Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Martin- neblázni :lol: Jenom sním :pray: Ale kdyby, tak už toto.
ned pro 23, 2018 9:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Kubo by me zajimalo proc se zrovna ve vasi firme propustelo a to hned tri ?Pokud to neni tajne teda.Prace ubejva nebo to jsou obr troltli,tzv .furt neco-guma,naraznik,hadice....
pon pro 24, 2018 1:32 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Prý byli často marod. Hlavně se vrátili dlouhodobě nemocní Němci a dovolenkari, tak byl přebytek. Zas až bude sezóna tak budou hodni. Teď jezdí všechny auta, tak jsou zase na koni. A tak furt dokola.
pon pro 24, 2018 2:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Kapitalismus v plne krase.
pon pro 24, 2018 5:37 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Jose Rabano

Příspěvek

čtv úno 07, 2019 10:28 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ty taam mas mrdnik kolem sebe :D ,sranda neboj,kazdy to mame jinak prece,taky Martin 440 nemuze videt nic ven :D .Jo,kolega Petr,podle noveho nerazniku,ten puvodni nechal nekde v Nemecku rikal.Jinak sportovaec,nekurak,fajn chlap.
sob úno 09, 2019 4:53 pm

mr65
Příspěvky: 167
Registrován: pon kvě 27, 2013 5:15 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ještě k té debatě o autech a motorech : Preference má fakt každý někde jinde, možná by se mi líbilo řídit nějakou V8, ale jsem prakticky založený člověk, který navíc nerad vyhazuje peníze oknem, auto mám pro každodenní použití a chci po něm, aby mně bez problémů a co nejlevněji dopravilo z bodu A do bodu B. Měsíčně najedu v průměru okolo 2,5 tisíce kilometrů, takže volba padla na koncernové TDI, dá se s tím jet za 5 litrů, cenově rozumné díly na to mají v každém Auto Kelly, spravit to dokáže kdejaký jouda v garáži.. A chci si ho nechat dlouho, tudíž se o auto dobře starám, zacházím s ním slušně a tankuju jen naftu bez bio sračky u EuroOilu a ještě do ní přidávám aditiv VIF.
Ovšem moje preference a potřeba je pohon 4x4, v zimě jezdíme často na hory ( a například letošní zimu jsem už v Alpách v Rakousku a Itálii byl párkrát za 4x4 vděčný ), od jara do podzimu cesty na chalupu, která je v kopci a k ní hrbolatá polňačka, na kterou když zaprší, tak bez čtyřkolky bez šance.
Poněkud jiné preference mám v práci. Jsem už ve věku, že do ní chodím jen proto, že potřebuju tu výplatu. Vím, co mám dělat, nikdo si mně nevšímá a nebuzeruje, splním úkol jak nejlíp dovedu, bouchnu dveřmi a jdu domů. Důležité je, že za 6-7 hodin na šichtě firma dobře zaplatí. A že řídím starou hnusnou plečku, dvanáctiletého Dafa, ke kterému by se většina pánů kamioňáků štítila přiblížit na tři metry, je mi úplně putna.
Píšu tu na Jožinovym fóru takový román, bo se mi chce a mám čas, tak nebuď, Josef, nasraný...
sob úno 09, 2019 6:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

me nasraneho nepotkas temer.k autum-resenim je mit vice aut.Uznavam ze je kokotina startovat rano 300koni pro housky do kramu kilometr,to sednu do Fobie HTP a neresim.Na druhou stranu musim rict ze poctiva V8 bez turba se nejak moc nesere,mel jsem dve v Jeep,to jsem ani o tom nevedel,krome oleje zadne investice,bavor tam ma te elektriky podstane vice ale taky gut-k kamionum.volvo trenky nikdy nosit nebudu ,i kdyz jezdim jen snema,ja uznavam ciste linnie,zadne kokotiny vlajecky strapce plasaky policky volanky zadna kyc nesnesu.Jen hlinikace kola musim mit furt ciste,to je ma uchylka.Kazdy to mame jinak ale a ja to vim.
sob úno 09, 2019 8:01 pm

mr65
Příspěvky: 167
Registrován: pon kvě 27, 2013 5:15 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Obrázek

Jo, více aut, dobré řešení, ale to bych musel mít garáž jako manžel moji švagrové, vzadu je BMW 5, čumák je od BMW 7, to jsou auta na běžné ježdění, Porsche a Lamborghini je pro radost..
Když jsem žil v Opavě, tam bych býval místo na parkování více aut našel, ale v Praze to je úplně v prdeli, ze šichty přijíždím mezi jednou až druhou hodinou v noci, kroužím po Spořilově jak cyp a nemám to kde odstavit.
Naleštěné disky u kamionu jsou krásné, ale té roboty s tím.. Já je mám všecky úplně rezavé, tak to neřeším. Vlastně nic neřeším, bo celé auto i tandem jsou všude samá rez. A v kabině nesmí viset vůbec nic, absolutně nesnáším, když se mi za jízdy před očima něco hýbe. No nic, je čas jít na večeři, valim si kule v hotelu v termálu v Maďarsku.
ned úno 10, 2019 6:43 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

ja jsem teda na terenaky, motorky a ctyrkolky, ale taky bych potreboval aspon 10 stroju,od BMW mam rad akorat motorky,nicmene starym zralokem by me nikdo neurazil,no a pokud jde o atmosferu v benzinu,neni nic vykonejsiho a spolehlivejsiho.Kamaradovo VW 3,2 benz. sice zere 9l,ale nic to auto nechce,zadne kurvitko jako vaha vzduchu, turbo apod. Takze kdyz odecte poruchy novych naftaku,jako by jezdil za 5l.
No a na aute mam navic jen policku, ktera mi extra ve vyhledu nebrani,abych mel kam polozit jidlo, pivo a video, pak ofuky, abych mohl vetrat ikdyz prsi a to je cele, nechapu,jak nekdo muze mit zaclonky prez pr. okno nebo z boku, me by to dost vadilo, nemit rozhled.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned úno 10, 2019 6:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To mu zere malo...Ja mam prumer za 7 let 12,6 litru :Dprumer... Presto bych nemenil,neresim turba vstriky spatnoou naftu,studene starty atp.Cvaknu a jedu.Parkovani u baraku neni problem kde to odhodim tam to stoji,navic to tady ani moc nezamykame kdo by to bral take kramy :D
ned úno 10, 2019 10:36 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

tak on rika, ze mu to bere tak 9 podle pocitace kdyz jezdi predpisove,jinak to nijak extra neresi, hlavne ze jezdi.Me taky auta moc nezerou, vezmou si vzdycky jen tolik,kolik tam naleju, nikdy ne vic.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon úno 11, 2019 6:07 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Tak ona ta VW 3,2 není žádnej zátrak a dle spotřeby jezdí prakticky zadarmo.
pon úno 11, 2019 8:06 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Kazdy spravny cech resi jen spotrebu.alfa omega.zere ti to 5??bomba auto,hotove tecke.Ja znam zanovni passaty,cesky ideal,v kombajnu samozrejme,co neujeli ani 100 000 a motor kaput.oprava za x tisic,pak si ten hnup sedne vedle me v hospoda a vysvetluje mi ze jezdi za 5.... :shock:
pon úno 11, 2019 7:21 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

fahrer:proc? me se to celkem libi, prevodovka naky to dsg nebo co, je fakt, ze jsem to neridil,jen se vezl, pac co nechci koupit, to nesoferuju, vyjma kamionu samozrejme.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon úno 11, 2019 8:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů