Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak už sem to taky viděl, když "kolegu" tahal traktor tak vehementně že ho naoplátku natlačil do škarpy a pak ho zas rval ven on :lol:
Obrázek

To mé fópá zavánělo, už jak sem zved starymu telefon.. "Víš, ono by..." A už mě bylo jasný, že to nebude jen tak. Tak volám hajný, kočka mimochodem, že mě tam v 18:00 má :oops: To prej nepude, musí se tam ráno, až bude zamrzlo :roll: Aha, po polu.. Ráno byl scuk, a hrrr do lesa po tom polu co je na foto, a nalože nej z5.. Už když sem jel do lesa sotva sem vylezl ty krpály tam, vypadalo to jak štěrková cesta ale od gum se hulilo jak z Dukovan. Naložil sem striktně do váhy, dvaapade a kvapem na slovač. Jenže sem podcenil to pole.. bylo to tak 2-3cm zmrzlý a pod tym blato mokrý.. Za prvý sem neodhad kopec a 6° to nevzal, na 3° to začlo protáčet kolama a postupně mě to zastavilo :doh: Na na tom zmrzlym polu se pod kolama to blato "tavilo" a dělalo mejdlo :think: Tak sem zgóml situacu, zcouval sem dolu, dal řetěz ale ani se to nehlo na rovině :pray: Pod kolama se to totiž prohýbalo a lámaly se takový "čokoládový" kry, řetěz to akorát rozbil a nic..
Ták zbyla jen záchrana na tydlyfonu :mrgreen:
A u tý akademie nebo co tam maj švestky se to eště zvedlo a to už hrabal aj ten trakač, a to měl tu vyvážečku za tym s hydro..
Prdel byla, když mi chlap řikal, že s tym hydropojezdem muže max 10km/h tak prej jestli bych jel vklidu a neblbnul, já... :mrgreen:

No takové standartní lesácké rozehřívací ranko 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 01, 2024 10:11 pm

sof
Příspěvky: 3899
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Podľa google maps je to Policie ČR - Dopravní inspektorát Brno-město.
čtv úno 01, 2024 10:34 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1498
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo aha, ono to je s GPS. Já si říkal, kde je nějaká cedule policie :D
pát úno 02, 2024 9:38 am

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
čtv úno 01, 2024 8:23 pm
U CHiPa sem nic neztratil, leč musim opět na dilnu :roll: Měch.. na kabině :doh: Co já sem komu..
Že ty jsi mi v noci nasypal něco do nádrže, když jsi byl u nás a já jsem zrovna spal :?: Přiznej se :!: :mrgreen: Jsem musel do slepičárny dneska. Už včera večer cestou domů to pár krát škytlo, ale jinak nic. A to jsem to valil, abych měl ve 4:30 hotovou 9ku a mohl včas vyjet. No a dneska cesta bájová, max čtvrt plynu, jak jsem přidal víc, tak to jen škubalo a zpomalovalo. S vlekem to nešlo už dojet, pro ten jsem musel vrátit až s novými naftovými filtry :lol:
pát úno 02, 2024 7:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No jo, auta v operáku, lejou tam olej z traf co svážej na plac, hudlaj to "na spotřebu" a pak se diví, že to maj zapečený :mrgreen: Ale klobouk dolu, to už je umění zrovna u Scánie, kerá jediná dělá od výroby auta na Bionaftu zadrbat filtr :lol:


