Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

TO admin: se omlouvám dával jsem to tam z mobilu s tím že až budu navečer na PC tak to upravím..
ned lis 11, 2018 4:21 pm

ateliersk
Příspěvky: 328
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

herrywood píše:Nevím jak se to zdá vám ale mě příjde BSR jako náš nejprofesionálnější tým. Je vidět že to dělají na 150% a dělají to fakt dobře a výsledky jsou vidět. To mi třeba chybí u BGR, ti jedou sice na 100% ale nějaký extra progres tam prostě není vidět.
ale zase ma BGR nejlepsi PR ze vsech tymu, rekl bych ze ho delaji tak na 150% :mrgreen:
ned lis 11, 2018 4:33 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

No pěkný video ještě závod nevyhrálo že :D
ned lis 11, 2018 4:35 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

herrywood: ale sponzory a tolik potřebně peníze na cestě k úspěchu přitáhnout dokáže
ned lis 11, 2018 4:41 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

herrywood:
No a mě se zas zdá, že to je naprostá kravina. :lol: Co znamená nejprofesionálnější podle tebe? Podle mě je největší profesionál Tomáš Tomeček. :lol:
Filip Nikl
ned lis 11, 2018 4:45 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

No možná máš pravdu a zvolil jsem blbé slovo a spíše jsem měl říci nejprogresivnější tým ...
ned lis 11, 2018 5:07 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

Žvásty.
ned lis 11, 2018 6:54 pm

TomZ
Příspěvky: 450
Registrován: čtv led 12, 2017 6:57 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

Jednou se stalo, že měli lepší výsledek než Buggyra, JEDNOU. Tím netvrdím, že profesionálnější nejsou, ale výsledky to zatím nedokazují právě.
ned lis 11, 2018 7:11 pm

PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
ještě trochu Sedlčan..
ned lis 11, 2018 7:32 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

Každý tým se to snaží dělat nejlépe jak umí a může si dovolit. Podle jednoho roku nelze soudit, že Buggyra to nedělá profesionálně. Ano, sice letos nejezdili, ale dá se to pochopit když neměli uzavřenou smlouvu s Tatrou. Přece kvůli Dakaru neohrozí svojí budoucnost. Minulé roky si myslím, že jezdila Buggyra po soutěžích nejvíce. A vzpomeňte jak profesionálně a monstrózně vypadal tým Bonver Dakar Project a kde jsou teď? Takže bych tady nesoudil, jestli je profesionálnější BSR, Buggyra a nebo Loprais. Buďme rádi, že občas potrápíme i Kamazy a nyní díky Martinovi Prokopovi jedeme jako malá zemička špíčku i v autech.
ned lis 11, 2018 7:43 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

Já letos dosti věřím Aldovi, myslím že Maroko ukázalo, že jdou správným směrem a těd dělali velkou repasi auta včetně motoru, takže doufám že budou dobře připraveni :) A hlavně někde od dakaru 2010, pojede konečně 2x dakary za sebou se stejným autem, takže to taky bude výhoda, že ví co od něj čekat..
ned lis 11, 2018 8:07 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

Já nikde nenapsal že to BGR profesionálně nedělá. Ale progres a tah na bránu je prostě vidět u Macíků.
Uzavřená smlouva s tatrou ? Tak to co je ? Macík má za zadkem nějakou továrnu ? Loprais ? Pokud BGR myslí něco vážně tak se snad i bez továrny obejde. Nebo proč jiní to bez tovární podpory zvládají ?
Kdyby nebyla podpora tak BGR zruší celý projekt dakar ? hmm to mi přijde že to teda stojí na chabých kořenech ... Ale zaplať Pán Bůh za ty dary že jedou 2 auta ...

Barth racing NEJEDE na drk https://www.barth-racing.cz/novinky/tym ... xBpziwDj68

Fotky a video na FB Franty moc povedené.
ned lis 11, 2018 8:30 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

Ale Macík a Loprais jedou "pouze" Dakar. Buggyra k tomu ma i okruhy v Evrope a Cine. A vis co si treba domluvili na zacatku projektu s Tatrou? Ja tedy ne . Treba kdyby nemeli tu tovarni podporu, tak dakarsky projekt ani vubec nezacinaji. A jinak jednu chvíli to i vypadalo, že Martin Kolomý se poohlíží po jiném týmu. Tak ty bys do toho pral penize kdyz bys nemel ani jezdce, ktery muze vyhrat alespon etapy? Podle mě ty tymy nelze srovnavat, kazdy je v jine situaci a jak rikam, buďme radi za vsechny!
ned lis 11, 2018 9:03 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

No Herry spíš má chabý kořeny to co píšeš. Srovnáváš jabka a hrušky...
Ano Macíkům se teď daří. Postavili nové auto, vyvinuli nový motor, měli konečně taky trochu to štěstí a dojeli dobře Dakar. Myslím si že pravý důvod je ten, že si jim hlavně povedlo sehnat peníze, aby to všechno zvládli. Mohli ladit, testovat, jezdit. Jen tak pro zajímavost. Kolik byste řekli, že je třeba ta sobotní sranda stála? Na BSR se nepřejmenovali jen tak pro nic za nic. :wink:

Ono to totiž není o továrně jako takové, ale o hlavním partnerovi a té sumě, kterou se od někoho podaří sehnat. A u Tatry je to ještě horší v tom, že to je celé atyp, kde když se v tom nebude angažovat fabrika, tak se nedá postavit podvozek který bude konkurenceschopný a zároveň se nerozsype. V tom to má Buggyra ještě horší. Ano kdyby nebyla podpora Tatry, tak veřím, že Buggyra dakar zapíchne, právě proto, že to myslí vážně. :wink:

Další paralela MKR. Až V. D. Brink řekne dost, tak Kress končí. A nebo bude muset rychle hledat nového partnera. De Rooy - Iveco a Petronas, to samé.
Filip Nikl
ned lis 11, 2018 9:04 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakar 2019 - první zprávy

Příspěvek

BGR v tom je s tatrou od samého začátku ? nebo k ním tatra přišla až po prvním dakaru :think:
To že se říkalo že by šel Kolomajz o dům dál bylo právě v souvislosti s tím že se nevědělo jestli to budu u BGR ještě na pořadu dne nějaký dakar. Nevím kde by tak jinde Kolomajz šel... jedině k Macíkům nebo svůj tým, zahraničí asi ne, tam je jazyková bariéra mám takové tušení.
Já jen chtěl říct že se mi ta jejich práce fakt líbí a tím jsem neshazoval ani BGR ani Aldu.
Osobně jsem zvědavý na výsledky nadcházejícího dakaru jestli to u BSR bylo a je jen o štěstí nebo o důmyslné přípravě
Píšeš že tatra je atyp a bez fabriky nejde postavit konkurence schopný stroj ale vždyť Aleš taky jede tatrou a nemá za zády fabriku takže asi to postavit jde :D BDP podporu neměl ale tam to ztroskotalo na něčem asi úplně jiném :D
ned lis 11, 2018 9:34 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů