" " Já nevím teče z toho nafta, jako by byla prasklá trubka nebo co a teče to někde okolo nápravy." "Hmmmm, tak věci se mají tak. Je tam to a to, a to se vyšoupe, tak to vyměníme." Technik auto ani neviděl, a přesně věděl co tomu je. Připadal jsem si jak ve škole když mě učitel zkoušel. :D :D :D :D Ještě tam chybělo, "Umíš hovno a chtěl bys pomník".
1.12 2017 :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát čer 15, 2018 9:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

vn-co si myslim to pisu.Co se vysere to napisu.Nenosim trenky volvo ani nikdy noszi nebudu.Kbyby vse fungovalo jak ma,nepisu nic.Vcera jsem radeji od stolu odesel na trajektu z GB,sedeli tam tvy krajane od Baloga a ti se hodinu rozplyvali nad Volvem 500.Nez toto poslouchat jdu si sednout k Polakovi a pokecam si radeji kde maji nejlepsi rizek v PL(rezen).
Neřeším...
sob čer 16, 2018 10:12 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

4215...jo mě asi ve 400K ty holendry nacvávací vymačkaný :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob čer 16, 2018 10:23 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

jozin ...WOE voni měli jen 500???? to bych si s nima nedal ani kofí.... 600+ ..jinak se s nima nemam o čem bavit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jako važně ...to auto mi sedí , i když má vady , jako každý ....po pul mega je na tom znát, že to už není ono .... převody občas rána :mrgreen: nelogický přeřazení když to jen lochtáš ,,,,, zvuk taky už takovej jako vykloktanej ...ale táhá furt stejně ...spotřeba stejná ( seru na to ...neměřim :mrgreen: )... zatim funguje ty dnešní PVC sou na jedno kopito...rychle poskládat a fíííí 500-600 a poslat to do kelu :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob čer 16, 2018 10:29 pm

vn 2000
Příspěvky: 110
Registrován: stř lis 26, 2014 10:04 pm
Bydliště: Humenne

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Jedno r.v. 2017 druhe funglovica 2018. 🤣🤣🤣 🖒🖒🖒 ty pudlo. Je zaujimave ze tu okolo poznam x dopravcov co maju FHcka e6 najstarsie ma cca650t.km (samozrejme ze to nie su dokonale auta) ale to co stale pises ty nezaziva fakt nikto. Preto ze stale beru dalsie. A to maju aj ine znacky. My na firme mame aj XF e6 a R450 e6. Najvacsie problemy ma Daf ale tvojmu fh sa nevyrovna. Za mna ak by nebol az tak velky cenovy rozdiel ako bol tak miesto tej 540tky by bola nova S500. 😎 no pockame si asi... (nemam nejaku iluziu o nas vodicov trucku ale ozaj neverim ze prave ty a to stale stretavas tych najvacsich tupcov asi...) inak ako nic proti tebe. Aj tak tu je dost mrtvo taak ze prispievaj dalej. 🖒🤣
sob čer 16, 2018 10:44 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

. převody občas rána :mrgreen: nelogický přeřazení když to jen lochtáš ,
Ty rány mám taky, to si říkám, že se ta špajska roztrhne, byl jsem ujištěn, že je to normál, to nelogický řazení mám taky, bylo mi řečeno, že mám jezdit na manuál.(Na co tam ten automat tedy je.)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob čer 16, 2018 10:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

vn.-je to pudlo,pojezdi si stim pul mega a uvidis sam.Uskakane to je jak koza.At si kupuji co chcou,ja bych si to nikdy nekoupil.Jinak k tem kecum ze se moje nepovedlo,mame jich asi dvacet,ja jsem treti stou trubkou prodrenou od nafty,spojka kompresoru klekla u vsech,Ad blue a baterie nepocitam tady radeji.Pubertaky ty fotky mozna ohromi,me to nechava davno chladnym.jedna vec co se povedla je ta dvojspojka,je to rodil nebe a dudy proti klasicke spojce.
Neřeším...
ned čer 17, 2018 12:11 am

wacky.mario
Příspěvky: 22
Registrován: pon zář 09, 2013 12:15 pm
Bydliště: Dubá

Kluci prosím radu na volvo fh od 2013

Příspěvek

Ahoj chlapi, nemáte někdo už zkušenost jak na posledním modelu fh sundat stropní tapecirunk? Děkuji za jakoukoliv zkušenost a radu. Chystáme se na nějaký montážní akce na střeše a nechceme si to ponicit. Případně kdyby někdo mohl dat vědět přímo na tel tak ještě líp. Číslo na mě 737dvatřisedm465, mám Whatsupp, stačí třeba sms, zavolám zpět;-) díky moc.
... kde ostatní jsou na laně, Magnum samohybný zustane...
stř črc 04, 2018 9:53 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Rozsypal se mi zamek,co je na sejfu,pod posteli.Doslova pod rukama,zamykam to na noc jak jdu chrapat,otocim klicem,vypadl dolu do sejfu a rozletel se uplne,ty planzety nebo co to je.Nekdo s podobnou zkusenosti??Jedna z mala veci na tomto aute,ktera byla vychytana,hned po stresnim okne,a pojebe se to :cry:
Neřeším...
pát črc 06, 2018 7:27 am

PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek

Dneska u 9 křížů
stř črc 18, 2018 5:59 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů