Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

Už by mělo ŘSD začít otevírat stavby nových parkovišť, aby do konce roku přibylo alespoň pár nových parkovacích míst. Zatím když se tak koukám, tak nikde nic není vidět.
Ono se to asi udělá zase po česku. Otevře se parkoviště u Kroměříže a bude splněno. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 25, 2019 10:03 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Nestavi se nic.a to u Km je vysmech vsem ridicum,minimalne pet le zeje prazdnotou,aby te nasralo vecer jeste vice kdyz nemas kde zastavit.pres den slouzi jako buzer plac policie s vahama,vecer na nem brusli maminy s detma.za deset let najdou nejakeho najemce ktery tam postavi shell treba,pak to otevrou snad
sob kvě 25, 2019 6:30 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

Vlastně, když to tak vemem, Kroupa už tam není, ba ani jeho nadřízený Ťok tam není, takže ti co to slibovali už nemusí nic plnit, takže jede se dál a budeme čekat na další kolaps a na další sliby o nových parkovištích. :D :D :D
A opět voda na mlýn institucím typu Truckjobs, jak poradit dopravcům, jak se hledá místo na parkování.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned kvě 26, 2019 8:50 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

U nas v cz to funguje takto.nic se nestavi,a to co je postavene neni zkolaudovane.takze to ridici resi po svem,stoji se uplne vsude mozne i nemozne,na D1 stoji bezne madar bulhar tatar primo na dalnici a jde spat,protoze vi ze situace je tak zoufala ze to neresi,nez plati 4000e za dojebany vykon na Irunu,lezi a ceka nez dojede pomahat a chranit za 200kc,to nemusi nic vypisovat
ned kvě 26, 2019 6:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Sleduji nejnovsi trend benzinek v Cz,a to komplet zhasnout osvetleni,mysleno vzadu,parkoviste.setrit se musi,to je jasne,pumpar,najemce,je nasrany ze mu ty bagety za 80kc a pivo plech za 40 nikdo nekupuje,tak to aspon zhasne.jmenovite treba benzina na D11,pred Hradcem. O D 1 se vubec nebavim,tam bylo osvetlene po rekonstrukci Devet krizu chvilku,ted vsude tma.
čtv srp 15, 2019 10:08 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Parkoviště

Příspěvek

Ani ti zloději na to neuvidí :D

Já spis sleduju trend v poplatkach. Plac na par kamionu a hned chtějí prachy. A nic za to. Benzinu před Znojmem tuším 150,- nebo 200-, se sprchou. V Lanškroune pumpa tak 220 sem tuším platil. Kdyby bylo aspoň sociální čisté a ve sprše tepla voda.
Ale pořád je to hovno proti Anglii, tam necháš 45e za noc a ráno ses minimálně vyřezanej a jejich wc kolikrát pamatujou Alžbětu v kočárku
sob srp 17, 2019 11:56 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Ja to bojkotuji a nestojim na takych pumpach,mam asi 20 mist v CZ kdestojim v klidu,zadny tzv autohof,kousek do kramu,knajpy.Na lodi mi chlap rikal.jezdim na hof do Lovosic,top cena 250za noc :shock: .Rikam co je na tom top??Co je vcene?On ze nic...Kazdy mame jiny nazor.Jiank narust provozu je asi 1000% za deset let,a na D1 nevznikne jedine parkovaci misto navic,to ti hlava nebere.Ale zlute barvy maji dost,na lemovani vseho..
ned srp 18, 2019 4:54 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

no naposled me rozsekala pumparka, ktera po me chtela prachy za parkovny (uz nevim kolik, ale plnou taxu) kdyz jsem zastavil na prasanu a sel si na pumpu koupit kafe a nejakou tu susenku k tomu, tak me vytocila, ze jsem si nic nedal a jel pryc, no ale na druhou stranu-zase min cukru v krvi, ze jo?Jinak pumpa je na trase Netolice-Vimperk, myslim ze benzina "U stoparky", jak se od Netolic rovne jede na Vimperk a vlevo na Prachatice kolem lomu.Jinak na placeny nejezdim,nemam potrebu, obcas zajedu na autohof, ale aspon se najim,platit jen za parkovani nebudu, firma mi to neda, obcas se ni povede vyuctovat nejaky ten autohof, ale to je vyjimecne.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned srp 18, 2019 6:30 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Parkoviště

Příspěvek

Nám platí vše, máme doporučeno stát na placených. Takže i v poledne jedu na hof. U Ústí jezdím na prestanov, máme to fakturu, sprcha, voda, wc a i na jídlo se tam dá jít. Ale někde das 200 a nedostaneš ani hovno.
Já asi tak před rokem dojel na Makov a platil jsem 6e za noc. Dostal jsem sprchu, tři piva a minerálku :D
ned srp 18, 2019 7:08 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

to mate dobry,nase firma je teda solidni, vyplata ofiko a i celkem slusna(ne nejlepsi), ale pokud jde o placene parkovani, mam pocit, ze na tom stoji veskera firemni ekononika.Nastesti nevozime nic draheho,prevazne zelezi a nejake dily na zemedelakou techniku, obcas brambory atd.takze z tohodle hlediaka je jedno, kde stojime, e. jak jedu na autohof a nesu ucet,no to je pohled vzdycky...
...rád se svezu s čímkoliv...
pon srp 19, 2019 7:20 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Nam taky plati vse,nemecko anglie,donesu kvit a hotove.samozrejme ne tak jak nekteri,co maji v lednici jednu Majku na tyden,stim ze spi denne na hofu.makov je gut.v cz to seru,arogance nasich pumparu je vseobecne znama ve svete,viz prodej pitne vody na Rudne,deset litru 20kc,atp.
pon srp 19, 2019 1:31 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Parkoviště

Příspěvek

U nás Hof a placené parkoviště platí, ale nevyhledavam je. Za minulý rok jsem dával na vyúčtování jen jedno. Radši stojím (mimo civilizaci) a je jich dost. Mám klid a nemusím čichat smrady co čpí na parkánu co někteří vyplodi. Navíc ty keci o tom kde byl a co zažil po roce ježdění.
pon srp 19, 2019 8:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Njn.nekdo zajede do Norimberku a zazitku ma jak z Alma aty... Parkovani je alchymie,stojim vzdy u ostruvku,v klidu pockam nez se uvolni treba pulhodiny,jak ted na Venlu.riziko ocesani auto u vyjizdeni je tak polovicni,tak samo ze se postavi Bg,namontuje satelit tv a hrci motorem 8h50minut,curak,a ze jich je.
úte srp 20, 2019 4:40 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Parkoviště

Příspěvek

No ti permanentně nastartování mě taky prcaj. Stojím víkend a nenatocim to ani jednou a okolo klidně 2x denně. Nvm co tam mají napojené. Dívám se na notas, nabijim mobil, nintendo taky. Lednici jak se blíží ze se vypne tak vyplnu po par vteřinách zapnu a jede se dal. Mám voltmetr za 100,- do zásuvky a hlídat to. Ale mám auto půl roku staré....
úte srp 20, 2019 6:29 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Parkoviště

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 18, 2020 3:13 pm, celkem upraveno 1 x.
stř srp 21, 2019 9:38 pm

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů