Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Neboj, jsem prolustrovanej a jsem zdravej jako řípa
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř pro 04, 2019 8:08 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1490
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vy toho naděláte. Člověk takhle hezky upustí páru a za minutku je klidnej :)
čtv pro 05, 2019 7:39 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Cyklista sa dožaduje svojho práva na 1 meter širokého jazdného pruhu a chce aby mu uhol kamión.
https://40ton.net/rowerzysta-zablokowal ... enerwowac/
čtv pro 05, 2019 10:32 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Absolutní trotel.....jinak pomáhá v takové situaci hned vypnout motor a byt v klidu a tvarit se ze mas času dost...v loni po me chtěl pan s novým superbem at mu couvnu zpět.pres ruku.v Jeseníku. Ze on to ma nove a na kraj nepojede.jak jsem to zhasnul tak šel couvat :) .jinak stránky 40t NET absolutně top stránky kolem soferiny.jen já mam polštinu plynulou takže radost číst ty jejich příspěvky(polák vsak nejsem)
čtv pro 05, 2019 11:48 am

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

to není o problému cyklista vs. trucker, ten cyklista má nějaký mindrák, možná ho nechtějí povýšit nebo to doma skřípe a šofér mu přišel do cesty jako hromosvod. Tady je nejlepší opravdu vypnout motor (udělat pauzu) a nechat ho vypovídat...blbost je se hádat, už to že má velkou přilbu a neprůsstřelné brýle, je jasné že je to složitá osobnost.
čtv pro 05, 2019 3:31 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Adjunkt: Přesně tak ;-)
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv pro 05, 2019 4:09 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

biciklist jedním slovem kokot tečka ...ani bych nevylez kvuli dementovi :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv pro 05, 2019 7:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Taky bych nevylezl.kameru tam mám.sednu k spolujezdci v klidu a začnu si dělat kafe.
čtv pro 05, 2019 7:28 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kdysi jsem jel na okraji Zlína pro lesní traktor. Projíždělo se takovou myší stezkou kolem hospody a hřiště (ale byla to ofiko cesta pro lesáky). Taktak jsem se zatáčkou protáhl kolem různě poházených aut štamgastů a vyjelo proti mně Volvo XC90 (SUV). Kdyby zastavil dříve, tak jsem v klidu odbočil doprava, ale borec nee, dojel na metr ke mně a jako, že to mám vycouvat zpátky :D Tak jsem se opřel o volant a čuměl na blba. Cca po minutě, s velkým kroucením hlavy, přejel ten mini obrubníček a objel mě po trávě. Přitom stačilo couvnout 10m zpět...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv pro 05, 2019 7:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Proto se už dávno nechtěným nikam to nevede.jak mu ukážeš že to máš na praku.do minuty jedeš.jak budeš trubit blikat gestikuloval dohadovat se budeš tam deset minut jak ten stín dafem
čtv pro 05, 2019 7:36 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak jsem byl dnes za debila já, nedávno jsem tady v jiném vláknu psal, že když mám před sebou kolonu, nechám jí odstup. Dnes to samo, jedu kousek za kolonou, a z protisměru jel autobus a blikal doleva, po dlouhé době cítil možnost konečně odbočit, a já místo abych mu ještě trochu zpomalil a podržel kolonu za mnou, chrápal jsem za volantem, přemýšlel kde se stavím na oběd a jel furt svou rychlostí, celé odpoledne vidím jeho zdviženou ruku, zdvižené obočí a výraz co jsem to za debila. Měl pravdu.
čtv pro 05, 2019 8:33 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Protentokrát a zcela vyjímečně ti to tu všici odpustíme, bo by se to dalo ospravedlnit Vaší mimořádnou indispozicí pane kolego :D
Kéž by tak smýšlel za volantem každý..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 05, 2019 8:57 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Woe, to není mimořádná indispozice, jak sednu za volant, automaticky přepnu program, a auto řídí automat na pozadí mé šedé kůry mozkové, a já si přemýšlím o nesmrtelnosti brouka. Nejčastější průser je že když mám za Mohelničákem odbočit na SY, HB, Ji, zjistím že jsem zajel až do Litomyšle. :D :D :D Někdy do až Mýta :D :D :D
čtv pro 05, 2019 11:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Znám, tento pomocník je dobrý sluha, ovšem zlý pán :D Mě vytrestal, když mě poslali kde to neznám, hodil sem to do navi, abych měl směr a vyrazil na západ. Mrcha mě furt tahala z dálnice, ale autopilot věděl, že musí 100km na západ, tak držel kurz.. No a po 30km mě zastavil dispečer, proč jedu na východ :think: Smálo se mi pak celé dispo, když se zjistilo, že mám mapu vzhůru nohama :D No, co už :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 05, 2019 11:56 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jsem stará škola dle navigačky jsem nikdy nejel. Když jedu na nové místo kouknu do mapy uložím si ji v palici a trefím na poprvé, průser jsou místa kde jsem byl mockrát ale odbočka je v půli cesty kterou jsem jel ještě vícekrát. :D :D :D
pát pro 06, 2019 12:31 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 3 hosti