Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

z prachu na který jsem se nadřel jsem nikdy neměl zvláštní radost. Udělal jsem v životě pár dobrých kšeftů, kdy jsem zvedl 3x telefon a padlo tam pár set tisíc, to je úplně jinej pocit.Ale neumím to pravidelně, tak dělám kokota spediterum
úte úno 04, 2020 9:20 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

To Pavel šebek: Proč by neměl??? Třeba já jsem o tom už i přemýšlel, a proto jsem tam koukal po lidech, ale taky jsem koukal i po zákaznících. A asi jak jsem mírumilovný, tak některý bych minimálně přetáhl násadou od smetáku.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 04, 2020 9:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Některý sou máča to jo, hlavně když vidím jak přehrabuje prackama rohlíky nebo mydlí s ovocem :wall:
Když sme u těch mezd, jak machrujou se 13. a 14. platem v rajchu.. Včera sem podal daňový vyrovnání.. hypo, dvě děcka.. vrátěj mi skoro 45tis.. potěší :think:
Zajímaví je, že ze mě státu zbyde docela prt na dani z příjmu, z vejplaty mi strhli 36, zaměstnavateli asi 70, teď mi půlku vrátěj, dotoho stát platí děckám kde co a mateřskou.. No se nedivím že stát nemá prachy, když jako rodina máme cca60 příjem a jestě pumpnem stát.. se jim ani nevyplatí tu daň vybírat :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 04, 2020 10:29 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Prouza88..tak jim to vrať, že to nechceš :lol: :lol: :lol: :lol: a na černý huby jsi zapomněl ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř úno 05, 2020 12:05 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Skús si zrátať koľko mesačne zaplatíš DPH, plus dane z benzínu alebo nafty, atď... Štát s teba a tvojich cca 60.000 mesačne získa veľa. A keď by si bol navyše aj fajčiar a navyše pravidelne mesačne kupoval chlast, tak si pre stat zlata baňa.
stř úno 05, 2020 12:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Áno víme :wink: To celkový daňový zatížení u fyzické osoby bude tak někde 50%(±20% jak koho), ale zase fůru věcí stát zařídí.. Já sem chtěl poukázat na to, že měsíčně vydělám i 60 a stát z toho vidí sotva 4tis na celkové dani z příjmu.. Jó počítám tam dietu, však sme na truck fóru :idea:
Jo a nekouřím, chlast tahám z Německa a ta desítka pivo mě na dani nezabije, ikdyž de o hektolitry :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 05, 2020 1:27 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to Prouza88: Musíš si taky uvědomit, že děláš v Německu a žiješ(bydlíš v CZ) Ono kdyby jsi i bydlel v Německu, tak by ti toho moc nezbylo.
Osobně se divím unionistům, co jedou na turnus s bochníkem chleba a balíkem vody a kartonem cigaret. To tedy nechápu já.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv úno 06, 2020 8:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Já jsem ale CZ zaměstnanec :idea: A vlastně, já ani do tý práce krom tý vody(levnější a chutnější), rohlíku(nemaj nikde) a nějaký tý srdcový konzervy či polívky nic neberu. Co nevíkenduju, tak nevařím ze surovin, spíš ohřívám z domu, nebo hotovky, sem tam něco osmahnu.. jest tady, tak se nedoplatím :D Tady menü za 100kč aj s plzní jak u nás néni :think:
Bydlet jinde bych nechcel, to už se tu řešilo, ta jejich výplata sotva vykryje větší náklady.. Spíš mi tak nějak přijde divný, jak někdo dělá ramena, že je u "belgána", ale cucá náš státní systém, ať už jde o lékaře nebo školy atd.. To ho pak ještě dotujem z daní my šici.. aspoň teda, že tu vejplatu a potažmo DPHčka tu nechá :idea: Nevím, ale někde sem čet, že ty důchody co si nabouchaj v zahraničí, pak má vyplácet náš stát, to mi přišlo uplně na palicu :wall: Nebo si to s něčím pletu, možná to byla nemocenská :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 06, 2020 8:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ha, dneska sem si přivstal, bo je pátek a spěcháme, a chyt sem na tý Antenne Bayern tu soutěž.. Byl to nějakej ouřada, v soukromý sféře, něco přes nákup eletriky (přesně sem nerozuměl :oops: ) a říkal že je tam 9 let a bere 1500netto :!: Tak mu to ztuplovali na 36000€ ročně. Ale tak třeba platí desátky :D To mi říkala sousedka, že ten její Němec(mimochodem, všechno Tschechisch scheise, ale už 20let tu bydlí)se k tomu hlásil a jak zjistil, že mu strhnou 10% výdělku na ty upalovače čarodějnic, tak vystoupil :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 07, 2020 7:30 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

O těch věřících jsem taky slyšel, ale co by mne zajímalo, zda i muslimové nebo co to je za věřící, taky platí.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 07, 2020 9:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

To nevim, on je něcojakokřesťan :D Je to asi dobrovolný, ani nevím jestli může do kostela, když nepřispívá.. No ale na naše velikonoce čuměl jak vůl, že se tady řežeme, oni jen hledaj vejce skovaný :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 07, 2020 9:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Včera jsem skládal puldne v Olomouci železo,za mnou stál od Spectra.spz naše T,jdu pokecat,kafe v ruce.Chlap 42 let,říkal tam je osmim rokem.Auto nová slípka,taková ta rudá co oni mají,fakt krasavec auto.Rikal mi systém odměňování u nich a málem se si sedl na zadek.Vyplatni pásek nikdy neviděl.zakladni mzda 17800hruba.zadne příplatky za nic,víkend,práce v noci,přesčas,vůbec nic.vse v základu.Takze minimální mzda,ktomu 2kc km bokem..Nepochopím jak tam může někdo v dnešní době pracovat,kdy tě vezmou téměř všude.jak jsem mu ukázal svůj výplatní,kde je vše naprosto přehledně,28 byla hrubá za ten měsíc zrovna,práce přes noc svátek přesčas vše tam je,prémie,srážky.Nevim zda to kouzlo nove Scania je tak vysoké ale já bych to určitě nedělal.
sob úno 08, 2020 9:10 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Mluvil sem v Rumunsku s klukem od Genčiho a říkal, že kluky od kluky od spectry zná, šéf řekl dokud mě nebude stát víc jak půlka aut na dvoře tak nepřidám. To stejné máš tu cihlovou to je taky nic moc. Když sem nakládal v Ostravě koleje do Bulharska tak jsme se bavili a dost almuzna
sob úno 08, 2020 1:18 pm

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Prouza 88,Máš dobrý znalosti co se nemocenský a důchodu týká.
Každej pendler má 2 zdravotní pojištovny a může si vybrat kam pude(pokud je ofiko v dané zemi přihlášen) a důchod co jsem naposled četl,tak do 5ti let práce to řeší s němcema naše sociálka a od 5ti let nahoru si řešíš důchod sám v De.Nemocenskou Ti prvních 6 týdnů platí firma,pak zdravotní pojištovna.
No, jestli se nepletu,že z Tvých daní je hrazena podpora na pracáku a né malá.
stř úno 12, 2020 2:34 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Nemám :think: Nedělám si iluze, a konkrétně ze mě toho na dani moc stát nevytříská, to už sem tu ale prezentoval :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 12, 2020 8:10 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 8 hostů