Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Kdo máte novější osobák, tohle byste si měli přečíst http://www.auto.cz/nespolehlivost-bater ... jet-125770
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv led 10, 2019 3:02 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne pát kvě 10, 2019 4:12 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv led 10, 2019 3:48 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

tak tento kamion uz stoji vyse mesiaca na svinesunde na norskych hraniciach. to sa majitel prehne🙈


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob led 12, 2019 9:34 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Peťo , jeden utečenec Oltransu byl kdysi dávno 10 dní můj zaměstnanec, stálo mě to 60 litrů :evil: :evil: :evil:
sob led 12, 2019 9:49 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ľuboš - počítam že tu tiež bude problém so soferom, keby bolo niečo S autom tak by dali auto pod zamok na parking V pozadí foto. Fotil som ho začiatkom decembra, a toto my poslal kolega V tyzdni
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned led 13, 2019 3:41 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

pon led 14, 2019 12:00 am

Jardysu
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 17, 2019 7:11 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Chlapi to je můj kamion :) Co vás trápí a co potřebujete vědět?
pát led 18, 2019 3:10 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jardysu - to modre volvo s plachtou na svinesunde je tvoje?
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát led 18, 2019 9:07 pm

Jardysu
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 17, 2019 7:11 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ano to modré Volvo co tam stojí od 20.12 je moje
ned led 20, 2019 8:49 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To už tam pomalu zapouští kořínky. Co se přihodilo?
ned led 20, 2019 8:52 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

myslim ze som ho fotil uz skor jak 20,niekedy kolo 17 tusim, no mesiac tam uz je urcite. ty si u neho? odla toho jak bolo zasypane snehom my neprislo ze by bol kolo neho nejaky pohyb 🤔 co sa stalo ze ta tam odstavili a dalej nepustili? keby pneu tak uz je to prezute a stoji to pred gumarnou nez to sef zaplati,keby nieco na aute kaputt tak stoji v servise,keby bolo nieco s vin cislom nebo tak,tak to stoji v tom oplotenom areale,keby zle papiere tak sa zaseknes uz na kgh,keby prelozeny,tak po telefone objedna sef 3osak,co ti to kusok potahne a prepnete zpatky,jediny clanok,ktory mohol zlihat ma napada sofer (iba moja domneka,nazor),mozno prepadli ridicak,nebo obcanka a nepustili ho dalej a sef nema druheho sofera. keby bol pruser s alkoholom ci fetom,tak by nam sem nepisal😅 Toz prezrad co sa stalo?
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon led 21, 2019 12:15 am

Jardysu
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 17, 2019 7:11 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Udělali šoférovi technickou a zjistili nesouměrnost brzd, bylo potečeny servo a ještě 7stran A4 závad :) tak se náklad přeložil šofér dostal papíry a klíče a místo toho aby odjel kamionem dom tak si zavolal mlady a ti pro něj dojeli a kamion tam zůstal. Prý mu Noři řekli že odtah do servisu a spravit. Tuto variantu jsem odmítl protože servis by byl dražší než celé auto. Tak že odtah do CR jenže ten stojí min 100tis. A pří reálné ceně soupravy asi 180tis kč je to už na zvážení jestli ji tam rači nenechat :) jinak mu minulí týden volali Noři z hranic, že jim to tam zavazí at si to odvezu domu po vlastní ose že netrvají na odtahovce a ani na servisu. Těžko říct jak o bylo ve skutečnosti protože šoférovi věřit nemůž protože je strašně ulhanej a blbej. Taky nepochopím proč když dojel do přístavu v 18hodin nepřejel hranice ve 2hodiny ráno aby se vyhnul kontrole a byl klid. Rači jel v 10 dopoledne aby ho chytli a nastali problémy :) přitom jel poprázdnu dom
a stejně by musel po cestě udělat 9tku . Všeci se diví kdys dostal eurolicenci, tp,klíče proč teda neodjel dom. A když jsem mu domlouval taxika za 100e na nádraží a pak autobus do prahy za 3200kč a byl by 23.12 v 18hod v praze tak nechtěl a rači volal mladém a ti pro něj jeli osobákem a vratili se domu 24.12 večera údajně je to stálo pomalu 20tis. Tak marně přemýšlím jestli má mozek v hlavě!
pon led 21, 2019 10:05 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

hmmm tak to nasere,akurat ta trochu poopravim. keby siel o 2rano,alebo o 8 ci 17,je to jedno,kontroli su furt,bez kontroli sa prakticky do norska nedostanes. takze sa v tomto zlobit na sofera nema vyznam,neovlivni to a cakat na parkingu az kontrola skonci nemoze,moze tam stat max hodinu a pal uz mu busia na dvere. takze v tomto byt na sofera nasraty nema vyznam😉
tak ono pokial zaplatis opravu tak by to malo byt ok,teoreticky,nam ked nieco najdu,tak urobia zapis, auto moze v norsku vylozit,ale uz nesmie nalozit,vlastná skusenost pri kontrole v trondheime,velke rozdiely v brzdach na valcoch,urobili zaznam,vylozil som, a po prazdne do svedska na servis.
Slo by ze by si sem tie protokoly so zavadamy nahral? celkom ma to zaujíma, pretoze aby takto lkw odstavili som za tie roky nezazil. vzdy sa da s nimy domluvit,tych kontrol som mal uz xy.
pokial si majitel auta,mal by si to riesit,inak ti pride ucet ze to firmu polozi,nepocitaj s tym ze to nejak dopadne,nebo ze tam auto zostane a oni to nebudu riesit😉 norove su fajn,ale jak pride na lamanie chleba, tak si zarataju kazde uprdnutie a to stanie na tych hraniciach kostuje 250e na den🙈
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte led 22, 2019 12:05 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jardys: ty asi nebudeš normální..pošleš šoféra přes půl evropy s vrakem a ještě chceš aby kličkoval mezi kontrolama, pak se ještě na něj nasereš, dyť ho tam klidně mohli posadit do basy. 180 tis za soupravu, která bude jezdit Unii, no to je kkt :wall: všechno těsně před štědrým dnem, chtělo by to slyšet ten příběh i z druhé strany.
úte led 22, 2019 9:18 am

Jardysu
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 17, 2019 7:11 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ale musíte si uvědomit jednu věc já nikoho nikam nenutil jezdit! Jen sem řekl je tu možnost jet do Norska a zpátky po prázdnu chceš nechceš! A cz - no není unia jo je to mezinárodka! A jen jsem řekl že nechápu jednu věc proč ty hranice neprojel večer kdy ty kontroly nejsou tak intenzivní jak přes den. Přes den každej vidí že de o starší auto a berou ho hned. Kdyby jel přes noc a chytli ho OK beru je to smůla, ale přes den je to jasný. A když nikam nespichal proč jít problémum naproti že. A ruku na srdce když je zboží přeložený dostanu papíry od auta tak do něj sednu a jedu domu To bych udělal já a dalších 10šoférů :) Ale já se na něj nezlobím sednu do osobáku a dojedu si pro to auto úplně v klidu do norska udělám si takovej výlet. Na takového šoféra se nejde zlobit na konci listopadu mi třeba udělala z návěsa kabriolet protože mu někdo řek že ten most podjede a zas je to má chyba že sem mu dal klasický návěs protože měl mít nižší :D proč mi to jen neřek já bych mu dal menší aby chudáček neměl nervy :wall: chlapi ale je k mání Vy budete mít ve firmě frajera a ja o starosti mín :lol:
úte led 22, 2019 10:33 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 10 hostů