Já se neska hádal s nějakym pilotem od Psoty po CB.. Jel sem dom, botrovica tzv na pohled na tom, dojedu na stopku, z leva odbočovali auta proti mě, z prava nic, vosolim to a v tom uvidim vpravo světla :roll: 300m daleko.. Eště sem neměl čumák v pruhu a už vřískal do CB jak nepochopí takový "nevimcořikal" klaďácký, že nemužu počkat a musim mu to tam poslat :roll: Tak sem mu řek ať brzdí frajer libovej, a že když sem se rozjižděl, eště nebyl vidět.. Zase kecy, tak sem se ho zeptal jestli jezdi první tejden s velkym a bylo ticho :doh: Ani mě nedojel, až o 3km dál v krpálu mě slavnostně se slepicou sotva předjel, prázdnej.. 5km od placu :roll: Já nevim...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 02, 2024 7:28 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Kdepak, žádný operák, auta jsou firmy (nejsou ani na leasing). Máme ve slepičárně nějaký Gold servis či co :mrgreen: Vlastní servis nemáme, vše co nezvládneme svépomocí "na ulici" se řeší (i na starých hajtrách) pouze v autorizáku :hvizd:
A co se týká nafty, dřív nám firemní čerpačku zavážela jiná firma, to pak každý měnil filtry jednou za zimu, někteří i dvakrát. Teď už to myslím je třetí zima co nám čerpačku zaváží jiná firma a doteď nebyl žádný problém u nikoho, to jen já jsem dnes ztroskotal :doh:
Prouza88 píše:
pát úno 02, 2024 7:28 pm
Ale klobouk dolu, to už je umění zrovna u Scánie, kerá jediná dělá od výroby auta na Bionaftu zadrbat filtr :lol:
Tak už kápni božskou, co jsi mi nasypal do nádrže? :mrgreen:

Jo, někteří jsou vážně na pěst. Nedávno na Dejla zase jeden na dálnici držkoval že zdržuje, ať uhne. Sotva ho dojel. Ale asi neviděl proč se Dejl loudal v ten moment a co se před ním dělo. Dojel ho až když bylo po akci před ním. Dejl se rozjel na 90 a začal mu ujíždět. Jenže brzy přišel kopec na dálnici, tak ho ten vocas samozřejmě tak tak předjel a pak se za ním Dejl táhnul závratnou rychlostí 84 km/h :think:
Dneska jsem na dálnici předjížděl cisternu když jsem se vracel pro vlek a dle štítku ADR vezl naftu (30/1202) a jel po rovině 75. Suchá dálnice, skoro poledne a pod mrakem, tak nevím už kde byl problém :think: Samozřejmě na prvním sjezdu dálnici neopustil jak mu ukládá zákon. No a když by tam byl zákaz předjíždění pro NA, případně už platil celorepublikový, tak to za ním jako pojedeme všichni 75 jako vláček :shock: To pak akorát potečou některým nervy...
pát úno 02, 2024 8:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ale potřeboval sem naftu, nedosahla mi hadica tak sem ti to dolil vodou a zvrchu vycuc naftu :mrgreen: Ta je totiž lehčí jak voda no a slipce to asi nejede :lol:

Jó sou to egzoti někteří :doh: Já třeba neska taky jel, se držte kucí, z Mikulova do Lechovic skoro celou cestu 50-60 :think: Tam je to tak zvlněný a uhoupaný, že kdybych to hrnul jak su zvyklej, asi bych do Lechovic dones jen volant :mrgreen:



No že jede 75 neznamená že musí opustit dálnicu, muže mejt nastaveno 80tempomat, že mu to ocejchoval kokot není jeho problem a pojedem za nim šici :doh:
Třeba teď sem byl na Slovensku, Kúty.. Jede mi 90, hned za čárou z parkoviště levej a vedle mě, já přes parkáč nejel, ale je to tam hrbatý a 80ka.. Tak sem ho pustil a druhej, třetí... :roll: Než sem dojel do malacek tak mě předjelo snad 10aut, bo ten kokot co mě sek jel 85 :wall:
A tudle strejda s kárkou, nevim jestli sem to sem nedával, Humpolec Jihlava, 60 :wall: Při 65 se mu kára rozkmitala, vezl si dřevo :doh: Asi 50náklaďáků ho předjelo a aj mě, bo já prostě dolevýho nemužu, bo bych dostal kouř za všecky, klaďák žejo, no už vidim ty palcový titulky :wall: Zabit takový kretény..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 02, 2024 8:53 pm

Krocan
Příspěvky: 851
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

... zabít takový kretény...

Příspěvek

Prouzo, Prouzo; nehezky mluvíš o kolezích (kolegách, kolegech), co také vozí dřevo :lol:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pát úno 02, 2024 11:10 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
pát úno 02, 2024 8:53 pm
No že jede 75 neznamená že musí opustit dálnicu, muže mejt nastaveno 80tempomat, že mu to ocejchoval kokot není jeho problem a pojedem za nim šici :doh:
Dyť je to tak v zákoně, že pokud nemůže na rovině dosáhnout rychlosti 80 km/h, musí na nejbližším sjezdu opustit dálnici :mrgreen:
A rychlost věděl kolik jede. Mě radar v autě ukazoval že jede 75 a když jsem ho předjížděl, tak jsem viděl jeho digitální rychloměr na palubce který mu ukazoval 76 :mrgreen:
sob úno 03, 2024 5:10 am

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Hele ho krocana, to nás čehuni chcou učit česky :lol:

Já nějak zvlášť neškatulkuju, na to jezdim už dlouho, ale když je holt někdo k*kot a dělá co nemá, tak je u mě prostě k*kot :think:

CHiPe, co blbneš v sobotu v 5? Doháníš tejden nebo deš ladit káru?? Jo a ten s těma 75 by potřeboval přes držku.. to by ses ale rval častějc jak Vémola :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 03, 2024 7:01 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

tak jsem viděl jeho digitální rychloměr na palubce který mu ukazoval 76
:D :D :D Jsi předjížděl Renault. :D :D :D Taky koukám, když nějakého takového předjíždím, kolik mu to ukazuje. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 03, 2024 9:48 am

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo jo, občas taky nulu když ho beru kilem z kopca :lol:

No, já se vrtám ve svejch dopravních prostředcích, oba dva STK.. Sem začal brzdama a kurňa, kerej žabožroutskej kokot dal na držák třmenu šroub jak krava a na to 60ku torx :wall:

Sundal sem Brembo Xtra, po 50.000km.. nic moc, tak sem nahodil Brembo Max, a obič brembo desky.. na Passatu sem s nima udělal 100tkm 8)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Teď mam na tacho 100.000km
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 03, 2024 10:55 am

Krocan
Příspěvky: 851
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Češtinářský koutek

Příspěvek

Ale houbeles "učit česky" to jsem vzdal už na učňáku. Sám nevím, jak se to má správně říct.
Jinak, tento týden se mi jelo luxusně, jel jsem z Barcelony a každý Kokot zapomněl, že má jet 84 na EcoRoll a mastil naplno, aby neměl takový zpoždění. Moje celkový zpoždění až k baráku bylo cca. 4h. A to jsem absolvoval milion kruháků, kopce a serpentiny u Montelimaru a Grenoble a několik malých stau v Deutschlandu. Naloženo 20 tun. :driver: :finish:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob úno 03, 2024 1:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nějáká nová zkratka tam nebo už je to přes Švicary lacinější?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 03, 2024 1:37 pm

Krocan
Příspěvky: 851
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Zkratky

Příspěvek

První ráno jsem dojel na obchvat Valence. Odpoledne Google ukazoval blokádu i v Lyonu vedle Rhôny, tak jsem pojal plán jet na Grenoble a na Lyon z druhé strany a okolo letiště. A42 a dál domů ukazoval Google volnou. No první město za Valence zasypána dálnice hnojem a tak jsem to bral šoustkama direkt nahoru a kolem letiště už byla dálnice volná a valil jsem. Všichni se váleli po parkovištich, jak toho měli dost a tak jsem měl cestu volnou. Ale ruce mám jak vánočku a vymazal jsem na ně velkou tubu Dolgitu.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob úno 03, 2024 5:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host