Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

Čerpadlo ti tam nechali, to by sis nepřitopil :wink: No a aspoň víš, že to jezdilo na kde co a asi budeš mejt aj naftovej filtr jinej, větší na Bio a s originálním, když ti ho tam daj, tak nenastartuješ.. číslo ti můžu pak napsat :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 30, 2019 1:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

V Manu věděli, že takový auto hodně předjíždí a dali mi tam vodou chlazenej, levej blinkr :D Nevíte co s tím a proč to dělá jen nalevo u balonu? Sundaný to nebylo, auto mám od nova a prasklej néni :think: Napadlo mě udělat zespod pilníkem pididrážku, aby to aspon "cirkulovalo" 8) Dělá to snad každej lev co sem měl od TGA, na funkci to nemá vliv, ale i tak.. Nějaký rady postřehy ???
Obrázek
Jo a za dva roky co to mám, to bylo na myčce naposled nikdy :D Růčo koště, žádná vapka :naughty:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 10:46 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: MAN TGX

Příspěvek

Prouza88: Podle barvy tekutiny to vypadá, že ti to chčije trochu doleva... Normálně se má na kolo, přece... :doh:
stř pro 18, 2019 11:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

Leta bádání a ono je to ták jednoduchý :D

"Někdy musí prijít génius, aby konstatoval zjevnou pravdu.." Albert Einstein
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 11:24 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

ATW service mě rozčílil, tak sem proved co sem v bojových podmínkách považoval za jedinné řešení :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Je to zoxidovaný až až, dichtung tam je neporušenej kolem dokola, tak asi nedolíhá, teče tam zezadu, nébo jim na slovensku ujeli formy na levej blinkr a maj to velký :D Každopádně sem tam vypiloval malou drážku, která by měla vodu nechat zlehýnka odtéct a je 8) O tom jestli to funguje se mě zeptejte pozdejc..

"Někdy musí přijít vůl, aby spravil konstrukční vadu.." Já :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 19, 2019 10:06 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

Tak hlásím vodu furt, je jí sice míň, ale je :think: Budu to muset probrousit víc, aby to rychlejc odtýkalo.. Pak už leda velký kladivo :D
No a teď dotaz do pranice: proč mi furt hlásí auto výpadek blinkrů na návěsu? Oba dva, jen s tím bliknu, tak to vyskočí :roll: Dělaj to snad všecky MAN co sem měl, dioda nebo vlákno, 15kolík nebo 2x7, furt to samý :doh:
Nevíte?

Rada pro nepoutače jako já: Stačí vzít kancelářskou sponku, narovnat ju na dlouhý L a v tom zacvakávacím bazmeku zamáčknout takovej bílej kolíček dolů, a je po pípání 8) A de to aj na Volvu..
Když by bylo potřeba, tak jen zmáčkneš červenej čudl, v tom cvakne, jak kolíček vyletí nahoru a můžeš se zas poutat..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 10, 2020 9:01 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: MAN TGX

Příspěvek

Kde je ten novej man? Nějak se jim s tím nechce ven.....
úte led 14, 2020 9:57 am

mikac
Příspěvky: 427
Registrován: stř led 07, 2009 7:25 pm
Bydliště: Valašské klobouky- Lipina
Kontaktovat uživatele:

Re: MAN TGX

Příspěvek

V prosincovém truckeru je o něm zmínka , že se buede ješte chvíli čekat,ale popisují to jako velký krok dopředu.
Obrázek

LF 45.170 7,5t
LF45.220 12 T
úte led 14, 2020 5:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

Tady ho máš :D Tu plachtu stáhnou až 10. Února :wink:

Obrázek
A má to být nová generace, asi jako když přišlo TGX..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 14, 2020 10:54 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: MAN TGX

Příspěvek

Nejdriv psali 10. Ledna.
čtv led 16, 2020 7:34 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

To sem tu psal já, a teď nevím, jestli sem neměl zatmění při překladu :oops: slyším T, píšu D.. :D No ale asi to posunuli..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 16, 2020 7:47 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

Tak jo, ať tu káru jenom nechválím.. Letí mi vzduch i PP kola, v sobotu s tím jedu k odborníkům na olej po 60.000km, tak dám vědět.. Prvně sem teda myslel, že to zas bude ventil na turbu, ale auto de furt normálně, uvídíme.
Co mě ale zvedá ze židle :doh: Večer sem natankoval do topení plnou, aniž bych se polil(úspěch!), opatrně zašrouboval víko, tak nějak aby to neteklo.. Pak sem v noci hodil záda a topil 3h, ráno palba do Linzu, po O sem zapl topení a neskutečnej dým a nic :shock: Jako v sezóně ho zapínám 3x denně, tak už má svoje a občas začudí. No musel sem utýct v trenkách z kabiny, bo by mě to udusilo. Tak nakopnout, zvednout napětí, aby měl bufajz na start a hodinu nic.. Výsledek? Přetažený víko na nádržce, vákuum a topení bez nafty.. no kerej č*rák to vobědnává ty modrý nádržky :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 16, 2020 8:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: MAN TGX

Příspěvek

Pokrok bude spočívat v tom že si konečně sednes na postel abys nezavadil o ledničku.
pát led 17, 2020 10:35 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: MAN TGX

Příspěvek

No ono je toho víc :D Jako včera sem měl blbou a čuměl sem po ženskejch.. Na youtubu je jedna truckerka, říká si Amazonka a ukazovala tam jejího renaulta :D Auto blbci :D Měla to největší Tčko a jako na místo a vychytávky.. :shock: To v manu mám proti tomu dvě páky, jedna na brzdu, druhá na blinkr a fertig :D Ale neměnil bych :oops: Čekám na to nový, ale než se k nám na firmu dostane to bude nejmíň rok, bo tam někde psali, že to má jít do prodeje až 2021 :doh: A bůh ví, třeba se rak třískne do hlavy, dojde mu to a koupí nám konečně Scanii(místo Volva :dance: ), která je přímo na Bionaftu :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 17, 2020 12:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: MAN TGX

Příspěvek

Amazanku jsem viděl i její auto.V další pětiletce by mohli u manu ještě odstranit tu hrobku co na ní je ten otáčecí ovladač.
pát led 17, 2020 2:24 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů