Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Ja si koupim nejakou levnou plynovou,za 1200kc uz neco kupis,povoleni ani zbrojni pas na to netreba prej a v Dover to nekde zasiju.
Neřeším...
sob zář 15, 2018 6:21 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Jozin, ak ti to náhodou objavia, tak asi bude mega pruser.
sob zář 15, 2018 6:23 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

to ja vim.nuz mi uz zlomil,bo byl prej dlouhy.A to byl na chleba.blb.da se to zasit,uz ted vim kam a neni to v kabine.navic z ni nikdy predtim nevystrlim...
Neřeším...
sob zář 15, 2018 7:37 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Neviem či to za to riziko stojí. Robím v spolupráci s inými zložkami a ver mi, že tie "tajné" úkryty sú veľmi dobre vytypovane a sú rôzne "techniky" na ich rýchle nájdenie. Držanie zbrane a jej prípadne "pašovanie" je v dnešnej slnieckarskej dobe veľký pruser.
sob zář 15, 2018 8:24 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

jozin.. plynovka je k hovnu a když narazíš na šmejda, je finito... když už tak kesr, pendtek s kesrem , trubka, bejsbolka ....a jelikož si většinou sám a okolo samej posranec , nezbyde ti než ujet když to pujde nebo ho přizabít (lepší zabít ...jistota) dokud kesr působí... od PC snadná rada ..v realu je to horší.... když to "klapne" tak budeš jen vyškrabovat černý maso z klipsen.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob zář 15, 2018 9:07 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Presne by som sa uberal cestou kúpiť veľký kaser /vyzerá ako hasicak / a "pohrať" sa s obalom aby to vyzeralo ako originál hasicak. Má to neskutočný zastavovaci a paralyzujuci účinok aj na veľkú skupinu ľudí a ver mi, že keď to pouzijes tak do pár sekúnd ležia desiati na zemi. A pred prípadným súdom veľká šanca byť zbavený obžaloby.
Ps: pri použití, pozor na smer vetra :dance:
sob zář 15, 2018 9:14 pm

motor-head
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 07, 2013 7:39 pm
Bydliště: cz

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Mě pomohla kdysi na Rajce, nově nafasovaná hadice k dekalamitce. Na konci mazací špička. Od té doby sem přikoupil i nějakej slzák. A kudlu uton. K tomu kameru. A o víc se postará osud.
ned zář 16, 2018 10:37 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Jako ze ta plynovka je na straseni vrabcu maximalne?No nevim.Nejsem expert zadny .Mel jsem to dnes v ruce a ja bych nepoznal rozdil od normalni zbrane.Kraval taky a urcite bych nechtel stat pred tou hlavni.Basebolka blbost pro me,nuz taky.Uvidim.Jako asi bych se na to vysral ale ta anglie se stava uz neunosna,aspon pro me...
Neřeším...
ned zář 16, 2018 1:24 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

mám kolegu co má zbroják a doma nějaký železa včetně samopalu a dost se o to zajímá i s pohledu psychologie a ten tvrdí že zbraň není na strašení. Pokud ji vytáhneš tak máš střílet. Nejdůležitější je odhadnout kdy ji vytáhnout a kdy raději zmizet.
ned zář 16, 2018 1:39 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

V roce 2000 cca jsem byl prepaden v Rusku.U Moskvy.Mobily tehda nebyly.Nebudu to rozepisovat cele,dojel jsem pred moskvu,zavolal od Mozajsku na tel cislo,ze jim vezu to co vezu,jen telofon byl odposlouchavan a misto zastupitelu te firmy dojel falesny ,,Ivan,,co vse slysel co jsem rikal.Jak sme si pojezdily po mese tam a zpet,chtel me evidentne zmast a ztratit se(navi ani mapy neexistovali)doslo mi ze neco neni ok.Pri pohledu na nej,2m +,kozena bundaa pod ni boule,mi to docvaklo...To brzo...Chlap si v Liane sedl uplne vedle me,na tunel,vytahl zbran prilozil ke spanku a rikal mi konec hry...Game over se tomu rika??To je jedno,boty z Otrokovic za 120 000dolacu uz jsem videl slozene nekde ve sklepe a ja sd iravou hlavou nekde v bazine kolem moskvy jako ze jich tam lezi tech nepohodlnych...Do dnes nevim zda to byla zbran,nebo atrapa,to je jedno,Studilo me to u spanku jen..Jen se prepocital trosku bo jsem dojizdel ke gajce zrovna,krokem,(policejni stanice)on dal zbran dolu,policajt by to mohl videt ja sebral posledni odvahu vyskocil ze auta,rucni brzdu zatahl jeste a letim za policajtem,jak Bolt.Cekal jsem vystrel.A nic,Nic se nedelo.Nikdo to nezmackl....Tak jsem tady dal,chlap utekl mezi autama do pole.a ja ziju.Takze on to taky nezmckl a mohl.To mas tezke.
Neřeším...
ned zář 16, 2018 1:58 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Driver, ten tvoj kamarát má absolútnu pravdu. :clap:
Jozin-chápem tvoj strach, ale v tej situácii by ti bola akákoľvek zbraň zbytočná.
ned zář 16, 2018 2:34 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Jozine nezlob se na me... Prvne pises ze spis nekde v pumyslovce kde bubaky pak vyhodis a najednou shanis plynovku... Co hlidany parking v Dunqirku? Nebo Ti to sef nechce platit?
ned zář 16, 2018 6:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

ju jo-ja bych to nenazval strach.Jen holyma rukama je vytahovat ven ...Vestinou spim na Postel,prechod NL-B.Tam se nastupuje ve velkem stylu,je jedno zda stojis smerem tam ci zpet.I kdyz to je 240km od pristavu.Parkoviste primo v Dunquirke nic neresi,pro me to tam je daleko,penize sice nepotrebujes na placeni protoze to zaplatis B mytem,takze to je v klidu,ale stejne ti tam nalezou primo na lodi,viz kolega minule.Takze vlastne vyhozene penize za to parkoviste.Jinak pistol jsem mel u hlavy jeste jednou,primo od Policie Pl,v Warsave,rok pred tim,to tam byla jeste dzungle uplne,to me predjel PL Polonez policejni a ten mi zdelil at mu dam CB,ze v PL se vysila tzv v pulkach tudiz ho mit nemuzu,poslal jsem ho do riti a chlap vedle sedici u me v aute uz to natahl :D .100DM to tehda poresilo,to jeste bylo PL dzungle.
Neřeším...
ned zář 16, 2018 7:25 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Tak bud na Crisnee nebo az placene v Dunqerke. Ale je fakt ze anglii moc nejezdim ani o ni nestojim. Ale Ty Jozine asi jezds nekama vrchem bo Banik pi## :D
ned zář 16, 2018 8:24 pm

Staník
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 07, 2010 5:04 pm
Bydliště: u Jihlavy

Re: Zbraň v kamionu?

Příspěvek

Plynovku bych za sebe opravdu nedoporučoval. Sám jsem s ní měl průšvih, jak mraky před cca 20 lety na Strážném.. Ani jsem jí neměl úmyslně, jen jsem na ní tak nějak zapomněl a Němci mi jí našli při namátkové prohlídce v batohu. Tehdy mě to stálo tu pistoli, asi 8.000Kč a ještě nějaké úřední tahanice. :doh:
Stejné to bude i dneska a je jedno, jestli to bude pepřák, paralyzér, nebo plynovka..
pon zář 17, 2018 7:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů