Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

jelda píše:No mě se stalo něco podobnýho. Jedu v Mělníku obchvatem a nevšimnul jsem si že tam je nechráněnej železniční přejezd. Teda já si všimnul ale byla to spíš nějaká vlečka do průmyslový oblasti. A já debil si to tam svištil asi 65km a najednou dva žlutý blesky, a bylo vymalováno. Takže překročení v obci o víc jak 30 km/h :cry:
Cítím s tebou kamráde :wink:
čtv črc 24, 2008 7:09 pm

Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

No tak me lapli v Brne mestaci predminulej tejden na 50-ce sem jel 68 a taky litr a 2 body tak sem se nasral a koupil si antiradar a vo te doby uz sem zadnej radar nepotka tak ani nevim jestli ho mam kurna dobre serizenej :lol:
čtv črc 24, 2008 8:13 pm

suhob
Příspěvky: 617
Registrován: čtv bře 27, 2008 3:17 pm
Bydliště: SR

Příspěvek

mne sa s tatom stalo nieco podobne akurat ze to nebolo prekrocenie o 30, 40kmh ale o 70kmh...na 70 sme isli 140 a merali doprotismeru autom...
čtv črc 24, 2008 8:20 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jenže antiradar je krátkej na leaser a tyto meření v budoucnu budou převažovat. Dále nepomůže na indukční smyčku v silnici a už vůbec ne na kamery, kterejma je Praha prošpikovaná. Bacha na jižní spojce ty kamery od Baranďáku jsou propojené až na Spořilov, takže kdo na to šlápne v nesledovaném úseku tak to má spočítané na Spořilově. Antiradar je na vyhození protože zvládne jen prapůvodní radarové měření. Leaser měří pár destin sec. a to až na 300 metrů a pokud ho zaznamená antiradar tak je už pozdě protože už je fotka uložená. Jediná obrana je oči jako ostříř :D , sklopená clona, znalost prostředí a třeba info v navi.
Volvo FL 614.
čtv črc 24, 2008 10:11 pm

suhob
Příspěvky: 617
Registrován: čtv bře 27, 2008 3:17 pm
Bydliště: SR

Příspěvek

a rusicka laserovyx radarov :D :D
čtv črc 24, 2008 10:15 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no ten mělník je na palici. loni někdo říkal , že to nemaj povolený tak nevim jak to je , ale mam pocit , že tam letos přibyla ta cedule co na ní píšou , že je měřeno radarem. nicméně je tam úplně na pikaču. loni mě to blejsklo, dodnes nic nepřišlo, tak nevim
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
čtv črc 24, 2008 10:18 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Mělník je profláknutej i v Liberci :D , dcerka se tam nechala vyfotit minulou sobotu při asi 40 km/h a manžel přesně věděl kde, montéři z jejich firmy už mají celé fotoalbum. :twisted:
čtv črc 24, 2008 10:25 pm

Uživatelský avatar
jelda
Příspěvky: 153
Registrován: ned úno 10, 2008 11:46 pm
Bydliště: česká lípa

Příspěvek

Jo Mělník je profláknutej, ale až když sem tam projel a všem to vyprávím. Před tím mi nikdo o tom neřekl a tedka všichni Nojó to nevíš, ten radar tam je už několik let :lol:
pát črc 25, 2008 1:07 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jirka Novák píše:ty kamery od Baranďáku jsou propojené až na Spořilov, takže kdo na to šlápne v nesledovaném úseku tak to má spočítané na Spořilově.
Faaaaakt? Neříkám, že to není pravda...ale slyším to poprvý...a mno...zatím mi nic nepřišlo...a že bych jezdil jen 80 v těch úsecích "mimo" kamer zaručit nemůžu :oops:
pát črc 25, 2008 1:14 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

jelda píše:Jo Mělník je profláknutej, ale až když sem tam projel a všem to vyprávím. Před tím mi nikdo o tom neřekl a tedka všichni Nojó to nevíš, ten radar tam je už několik let :lol:
No já to taky nevěděla, jinak bych holku varovala. To až když jsme to vyprávěly doma, tak že prý je to známé místo. :evil:
pát črc 25, 2008 1:39 pm

Helena

Příspěvek

Tak mám zase jeden pozitivní zážitek s policií. Nadměr s doprovodem policie v Brémách. Tak nejdřív zjistili, že podle povolení by měl mít kolega max. 60,3 tuny, nebyli líní, vzali si techničák, papíry od nákladu a spočítali, že má 63 tun. Dále první náprava od tahače podle povolení zatížená 8,5 t, podle tífu povoleno 7,5 :? . Byli hodní, řekli, že pojedem. Byli to dva motorkáři :D , ti jsou stejně vždycky legrační. Na A1 jsme měli projet pod dvěma mostama úplně vlevo, což znamená, musím zapnout zákaz předjíždění, aby nás nikdo nepředjížděl. Než jsme vyjeli, dali nám pokyny, jak pojedem. Pochopila jsem, že za druhým mostem máme jet hned do prava. Tak jsme vyjeli, po projetí druhého mostu jsem vypla zákaz předjíždění a zařadili jsme se do prava. Koukám do zrcátka, policajt chudák začal kličkovat přes všechny tři pruhy sem a tam a snažil se zabránit všem, co najednou chtěli předjíždět :D . Tak jsem honem rychle zapla zákaz předjíždění, čímž jsem ho možná zachránila :D a doufala jsem, že mě, až dojedem, moc neseřve. Později jsem pochopila, že mysleli za mostem přes řeku. Protože má náš staroušek docela vysokou spotřebu oleje, byl můj kolega názoru, že ten policajt kličkoval, jak se snažil vyhnout těm kapkám oleje :D . A nakonec mě ani neseřvali, asi došli k názoru, že to stejně nemá smysl a asi doufali, že se v Brémách zas tak brzo neukážu :? .
pát črc 25, 2008 3:26 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Faaaaakt? Neříkám, že to není pravda...ale slyším to poprvý...a mno...zatím mi nic nepřišlo...a že bych jezdil jen 80 v těch úsecích "mimo" kamer zaručit nemůžu :oops:
Tahle zpráva byla v novinách a od měšťáků co to mají na starost a umožňuje to softvérová změna v systému. Těch změřenejch bylo od začátku roku už přes milion a tak nestíhaj. Já jezdím se sklopenou clonou a mám vymyšlený zlepšovák jak zabránit nafocení :D . Pak nic neposílaj protože se nestíhaj dohadovat. Jen jasné případy berou.
Volvo FL 614.
pát črc 25, 2008 3:49 pm

Vegáč

Příspěvek

Já o tom Mělníku taky slyším poprvé... :idea:
pát črc 25, 2008 6:05 pm

Romaryo
Příspěvky: 307
Registrován: čtv srp 16, 2007 8:56 am

Příspěvek

Kde jsou v Mělníku kamery na rychlost?
sob črc 26, 2008 5:00 am

Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Jirka Novák píše:Jenže antiradar je krátkej..
Stacionarni kamery znam sou v Brne nastesti jen 2 a na mestaky(prave tem sem platil jedniny 2 pokuty v zivote za rychlost) s radarem v aute to zatim staci takze navyhozeni jak pro koho...Po Praze jedu tak max 2x do roka ale tam stejne nemam sanci prekrocit jen tak rychlost protoze se tam stoji furt v kolonach........ :wink:
sob črc 26, 2008 8:16 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů