Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kluci už ho nechte, nebo se za chvilu bude bát předjíždět :D To trochu neodhad a hned ho šici koupete, děláme to všichni a měl mu ten druhej ubrat, fertig.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 03, 2019 9:04 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Příště vice cti provoz. A je to vyřešené.klakson nic neřeší.ani nevím zda mi funguje na to nepoužíváme.stejně pokud tam mel kraval jak ty.myslím. muziku.neslyšel by ho ten kolega.
úte pro 03, 2019 9:05 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jožine takto se snažím jezdit i já, ale když ho v třetím kopci nechám a zpomalím, tak se najde třetí vemeno, které jde do nás obou a už to je dvojnásobná doba předjíždění a stau dvakrát taková, neb tomu přede mnou se to rozběhne a ten třetí jede vedle něj věčnost.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte pro 03, 2019 5:02 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

4215: To už je problém toho třetího a je to zase o tom, co udělají oni dva a jestli to vemeno ty necháš popřípadě rychle zařadit před sebe, protože to neodhad, ale děláš to už jen z vlastní dobroty..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 03, 2019 6:23 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

DAVID29: Nejsi ajštajn ale jsi cholerik který by se měl léčit. (Tvé video od 9:00) Seřvat někoho na benzínce že se postavil ke stojanu který ti nevyhoval je už fakt na chocholouška. Pokud se nepletu tak tahle benzínka je na Jížním městě kde tankuje snad 99% osobních aut a ani na stojanu není nakreslena ikona náklaďáku. Ani se nedivím že pak mají lidi o řidičích nákladních aut takové mínění.
úte pro 03, 2019 8:15 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Nekoukal jsem na to celé, až po příspěvku mikuniteda :D :D :D Kvůli tatrance :D :D :D To davide je fakt na zváženou. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte pro 03, 2019 8:55 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Mmm tak to jsem taky přehlíd :D Asi bych kroutil hlavou, ale pak couvat z pumpy :shock: Jako toliko nespěchej a uber na kopcu tam tomu, když máš pak čas jet na pumpu pro tatranku :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 03, 2019 9:38 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David 29: No, tak to je jako solidní psycho, rozčilovat se kvůli takové kokotině, jako by za 2 minuty končil výkon... Já taky za volantem na ostatní držkuju, ale kvůli jízdě, ne takové ocasárny a navíc obtěžovat kecama. Řekl ti to správně, nevím proč bys měl na něj hulákat, husy jste spolu nepásli.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte pro 03, 2019 9:53 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já jsem na někoho někde řval? To mi asi něco uniklo... Čímž chci říct, že nevím jak jste přišli na to, že jsem na něj řval ;-) Což je tam i zmíněno, že kdybych neměl nastartováno (tudiž bych mluvil zcela normálně), neměl mi co říct.

Jinak jo, je to pumpa na JM - ale nejezdím tam málo, a když je tenhle stav pokaždý... Přestane tě to bavit. Tenhle aspon tankoval, většinou tam stojí taxikář a vevnitř lemtá kafe.
To samý, že když pak někam jedu a nemůžu projet, protože milostpán musí parkovat v křižovatce, nebot je to tak nejblíž do obýváku.. A argument že není kde parkovat - na ten seru. Já osobák taky parkuju jak mám.
Jo, na kamionu to člověk nechápe - 60% na hajveji, zbytek na okrskách tak pohoda, to by mě taky nechávalo chladným, mít něco takovýho jednou za 14dní.
Stejně tak jako bych já ted nechápal (kdybych s tím neměl zkušenosti), jak lidé rádi parkujou na místech vyhrazený pro zásobování, dodávkáři na ně řvou a troubí - však o co jde, řidič dodávky 5minut počká a kartu přece nemá... Kdyby tu byl příspěvek, jak řidič dodávky podobnýmu exotovi vymlátil okna, tak ho ukamenujete... Ne, já bych to naprosto chápal.
Naposledy upravil(a) David29 dne úte pro 03, 2019 11:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte pro 03, 2019 11:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vem si dovču na Měsíc a vyresetuj se.taky to tak dělám teď.staci rozbít koleno a máš 100% :D
stř pro 04, 2019 7:47 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Mám kolegu na kamionu.
Vždy sečtělej, jezdil max. 80km/h, předpisově, hodně pasivně a byl přizpůsobenej k provozu a byl v klidu. Když začínal na kamionu, má videa taky nechápal

Dneska jsem ho potkal, předjížděl na štěrboholské spojce - kde v levém pruhu nemá co dělat a nepatrně to tam jednomu osobáku poslal. Ted sis ním píšu, kde jsem mu to v dobrým vyčetl.

"já tam předjíždím normálně, jedu tamtudy 10x denně
a vždy se najde někdo kdo tam jede 60
nebo furt zpomaluje a přidává
a mě to už sere
jak to začne zpomalovat na 70,jdu do levýho a předjíždím
je to nahovno, ale když to jede +- 80, tak jedu v pravém"

Čímž chci říct, že dennodenní problémy člověka prostě změněj. Ten kdo tam jede jednou za 14dní, tak toho ta jízda rychlostí 60 netrápí, a ještě na úrovni připojovacích pruhů dotyčným ubere na 50 - a o nic mu nejde. Jako mě dneska ráno, kdy jsem tam právě jel těch 60 a bylo mi to jedno
Nj, jenže kdo tam jede X-krát denně, tak už je to citelná časová ztráta a člověka to přestane bavit.

No, a někdo pak prostě začne předjíždět, jinej troubit nebo blikat, jinej to hodí do videa...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř pro 04, 2019 8:22 am

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Psychopat....
stř pro 04, 2019 11:12 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

to může fungovat, když tam nebudou uzavírky..jinak zrychlováním, zpomalováním a přejížděnim z leva do prava a zpět akorát přispěješ k ještě pomalejšímu průjezdu pro všechny
stř pro 04, 2019 7:48 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To v uvozovkách je text od něj ;) Já na Jižní/Štěrboholské spojce předjíždím hodně málo. Většinou jsem poslušná ovečka v pravým
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř pro 04, 2019 7:57 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

to David29: nechával jsi si změřit krevní tlak :idea: , jestli budeš takhle šílet, tak seš adept na infarkt
stř pro 04, 2019 8:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 18 hostů